dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1180 z 1187
Pokaż wyniki od 23.581 do 23.600 z 23724
  1. #23581

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarna_owca_23 Zobacz post
    Wersja C. Mamy tak w swojej kuchni i prezentuje się po prostu genialnie ))
    Oooo! A mogę prosić jakieś zdjęcie do luknięcia?

  2. #23582

    Domyślnie

    Bettka, ja też jestem za wersją "c" . Miałam taką płytę w poprzednim mieszkaniu i to było najlepsze rozwiązanie. W obecnym mam szkło i porównując, to plus daję płycie. Kolor płyty między szafkami miałam taki jak kolor korpusów.

  3. #23583
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    100club

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    16

    Domyślnie

    provitamina - świetna kuchnia, marzę własnie o takiej. Bardzo podobają mi się kolory.

  4. #23584
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Dojrzałam do połozenia czegoś pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami w kuchni, w związku z tym proszę o poradę. Czy dać w to miejsce:
    a) szkło (trudno dobrać kolor, kuchnia jest w kolorze śmietany, ten sam kolor powtórzony na szkle dał efekt zielonkawy, mimo że na optiwhite...)
    b) płytę mdf 6 mm lakierowana na kolor frontów (czy nie będzie pracować, czy dotyk gorącego garnka jej nie pokiereszuje?)
    c) płytę mdf w kolorze blatu - efekt podobny jak na drugim załączonym zdjęciu

    troszkę z innej beczki...jak się użytkują krzesła? są wygodne? nie rysują płytek-paneli?

  5. #23585

    Domyślnie

    Z krzeseł jestem bardzo zadowolona Nogi są zakończone plastikiem, ja dodatkowo ten plastik podkleiłam filcem, więc nie rysują. Wg mnie są wygodne, kupowałam w sklepie D2 w Warszawie

  6. #23586
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar B_i_U
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    796

    Domyślnie

    bettka , nie wybrałabym mdf-u, ponieważ miałabym obawy co do czyszczenia go oraz działania wysokich temperatur. Na co dzień użytkuję w kuchni między szafkami czarny lacobel ( gładki, bez wzoru) i bardzo jestem zadowolona z tego rozwiazania. Pomimo tego, że dużo gotuję (mam małe dzieci) i czasem coś chlapie na scianę, to jednak czyszczenie lacobelu jest proste ręcznik papierowy + płyn do mycia szyb i wszystko się błyszczy. Zresztą nie mam obsesji w sprzątaniu, więc nie latam ze szmatą. Na pewno muszę przetrzec lacobel po smazeniu lub po tym jak używam miksera/blendera.
    Polecam elegancki lacobel.
    Dziennik budowy dwóch nowoczesnych domów z płaskim dachem w standardzie NF15 (płyta fundamentowa) i NF40.
    BiU-House i Zx54 - dwa domy z płaskim dachem

    BiU w podróży - filmy
    Turcja, Gruzja...

  7. #23587

    Domyślnie

    No właśnie... Gdyby nie problem z kolorem lacobel, już dawno miałabym tam zamontowane szkło. Mój kolor na próbce opti white dostaje zielonkawości. Nie chę tam wprowadzać kolejnego koloru, i tak już dużo się dzieje. Jeśli ktoś ma kolor ecru, złamana biel bez efektu zielonkawego to będę wdzięczna za podanie symbolu RAL lub NCS. Albo chociaż namiary na szklarza (Warszawa), który miałby duży wybór wzorników

  8. #23588
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Ewb26
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Lubań
    Kod pocztowy
    59-901
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Ze specjalnymi pozdrowieniami dla Magdy 34









    Witam.
    Bardzo fajne kuchnia proszę o więcej informacji z czego są fronty i blat i gdzie jest lodówka jakiej wielkości i jaki koszt kuchni jeśli można wiedziec

  9. #23589

    Domyślnie

    Słuchajcie może ktoś miał podobny problem.
    Mam okap kominowy pomiędzy szafkami zabudowanymi pod sufit.
    Problem w tym, że osłony rury, które była dołączone do okapu nie sięgają do sufitu.
    Brakuje ok 12cm, żeby tą osłoną całkowiecie przykryć rurę, która wchodzi do otworu wentylacyjnego w suficie.
    Meble już wiszą, okap też, więc myślałam jakoś zabudować te 12cm od góry (w kolorze frontów szafek, ewentualnie karton-gipsem).

    Miał ktoś podobny problem i może się pochwalić jakimś zdjęciem jak go rozwiązał?

    Dodam, że na dodatkową osłonę u producenta czeka się 3 miesiące i kosztuje dosyć sporo, więc preferowałabym jakieś szybsze rozwiązanie.

  10. #23590

  11. #23591

    Domyślnie

    Śliczna ta kuchnia właśnie o takiej marzę ...proszę zdradź kto Ci robił gdzie zamawiałaś...I stół ikrzesła w takich komórkach jak chce...naprawdę pięknie ,moje klimaty

  12. #23592
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika9093

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Łańcut
    Kod pocztowy
    37-100
    Posty
    20

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia_est_hampton_01.1414.jpg
Wyświetleń:	1383
Rozmiar:	77,1 KB
ID:	377876

  13. #23593
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Jak jest u Was z dokładnością spasowania elementów meblowych, np. przylegania półek do boków; jakości krawędzi cięcia .... bo nie wiem.... Człowiek który miał mi robić kuchnie na początek zrobił zabudowę wnęki i nie wyszło to no... nie wiem... są szpary (np. 3 mm) pomiędzy półką a ścianą; z przodu półka dolega do ściany a z tyłu widać szparę 1 mm; są delikatne ubytki okleiny na krawędziach cięcia w kilku miejscach - to wszystko to są naprawdę drobinki, więc zastanawiamy się czy to normalna sytuacja w montażu stolarki meblowej, czy można uzyskać większą precyzję spasowania elementów... Monter twierdzi, że to nie muzeum, założy się gratami i nie będzie widać... że zawsze są krzywe ściany... a krawędzie tnie i okleja mu podwykonawca i tak on robi... nie wiemy co sądzić ?! A widzę, że stolarz schody spasował perfekcyjnie,więc chyba można ?!
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  14. #23594
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    mój stolarz mi udowodnił, że mam krzywe ściany faktycznie i stąd brak idealnego spasowania.

  15. #23595
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika9093 Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia_est_hampton_01.1414.jpg
Wyświetleń:	1383
Rozmiar:	77,1 KB
ID:	377876
    To nie jest Twoja kuchnia... Spamujesz i niebawem bana za to dostaniesz

  16. #23596

    Domyślnie

    Cytat Napisał balik Zobacz post
    Słuchajcie może ktoś miał podobny problem.
    Mam okap kominowy pomiędzy szafkami zabudowanymi pod sufit.
    Problem w tym, że osłony rury, które była dołączone do okapu nie sięgają do sufitu.
    Brakuje ok 12cm, żeby tą osłoną całkowiecie przykryć rurę, która wchodzi do otworu wentylacyjnego w suficie.
    Meble już wiszą, okap też, więc myślałam jakoś zabudować te 12cm od góry (w kolorze frontów szafek, ewentualnie karton-gipsem).

    Miał ktoś podobny problem i może się pochwalić jakimś zdjęciem jak go rozwiązał?

    Dodam, że na dodatkową osłonę u producenta czeka się 3 miesiące i kosztuje dosyć sporo, więc preferowałabym jakieś szybsze rozwiązanie.
    Załączam zdjęcie, może ktoś miał podobny problem i może pokazac jak to rozwiązał...
    Tak jak pisałam wcześniej mam jeszcze jedną cześć osłony, która nie jest zamontowana. Po jej zamontowaniu będzie brakować ok 12cm do sufitu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0603.JPG
Wyświetleń:	698
Rozmiar:	67,8 KB
ID:	378288  

  17. #23597
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie możesz płyty meblowej przykręcić na równo z szafkami?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-01-2017 o 15:07

  18. #23598

    Domyślnie

    A nie możesz po obu stronach wnęki przykrecić płytę meblową na głebokość korpusu i wysokość tej przerwy, następnie od spodu płyta meblowa z wyciętym otworem na rurę i od czoła blenda.

  19. #23599

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    A nie możesz po obu stronach wnęki przykrecić płytę meblową na głebokość korpusu i wysokość tej przerwy, następnie od spodu płyta meblowa z wyciętym otworem na rurę i od czoła blenda.
    Pewnie, że mogę. Mysłałam, że może ktoś miał pdobny problem i pokaże na jakimś zdjęciu jak to rozwiązał.

  20. #23600
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Pytanie bardziej do zabudowy wnęk. Czy obecnie daje się płyty po bokach, przylegające do ściany i do nich przykręca się półki, czy półki przykręca się bezpośrednio do ścian ?
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

Strona 1180 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony