dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 1187
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 23724
  1. #41

    Domyślnie

    i oczywiście obiecuję że jak będę już mieszkać w swoim wymarzonym domku to też się pochwalę....

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar czikita
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Podłączam sie pod ten post. Mnie interesują kuchnie z stylu rustykalnym lub tzw: stylowe. Nowoczesnych nie chce !!!


    Mile widziane zdjęcia z realizacji waszych kuchni bo te z prospektów są za drogie !!!



  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AAgnieszk@
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    1.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    Witajcie! Potrzebuję link do programu by zaprojektować kuchnię.

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    na forum "wnętrza" byłby chyba większy odzew

  6. #46

    Domyślnie

    w moim albumie kilka fotek z kuchni jest, na samym koncu

  7. #47

    Domyślnie

    ja mam taką kuchnię. Brakuje jeszcze blatu na barku i na razie mam 4 szuflady z zastępczymi frontami.
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar czikita
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    robertus


    a mozna wiedziec ile cie kosztowala ta kuchnia. Chodzi mi o same meble. Czy to sa drewniane fronty czy mdf?


    pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    Robertus świetny kolor ścian, gratulacje !!

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    sie moge pochwalic kuchnia w mieszkaniu ( na ta w domu jeszcze do konca pomyslu nie mam a pozatym chwilke to jeszcze potrwa zanim urzadzac bede) ]

    jakosciowo takie sobie fotki ( bo zle ustawilam aparat i niedoswietlone )





    tu lepiej

  11. #51

    Domyślnie

    czikita
    Same meble to cos około 14 kpln. Fronty są drewniane sprowadzane z włoch.
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  12. #52

    Domyślnie

    Zieloooka, a te butelki to pełne? Ja nie mogłabym mieć takiego stojaka (mąż strasznie chciał mieć takie półki w meblach). Nie żeby ktoś od razu był alkoholikiem, albo nawet drobnym pijaczkiem, ale czerwone winko jest takie zdrowe...

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Zieloooka, a te butelki to pełne? Ja nie mogłabym mieć takiego stojaka (mąż strasznie chciał mieć takie półki w meblach). Nie żeby ktoś od razu był alkoholikiem, albo nawet drobnym pijaczkiem, ale czerwone winko jest takie zdrowe...

    Pełne.... (i to nie wszystko) w " galerii"tez sie o to zapytali, zrobilam rachunek sumienia i policzylam procentowe "dobra " jakie mam - wyszlo ze , cholera...mam wiecej w domu alkoholu niż...kwiatków

    ps. nie mam fotki ale przy lodowce jest taka wbudowana szafka - z 6 poziomymi polkami na wino (tez pelna
    w domu mam zamiar wlasnie zrobic cos takiego - na stale tylko ze na wiecej butelek ...(a nie stojacy jak tu - zawsze sie boje ze wywroce choc jest ciezkie)

    no i szukam pomyslow na taki " na stale barek" jakbys cos fajnego znalazla gdzies w necie to daj znac

  14. #54

    Domyślnie

    Oooo, to Ty powściągliwa jesteś (jeśli chodzi o otwieranie butelek) Mój mąż myślał właśnie o takich poziomych półkach, ale to bez sensu u nas...

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kofi...systematycznie uzupelniam
    ale powiem tak - podobno lepiej jak wino lezy tak jak wlasnie na tym stojaku co widac - czyli lekko w dol korkiem...nie wiem czemu , tak slyszalam
    dlatego takiech pooziomych (jak mam przy lodowce)nie wiem...chyba ze znajde gdzies w stalej zabudowie ale wlasnie takie lekko ukosne....

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wino powinno być lezakowane korkiem w dół, bo w ten spsób korek namaka i pęcznieje, a to zapobiega dostawaniu się powietrza do butelki i psuciu się wina.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Wino powinno być lezakowane korkiem w dół, bo w ten spsób korek namaka i pęcznieje, a to zapobiega dostawaniu się powietrza do butelki i psuciu się wina.

    no to ja na tym stojaczku przesuwnym tak mam, na tym malutkim wbudowanym w kuchnie juz poziomo
    ale ostatnio zauwazylam ze dobre wina nie maja korkow z korka a z takiej masy ...lekko plastycznej .... coraz czesciej to widze -...to zachwilke moze nie bedzie to mialo znaczenia?

  18. #58

    Domyślnie


    Pozdrawiam
    mama Mikołaja i Kajetana

  19. #59

    Domyślnie

    Chciałam wstawić zdjęcie, ale nie jestem tak inteligentna, jak się spodziewałam, więc tylko adres www.jak.obloki.ao.pl w galerii domek[/url]

  20. #60
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Co prawda kuchnia stara ma juz kilka lat ale jak na razie bez zarzutow. Kuchnia niemiecka Eschebach. CO jest fajne, nie prztrzasniesz sobie palcow, wszystkie szuflady maja hamulec, przy zamykaniu szuflada sama zwalnia i powoli sie na koncu zamyka.
    Nie jest super duza, lecz wystarczajaca - wszystko jest pod reka - polaczona jest z jadalnia.







    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

Strona 3 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony