dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Szyba w kabinie prysznicowej

Domyślnie Szyba w kabinie prysznicowej

Czy ktoś używa kabniny natryskowej z szybą po której całkowicie zatrzymuje się woda nie zostawiając żadnych śladów.
    Oferują nam taką kabinę, ale to wydatek rzędu 1.000.- zł extra.
    Czy watro? Czy szyba faktycznie zachowuje się tak jak obiecuje producent?
    Po wybudowaniu domu będę znała się na wszystkim i będę potrafiła wszystko zrobić sama, tylko wtedy to już po co ....

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika

Domyślnie

Z tego co słyszałam, to nie jest rozwiązanie raz na zawsze i za jakis czas trzeba będzie tę powłokę odnowić.
    Można zabezpieczyć szkło samemu, kupując specjalny preparat.

3. Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Prysznic bez brodzika. Pomysł na nowoczesną aranżację łazienki [ZDJĘCIA] Jak urządzić ciepłe i przytulne wnętrze? Piękne tkaniny dekoracyjne w aranżacji wnętrz [ZDJĘCIA] Metamorfoza wnętrz, czyli jak przerobić PRL-owski salon w nowoczesne wnętrze

Domyślnie

przereklamowane

ja mam ravak anticalc i po 2-3 dniach od umycia ich płynem znów zostają ślady

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

Domyślnie Re: Szyba w kabinie prysznicowej

Cytat Napisał Bigsister
    Czy ktoś używa kabniny natryskowej z szybą po której całkowicie zatrzymuje się woda nie zostawiając żadnych śladów.
    Oferują nam taką kabinę, ale to wydatek rzędu 1.000.- zł extra.
    Czy watro? Czy szyba faktycznie zachowuje się tak jak obiecuje producent?
    ja mam taka kabine...Huppe designer jette job cos tam....uzytkuje od dwoch lat i szyby sa ok. kosztowala ta kabina 7 tys( po rabacie) ale nie zaluje wydatku.

Domyślnie

Powłoki w kabinach sš dwojakiego rodzaju, pierwsze to takie jak w Huppe sa na stałe (jak na powierzchni samolotów) nie trzeba ich odnawiac, natomiast w Ravaku powłoka jest nałozona i trezba ja co jakiœ czas odnaiwać, to po porstu działa jak nawoskowany samochów a z czasem się wyciera (tak mi się wydaje, aczkolwiek moge się mylić)

Domyślnie szyba w kabinie prysznicowej

Po dwóch latach używania pękła szyba w kabinie prysznicowej. zmówiłem, chartowanna będzie za tydzień. Szklarz twierdzi że to wina montażysty że by ła naginana podczas montażu. Mam kontak z mistrzem od montażu i mógłbym mu podziękowac ale nie jestem tak naprawdę pewien co może by przyczyną. Kto ma jakieś doświadczenia i najważniejsze wie jak tego się wystrzec

Domyślnie

Mondrala szklarz

A mam pytanie po jakim czasie pękła ??

Domyślnie

Przecież szyba mogła pęknąć od mocnego trzaśnięcia.
    2 lata po montażu trudno obwiniać montażystę.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

Domyślnie

Możesz zdradzić, ile kosztowała taka szyba i jakie były jej wymiary?

sad ripper

Domyślnie

No ale skoro to szyba do kabiny to hartowana ??

Rozsypała sie ??

Chodzi to o kabine na zamówienie ??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia