dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 1187
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 23724
  1. #2041
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy_n
    Dzięki magpie101 za te informacje
    Rozumiem, że prawidłowa nazwa piekarnika to AKZ223/IX/01
    Tak, tak pomylilam sie, bo spisywalam bez okularow .

  2. #2042

    Domyślnie

    postanowilam sie pochwalic moja kuchnia, ktora ma juz 2,5 roku..







  3. #2043
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Cytat Napisał andy_n
    carringtontomas, przeglądałem Twój dziennik budowy (po raz kolejny ) i dotarłem do kuchni. Możesz podać modele piekarnika oraz mikrofali?
    O ile mnie wzrok nie myli są to sprzęty Whirlpoola.
    Co prawda ja nie jestem carrindtontomas ale pokaze komplet whirpola
    Magpie,

    Proszę napisz coś bliżej o tej ładnej kuchni, czy to mdf lakierowany w kremowym kolorze? A kto jest producentem?

  4. #2044
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Renka Grabow
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    1.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    315

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetka82
    postanowilam sie pochwalic moja kuchnia, ktora ma juz 2,5 roku..
    Kuchnia wydaje się świetnie zaplanowana i bardzo funkcjonalna - gratuluję! 2,5 roku użytkowania a kuchnia jak spod igły A z czego wykonane są fronty?

  5. #2045

    Domyślnie

    Cytat Napisał Renka Grabow
    Cytat Napisał anetka82
    postanowilam sie pochwalic moja kuchnia, ktora ma juz 2,5 roku..
    Kuchnia wydaje się świetnie zaplanowana i bardzo funkcjonalna - gratuluję! 2,5 roku użytkowania a kuchnia jak spod igły A z czego wykonane są fronty?

    fronty sa wykonane z forniru.

  6. #2046
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Renka Grabow jest to mdf lakierowany kolor nr 106 wedlug probnika. Jest to krem wpadajacy w wanilie, takich podobnych do siebie kremow jest 6 (roznia sie miedzy soba minimalnie). Co do producenta odpowiedz wysylam na priv.

  7. #2047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Magpie, podoba mi się ta Twoja kuchnia, nawet z tymi półkami

    Anetka, Twoja też fajna
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  8. #2048
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Magpie, podoba mi się ta Twoja kuchnia, nawet z tymi półkami

    Anetka, Twoja też fajna
    Kasiu moja kuchnia jest w dzienniku i wyglada zupelnie inaczej .
    A ta pokazana kuchnia to niby moja ale nie moja. I akurat ta kremowa to ma i kosze i szuflady .

  9. #2049
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Cytat Napisał kaśka maciej
    Magpie, podoba mi się ta Twoja kuchnia, nawet z tymi półkami

    Anetka, Twoja też fajna
    Kasiu moja kuchnia jest w dzienniku i wyglada zupelnie inaczej .
    A ta pokazana kuchnia to niby moja ale nie moja. I akurat ta kremowa to ma i kosze i szuflady .
    Rzeczywiście Myślałam, ze swoją pokazujesz
    Ta w dzienniku, zgoła inna, tyllllllllllleeeeeeeeeeeeeeee szafek Ale fajna
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  10. #2050
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał magpie101
    Cytat Napisał kaśka maciej
    Magpie, podoba mi się ta Twoja kuchnia, nawet z tymi półkami

    Anetka, Twoja też fajna
    Kasiu moja kuchnia jest w dzienniku i wyglada zupelnie inaczej .
    A ta pokazana kuchnia to niby moja ale nie moja. I akurat ta kremowa to ma i kosze i szuflady .
    Rzeczywiście Myślałam, ze swoją pokazujesz
    Ta w dzienniku, zgoła inna, tyllllllllllleeeeeeeeeeeeeeee szafek Ale fajna
    Tyllllllllllleeeeeeeeeeeeeeee szafek i wszystkie pelne, a nie jestem typem zbieracza tylko co niepotrzebne zaraz wyrzucam. Dlatego szafki sa dla mnie poreczniejsze, bo wiecej w nie napcham.

  11. #2051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Dlatego szafki sa dla mnie poreczniejsze, bo wiecej w nie napcham.
    Ja mam zgoła inne doświadczenia z szafkami, tymi dolnymi, bo te są szersze Żeby wyciągnąć coś z tyłu, musiałam wystawić to co było z przodu Ale dla każdego coś dobrego. Teraz odsuwam szufladę i wyciągam to co chcę, bez przestawiania niczego
    Szafki wiszące to co innego, teraz mam wąskie, takie chyba na 25 cm I też jestem z nich zadowolona.
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  12. #2052
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaśka maciej
    Cytat Napisał magpie101
    Dlatego szafki sa dla mnie poreczniejsze, bo wiecej w nie napcham.
    Ja mam zgoła inne doświadczenia z szafkami, tymi dolnymi, bo te są szersze Żeby wyciągnąć coś z tyłu, musiałam wystawić to co było z przodu Ale dla każdego coś dobrego. Teraz odsuwam szufladę i wyciągam to co chcę, bez przestawiania niczego
    Szafki wiszące to co innego, teraz mam wąskie, takie chyba na 25 cm I też jestem z nich zadowolona.
    Z tym wyjmowaniem czegos z tylu i wystawieniem najpierw tego co z przodu szafki stoi to masz racje, ja gdy siegam miske z tylu szafki - to miski z przodu musze najpierw wystawic. Tylko jak bym miala same szuflady to bym nie pomiescila swoich "garow". Szuflady wygodne sa, bo wyjedziesz i widzisz wszystko przejrzyscie ale do koszy sie nie przekonam.

  13. #2053

    Domyślnie

    Teraz w kuchni mamy wszystkie szafki z szufladami. Jestesmy zszokowani ,a wlasciwie bardziej zona ich funkcjonalnosci i pojemnoscia. Kosze mamy tylko w slupku cargo kolo piekarnika(dwa kosze o szer.40cm) Wszystkie pozostale maja pelne szuflady,tak wiec nie koniecznie musza byc kosze.
    Przepraszam bym sklamal,mamy jedna szafke(60) z jedna polka nad piekarnikiem i ekspresem do kawy.

  14. #2054

    Domyślnie

    [quote="anetka82"]postanowilam sie pochwalic moja kuchnia, ktora ma juz 2,5 roku..


    Bardzo ładna kuchnia. Możesz powiedzieć z czego są blaty i jakiej firmy? Powiedz proszę również jakiej firmy masz sprzęty i jak się sprawdzają po 2,5 roku ?

  15. #2055

    Domyślnie

    [quote="joannab"]
    Cytat Napisał anetka82
    postanowilam sie pochwalic moja kuchnia, ktora ma juz 2,5 roku..
    Bardzo ładna kuchnia. Możesz powiedzieć z czego są blaty i jakiej firmy? Powiedz proszę również jakiej firmy masz sprzęty i jak się sprawdzają po 2,5 roku ?
    dziekuje bardzo
    blaty zamawialismy w firmie ktora robila nam meble (niestety nie wiem jaka firma dostarczala blaty).
    Jezeli chodzi o agd to lodowka-liebherr, piekarnik-siemens, mikrofala-sharp, zlew-franke, plyta gazowa-whirlpool, okap-amica, ekspres-krups. Pierwotna wersja była by zamówic agd jednego producenta ale nie wszystko nam pasowalo ze sprzetu jestem berdzo zadowolona i na razie na nic nie moge narzekac..plyta jest pracochlonna bo wszystko na niej widac ale i tak jestem zadowolona..jedyne co chce wkrotce zmienic to wymienic ekspres na pelny automat oraz dodac zmywarke
    pozdrawiam

  16. #2056

    Domyślnie

    Czeka nas robienie kuchni od podstaw (w nowym mieszkaniu). Na razie nic nie mamy, bo wszystko jest na etapie pomysłów. Chciałam na ścianę (między szafki wiszące a dolne) coś innego niż kafelki. Podpowiedzcie co macie, co chciałybyście mieć, co się super sprawdza (...)?.
    Chciałabym żeby nie tylko ładnie i fajnie wyglądało ale ma też być praktyczne w użytkowaniu (ma się bezproblemowo czyścić i nic ma się z tym nie dziać zwłaszcza nad kuchenką elektryczną).
    Widziałam fajne płyty (nawet w sklepie na wystawie były), takie z MDF-u. W 2 różnych sklepach mi je odradzono ze względu na... niefunkcjonalność . Na pytanie po co je dali na wystawę – bo ładnie wygląda
    Czekam na pomysły/sugestie/rady co między te szafki na ścianę położyć.

  17. #2057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka
    Chciałam na ścianę (między szafki wiszące a dolne) coś innego niż kafelki. Podpowiedzcie co macie, co chciałybyście mieć, co się super sprawdza (...)?.
    jest już kilka tematów nt. ściany w kuchni. m.in. ten:

    http://forum.muratordom.pl/alternaty...an%EA%20kuchni
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  18. #2058

    Domyślnie

    [quote="XX"]
    Cytat Napisał BEATA-BETI
    Cytat Napisał ochikarka
    ochikarka bardzo ładna kuchnia - jakiej firmy?

    mam pytanie czy ktoś wie gdzie można kupic takie krzesła

    i z czego zrobić taki blat

    odnośnie krzesła to najprawdopodobniej krześło La Marie Philippe Starck, wpisz w wyszukiwarce allegro Starck znajdziesz to i mnóstwo podobnych

  19. #2059

    Domyślnie

    Mi po głowie chodzi zamontowanie nad szafkami stojącymi lustra- tzn. tafli luster (nie żadnych w ramach), widziałam kuchnię z takim wykonaniem, wygląda super!, ale jak to się sprawdza w praktyce, czy ktoś ma takie rozwiązanie???

  20. #2060

    Domyślnie

    podobne krzesła są tu http://www.deco24.pl/

Strona 103 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony