dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1175 z 1187
Pokaż wyniki od 23.481 do 23.500 z 23724
  1. #23481

    Domyślnie

    ja jestem zadowolona, doczytałam że pytasz o jakość
    ale dokładnie co? nie złamały się jeszcze hehe
    stoja prosto, łatwo się je myję, bo u nas są ciągle brudne - korzystają z nich dzieci (2 i 4 lata) przy posiłkach.
    nie wiem co jeszcze można napisać.


    Cytat Napisał question Zobacz post
    dzięki za odp. mam pytanie do użytkowników o jakość tych krzeseł bo też się nad nimi zastanawiam. wszyscy są z nich zadowoleni?
    Ostatnio edytowane przez mania_ania ; 30-06-2016 o 10:47

  2. #23482

    Domyślnie

    chodziło mi o całokształt, ale z Twojej wypowiedzi widzę, że nie żałujesz i nie myślisz o innych odnośnie brudzenia właśnie się zastanawiałem czy biały będzie najszczęśliwszy chociaż chyba najlepiej będzie pasował. dzięki za opinie

  3. #23483

    Domyślnie

    Nie wiem czy pisze tu gdzie nalezy, gdyby jednak nie to prosze moderatora o przeniesienie.
    Znalazlam sobie plytki do kuchni. Takie:

    http://www.tubadzin.pl/sites/default...reme-B-STR.jpg
    Sa pieeeekne, to same dekory i sa w rozne wzory. I samych dekorow chcialabym uzyc. Problemem jest to, ze one sa "surowe" tzn bez glazury. Czy ktos juz widzial te plytki gdzies na scianie? Ma ktos jakies doswiadczenie z takimi plytkami?

  4. #23484
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kup jeden - dekory zwykle sprzedaje się na sztuki i polej sokiem z buraków, winem, olejem

  5. #23485

    Domyślnie

    Wiem Elfir co sie stanie ale te plytki tak bardzo mi sie podobaja, ze szukam jakiegos rozwiazania. Nawet nie boje sie tak tych plam z oleju czy soku
    jak poprostu kurzu w zaglebieniach. Juz myslalam zeby je pokryc glazura ale nie beda juz takie ladne.

  6. #23486
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    akurat zwykłego kurzu najmniej bym się bała. Jedynie tego tłustego, z kuchenki gazowej.

  7. #23487
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    wow, BAJECZNIE piękne !!!!!!!!


    Nic się im nie stanie, bo jest glazura, tylko matowa. Na pewno będzie je trudniej doczyścić w zakamarkach, trzeba je będzie czasem przelecieć szczoteczką, a nie tylko ścierką i płynem, więc w kuchni przy małych dzieciach i braku czasu to bym się nie odważyła, ale w innym przypadku, czemu nie Dodaję do ulubionych !!!!!!

    Cudne , ach !

  8. #23488

    Domyślnie

    Hej
    przychodzę z kuchnią mamy. Malutka 2,5mx2m. Meble wybrane - kolor truflowy. Podłoga jasna imitująca drewno. Płytki białe, z polyskiem, dość nowoczesne. Poniżej fotka ze strony castoramy oraz moja wizka ze wstawioną podłogą:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2_Castorama_gazetka0456_27_20150317.jpg
Wyświetleń:	1210
Rozmiar:	67,8 KB
ID:	360091Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	396526_ORIGINAL_IMG_KFT400x400 pro.JPG
Wyświetleń:	996
Rozmiar:	45,2 KB
ID:	360092

    Poradźcie proszę jaki blat by tu pasował. Jakie dodatki, kolor zasłon. Myślałam o ciemnym brązowym blacie imitującym drewno plus niebieskie dodatki żeby nie było za biało czego obawia się mama ale zwątpiłam czy przy tej podłodze taki blat będzie ok...
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  9. #23489
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Jeśli masz białe wstawki i cokoły, to dałabym też biały blat.
    Jeśli całość mebli będzie truflowa, to blat mógłby być w kolorze podłogi - im bardziej zbliżony do koloru podłogi, tym lepiej.

    Co do zasłon, to by się przydało foto tego pomieszczenia wraz z oknem., bo może się okazać, że np. rolety będą lepsze niż zasłony.
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 06-07-2016 o 11:47
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  10. #23490

    Domyślnie

    moniss biały blat odpada zdecydowanie. Raz, że jest niepraktyczny, dwa będzie za jasno.
    Jak już wspomniałam, to kuchnia mojej mamy i Ona nie chce żeby było za biało i zbyt nowocześnie. I tak cud, że ją namówiłam na białe ściany i nie ciemne meble Ale obiecałam że pomogę złagodzić tą jasność.
    Na roletę się też nie ma zgody bo będzie zbyt zimno i nowocześnie.
    Mama jest osobą starej daty, lubi firanki i zasłonki i inne duperelki. Najlepiej, o zgrozo, na całą ścianę. Namawiam ją na 2 zasłonki, upięte po bokach. Może zazdrostka do tego...

    Fotki pomieszczenia niestety nie mam. Kuchnia jest malutka, na wprost wejścia jest okno, kwadratowe, szer ok 1m, zaczyna się na wysokości ok 1,40 więc dość wysoko. Po bokach meble i sprzęt. Nad dolnymi szafkami górne, w tym witrynka. Przy wejściu ma być stołek. Wrzucam plan:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	396526_ORIGINAL_IMG_KFT400x400 pl.JPG
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	360131
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 06-07-2016 o 12:51
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  11. #23491

  12. #23492
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Korozja

    a jakby tak roleta, z woala typu sable (woal francuski sable albo tkanina syntetyczna imitująca batyst ) ?





  13. #23493
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Beata
    pięknie ! Jak dojdą dekoracja okien i dodatki, będzie bajecznie

  14. #23494

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Beata
    pięknie ! Jak dojdą dekoracja okien i dodatki, będzie bajecznie
    Dzięki jeszcze trochę pracy budowa dobiega końca, trwała 6 lat.
    Ostatnio edytowane przez Beata&Slawek ; 06-07-2016 o 22:18

  15. #23495

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Już prawie gotowa.









    Prześlicznie!!!
    Tylko tu i teraz.

  16. #23496

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Już prawie gotowa.









    Piękna kuchnia i kształt taki jak u mnie Mam pytanie odnośnie podłogi w salonie. Czy to deski czy gres? Widzę kominek ustawiony dokładnie jak u mnie i zastanawiam się co dać wokół niego?

  17. #23497

    Domyślnie

    piu a gdzie można kupić takie rolety?

  18. #23498

    Domyślnie

    Cytat Napisał Figusiol Zobacz post
    Piękna kuchnia i kształt taki jak u mnie Mam pytanie odnośnie podłogi w salonie. Czy to deski czy gres? Widzę kominek ustawiony dokładnie jak u mnie i zastanawiam się co dać wokół niego?
    Wokół kominka jest deska, mąż mówi że przy zamkniętym kominku nie dawałby nic, musimy jeszcze skonsultować, jeśli będzie jednak taka konieczność myślimy o blasze mosieznej patynowanej.

  19. #23499

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuję zdjęć kuchni zawierających lodówki Samsunga z serii Chef Collection / Kitchen Fit. Rozważam coś takiego w swojej kuchni, ale poza paroma materiałami reklamowymi producenta, nie mogę znaleźć żadnego z prawdziwej realizacji. Może macie coś takiego w swoich zbiorach? Bardzo zależy mi, żeby zobaczyć jak taka lodówka wygląda wciśnięta między zabudowę meblową. Mam na myśli modele w tym stylu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pl_RB36J8799S4-EF_034_Front_silver.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	24,3 KB
ID:	360881

  20. #23500

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Wokół kominka jest deska, mąż mówi że przy zamkniętym kominku nie dawałby nic, musimy jeszcze skonsultować, jeśli będzie jednak taka konieczność myślimy o blasze mosieznej patynowanej.
    Bardzo ładna deska. Ale Mąż mówi, że u nas podłogowe ogrzewanie , więc lepiej żeby były płytki. Widziałam wiele takich drewnopodobnych , pewnie coś wybiorę

Strona 1175 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony