dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 503 z 1187
Pokaż wyniki od 10.041 do 10.060 z 23724
  1. #10041

    Domyślnie

    @Beata1164
    w tej kuchni podoba mi się tylko zabudowana szafa zlicowana ze ścianą. co do reszty - masz tam wszystko to, czego nie lubię. od pionowych i poziomych uchwytów, przez przeszklenia (w dodatku w totalnie przypadkowych miejscach) po rurę go-go i dziwny daszek nad stołem.

    @maro_ka
    bardzo ładnie, choć gdyby to miała być moja kuchnia, to "słupek" pociągnęłabym do samej góry. no i wyspa jest dla mnie zbyt ozdobna (oświetlenie przy podłodze też), ale kolory i układ - bardzo mi odpowiadają

  2. #10042

    Domyślnie

    Cytat Napisał maro_ka Zobacz post
    My postawiliśmy na biały lakier. Dodatkowo żeby zwiększyć ilość blatu roboczego zdecydowaliśmy się na wyspę. Projekt kuchni zrobiliśmy sami.
    Kuchnia zamawiana w popularnym sklepie.

    Oświetlenie szyby + podświetlony wzór robiłem sam od początku do końca

    Swietna jest.. Bardzo mi sie podoba.

  3. #10043

    Domyślnie

    Maro_ko bardzo ładna kuchnia.

  4. #10044

    Domyślnie

    mam czerwoną kuchnię na wysoki połysk i tak jak piszecie widać na niej wszelkie paluchy, ale bardzo ładnie i szybką się czyści więc żaden problem wygląda ładnie.Inny problem to to że łatwo się rysuje niestety, a rys usunąć się nie da ;(

  5. #10045

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    @Beata1164
    w tej kuchni podoba mi się tylko zabudowana szafa zlicowana ze ścianą. co do reszty - masz tam wszystko to, czego nie lubię. od pionowych i poziomych uchwytów, przez przeszklenia (w dodatku w totalnie przypadkowych miejscach) po rurę go-go i dziwny daszek nad stołem.
    Zgadzam się te przeszklenia w dolnych szufladach i prześwitujący wałek czy folia do żywnosci nie wyglądają dobrze... Poza tym ta szafka z piekarnikiem - powinna być już zabudowana do samej góry, albo chociaż te szafki wiszące powinny kończyć się w tym samym miejscu kolorystyka mebli fajna, szkoda że są takie niedopracowane... no i babcina firanka do nowoczesnych mebli - out

  6. #10046

    Domyślnie

    aduska i duś wyjęły mi wszystko z ust. Przemyślałabym powtórne zabieranie mebli. Wykorzystałabym ewentualnie korpusy i dała nowe fronty, koniecznie bez tych przeszkleń. Ujednoliciłabym uchwyty i linie szafek, bo teraz jest totalny chaos.
    A barek spaliłabym uroczyście!

  7. #10047
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jowitajb

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trąbki
    Posty
    111

    Domyślnie

    Witam,
    nie mam pomysłu, gdzie wstawić tego posta, więc pytam m.in. Was tutaj.
    Czy ktoś może mi powiedzieć co to za płytki na zdjęciu? Znalazłam zdjęcie na necie i bardzo mi się podobają - znak szczególny fajne listki

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez jowitajb ; 23-01-2011 o 11:55

  8. #10048

    Domyślnie

    duś, czy ja gapa jestem, czy nie wstawiałaś swojej kuchenki? lubię Cię czytać i zżera mnie ciekawość, co zmalowałaś u siebie i to nie tylko w kuchni

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  9. #10049

    Domyślnie

    aricia nie jesteś gapa Ja też czekam na wnętrza duś i mam nadzieję, że koleżanka wkońcu stworzy swoją galeryjkę
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  10. #10050

    Domyślnie

    dobrze myślisz, w kuchni pozostały tylko kontakty do wymiany i jest juz cała cacy
    postanowiłam ten folderek stworzyć tylko kombinuje gdzie i jak je umieścić żeby wszystko w kupie było i żebym miała kontrole kto tam zagląda tak wiec jeszcze chwila cierpliwości

  11. #10051

    Domyślnie

    duś to jakieś wpisowe trzeba zrobić, bo myślę, że tłum będzie duuuuży do oglądania Twoich wnętrz. Takiego smaka nam narobiłaś
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  12. #10052

    Domyślnie

    za tem czekamy...

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  13. #10053

    Domyślnie

    To ja się wpisuję na listę chętnych do oglądania wnętrz duś-ki

    Proponuję Picasę i album prywatny - o ile się nie mylę to musisz dać hasło tym, którzy chcą wleźć i wpisać ich 'namiary" do programu - dość bezpiecznie jak dla Ciebie?
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  14. #10054
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    dobrze myślisz, w kuchni pozostały tylko kontakty do wymiany i jest juz cała cacy
    postanowiłam ten folderek stworzyć tylko kombinuje gdzie i jak je umieścić żeby wszystko w kupie było i żebym miała kontrole kto tam zagląda tak wiec jeszcze chwila cierpliwości
    Duś bo na stosie spłoniesz , bez obawy ja i tak ją zobaczę mimo zabezpieczeniom

  15. #10055

    Angry

    Dziewczyny poratujcie!
    Dostałam wycenę blatu z kamienia, w sumie 4,6m granit absolute black 15,500!!! Dajcie namiar na jakiegoś kamieniarza z mazowieckiego, mieszkam w powiecie warszawskim zachodnim. Chyba że to normalna cena, ale jakoś nie mogę dojść do siebie po tej wycenie ze studia kuchnia przystępna...

  16. #10056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    ooo to Ci śpiewnęli.... mnie za 6m2 w listopadzie zrobili wycene na 8300 z pomiarem i montażem nie wiem o ile zwrosła cena do dziś... bo też jestem zainteresowana tym granitem... mam nadzieje się przekonać za coś koło miesiąca.... Firma z Radzymińskiej... więc ciut Ci nie po drodze, ale dla takiej różnicy w cenie chyba warto się pofatygowac... daj znać czy chcesz namiar

  17. #10057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał jowitajb Zobacz post
    Witam,
    nie mam pomysłu, gdzie wstawić tego posta, więc pytam m.in. Was tutaj.
    Czy ktoś może mi powiedzieć co to za płytki na zdjęciu? Znalazłam zdjęcie na necie i bardzo mi się podobają - znak szczególny fajne listki

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Widziałam je w Castoramie Albo bardzo podobne do nich, niestety nazwy nie pamiętam

  18. #10058

    Domyślnie

    Dziewczyny poratujcie!
    Dostałam wycenę blatu z kamienia, w sumie 4,6m granit absolute black 15,500!!! Dajcie namiar na jakiegoś kamieniarza z mazowieckiego, mieszkam w powiecie warszawskim zachodnim. Chyba że to normalna cena, ale jakoś nie mogę dojść do siebie po tej wycenie ze studia kuchnia przystępna...
    Obawiam się, że wycenę masz "normalną". Mnie po wycenie blatu z kamienia i konglomeratu też "przeszło". Półka cenowa nie dla mnie niestety ...
    Ostatnio edytowane przez Anulek2005 ; 23-01-2011 o 14:34
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  19. #10059

    Domyślnie

    ;o

    ja rozumiem ze wycięcia pod płytę i zlew i w ogóle kwestia indywidualna ale za mojego absolute blacka o długości koło 6 mb zapłaciłam nieco ponad 1/3 tego!

  20. #10060

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiakulka Zobacz post
    Dziewczyny poratujcie!
    Dostałam wycenę blatu z kamienia, w sumie 4,6m granit absolute black 15,500!!! Dajcie namiar na jakiegoś kamieniarza z mazowieckiego, mieszkam w powiecie warszawskim zachodnim. Chyba że to normalna cena, ale jakoś nie mogę dojść do siebie po tej wycenie ze studia kuchnia przystępna...

    Ja mam blat o bardzo podobnej powierzchni - wyceniałam zarówno absolute black jak i star galaxy i maksymalna cena to było blisko 9 tys. więc zdecydowanie ktoś przegiął z Twoją wyceną. No, chyba że jakiś rzeźbiony ma być ten blat
    Ostatecznie zamówiłam w Bial na Marywilskiej, ale zdecydowanie nie polecam tego zakładu.
    Dziennik i komentarze to już historia

Strona 503 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony