dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 778 z 1187
Pokaż wyniki od 15.541 do 15.560 z 23724
  1. #15541
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał grembosia Zobacz post
    Nataly, z czego jest ten blat razem ze zlewem/
    Witam , a o którą kuchnię chodzi .. ? pozdrawiam

  2. #15542
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    a ja mam pytania do sol26 i edyta_32 o podłogi co to za płytki, u sol_32 chyba Affron - czy się mylę?

  3. #15543
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie stół-

    Edyta- a co to za piękny biały stół lakierowany??
    jakie wymiary, czy rozkładany, i gdzie kupiony?... dziękuje za informację.
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  4. #15544

    Domyślnie

    Dziewczyny, kojarzycie która z forumek miała na ścianie blat egger jasny beton? Cała kuchnia była biała w połysku, blat roboczy czarny ale na ścianie zamiast kafli/szkła był własnie wspomniany blat. Szukam od 2 godzin i jak na złość znaleźć nie potrafię :/

  5. #15545

    Domyślnie

    Witam
    Potrzebuje pomocy odnośnie odległości okapu kominowego (skośnego) od płyty gazowej.
    Ze wszystkich informacji które zebrałam wychodzi że powinien on wisieć co najmniej 75 cm od płyty, ale mam wrażenie że w waszych kuchniach wiszą one niżej. Nawet Nataly wkleił ostatnio takie zdjęcie. A dylemat mam dlatego ze po obu stronach okapu maja wisieć szafki z takim łamanym otwieraniem i chciałam, żeby zaczynały sie w jednej lini ale przecież szafek nie powieszę tak wysoko. Czy mozecie podać jakie są te odległości u Was?
    z góry dziekuję za odzew.
    Ostatnio edytowane przez zuza74 ; 13-06-2012 o 20:57

  6. #15546

  7. #15547

    Domyślnie

    HA!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, że ktoś pomoże Dziękuję Ci pięknie Alutka , dokładnie o tę kuchnię chodziło !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #15548
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    Sol pytanie mam: czy to mikrofala nad piekarnikiem?? Nie jest za wysoko? Wygodnie się ją użytkuje?

    ps. a kuchnia super!!

  9. #15549

    Domyślnie

    Cytat Napisał alana Zobacz post
    Dziewczyny, kojarzycie która z forumek miała na ścianie blat egger jasny beton? Cała kuchnia była biała w połysku, blat roboczy czarny ale na ścianie zamiast kafli/szkła był własnie wspomniany blat. Szukam od 2 godzin i jak na złość znaleźć nie potrafię :/


    Alana ja mam i blat i ścianę jasny beton, egger'a tyle że z listwami na złączeniach. Moim zdaniem fajny efekt za dobrą cenę

  10. #15550

    Domyślnie

    Cytat Napisał ALUTKA W Zobacz post
    ALANA ragazza ma taką
    OOOO!!!! jedna z moich najulubieńszych !!!!!!

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



  11. #15551

    Domyślnie

    mam pytanie, czy ma ktoś kuchnie w której jest różnica wysokości mebli, chodzi mi o rozwiązanie ciągu kuchennego. U mnie będzie L-ka a w rogu łączenie. jedna strona chcę wysokość 90 cm (z blatem) a pod oknem będzie niżej (za nisko okno). Wymyśliłam sobie że pujdzie blat na blat (jeśli wyjdzie różnica wys. blatu) lub jakieś łamanie. Jeżeli posiada ktoś jakieś ciekawe pomysły lub fotki to bardzo proszę.

  12. #15552
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuza74 Zobacz post
    Witam
    Potrzebuje pomocy odnośnie odległości okapu kominowego (skośnego) od płyty gazowej.
    Ze wszystkich informacji które zebrałam wychodzi że powinien on wisieć co najmniej 75 cm od płyty, ale mam wrażenie że w waszych kuchniach wiszą one niżej. Nawet Nataly wkleił ostatnio takie zdjęcie. A dylemat mam dlatego ze po obu stronach okapu maja wisieć szafki z takim łamanym otwieraniem i chciałam, żeby zaczynały sie w jednej lini ale przecież szafek nie powieszę tak wysoko. Czy mozecie podać jakie są te odległości u Was?
    z góry dziekuję za odzew.
    Witam , każdy producent "zastrzega"w swojej książce gwarancyjnej wysokość okapu od płyty gazowej . Generalnie jest to pomiędzy 65 a 75 cm ... Jeśli chodzi o okap skośny to można go powiesić niżej ponieważ jego wlot znajduje się w środkowej części okapu , dla przykładu zdjęcie :

    Pozdrawiam

  13. #15553
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał beata.i Zobacz post
    mam pytanie, czy ma ktoś kuchnie w której jest różnica wysokości mebli, chodzi mi o rozwiązanie ciągu kuchennego. U mnie będzie L-ka a w rogu łączenie. jedna strona chcę wysokość 90 cm (z blatem) a pod oknem będzie niżej (za nisko okno). Wymyśliłam sobie że pujdzie blat na blat (jeśli wyjdzie różnica wys. blatu) lub jakieś łamanie. Jeżeli posiada ktoś jakieś ciekawe pomysły lub fotki to bardzo proszę.
    Witam , najlepiej zgłosić się do kogoś kto projektuje meble i na pewno coś zaproponuje . My też mieliśmy kilka takich realizacji ale zdarza się to naprawdę rzadko ..
    Pozdrawiam

  14. #15554

    Domyślnie

    Nataly oglądałam Twoje piękne realizacje, masz może jakąś fotkę takiej z różnicą poziomów? dla zwizualizowania

  15. #15555
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    edyta_32

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    Bateria to Franke Coxy. Dozownik to jakis tam no name z allegro za 19 zł.
    Płytak na podlodze to Dessau Beige lappato. Kocham ją. Jest idealna w utrzymaniu czystości.
    Stół kupiony w Agata Meble za 800 zł. Długi na 130 cm. Nie rozkladany.

  16. #15556
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał beata.i Zobacz post
    Nataly oglądałam Twoje piękne realizacje, masz może jakąś fotkę takiej z różnicą poziomów? dla zwizualizowania
    Witam , staram się nie robić różnicy w poziomach bo mi się to nie podoba ale na mojej stronie coś może się znajdzie .
    Pozdrawiam

  17. #15557

    Domyślnie

    pumpaluna a gdzie można zobaczyć twoją kuchnię z tym eggerem na blacie i ścianie

  18. #15558

    Domyślnie

    pumpaluna no właśnie, gdzie można zobaczyć Twoją kuchnię? Ja już blat zamówiłam i teraz się zastanawiam czy na ścianę zamówić szybę czy "pociągnąć" blat jak u ragazzy...i u Ciebie

    arcia u mnie będzie na maxa podobnie jak u Ciebie, szare kafle, szafki dolne w podobnym odcieniu, bała góra no i ten blat - jasny beton...

  19. #15559
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    aneta89-cudna kuchnia!

  20. #15560

    Domyślnie

    Cytat Napisał beata.i Zobacz post
    Nataly oglądałam Twoje piękne realizacje, masz może jakąś fotkę takiej z różnicą poziomów? dla zwizualizowania
    Wątki dla Ciebie - http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem-kuchennym
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ki-problem-(((

Strona 778 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony