dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Jaka elewacja do grafitowego dachu.

Domyślnie Jaka elewacja do grafitowego dachu.

Witam, proszę o poradę jaki kolor do dachu grafitowego, dodam drzwi, brama, okna białe. Może macie ciekawe zdjęcia, chętnie zobaczĘ. Mam zdjęcia domu ale nie mam pojęcia jak je załączyć.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kuuba

Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

Domyślnie

My zdecydowaliśmy sie na szarą elewacje, po oglądnięciu kilkunastu domów na zywo z szarymi elewacjami lekko zmodyfikowaliśmy poglad.
    Elewacja będzie bardzo jasno szara złamana niebieskim.
    Ciemnoszare elewacje dobrze wyglądają na wizualizacjach, w rzeczywistości są smutne i ... szare.

Jeśli masz ochote to popatrz do naszego dziennika
    link na dole postu

3. Termomodernizacja budynku gospodarczego. Ocieplanie od wewnątrz czy od zewnątrz? Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek mieszkalny. Łączenie konstrukcji Budynek gospodarczy. Adaptacja poddasza na cele mieszkalne Adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny. Kiedy będzie możliwa?

Domyślnie

Witam, tez mamy dach grafitowy( właściwie antracyt), okna ,podbitka białe i zdecydowaliśmy się na białą elewację . Wszystko ładnie współgra i spełnia nasze oczekiwania, zobacz fotki, może cie zainspirują . Pozdrawiam Darek

Domyślnie

co do bieli to faktycznie są jej różne odcienie i co ciekawe żaden producent nie oferuje tynku "czysta biel" ,my żeby taką uzyskać musieliśmy zamówić biały tynk z dodatkiem białego barwnika

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    179

Domyślnie

Jasna ale nie biała.

Domyślnie

My mamy elewację jasą (prawie białą) z jasnoszarym boniowaniem. Na dole mamy płytki klinkierowe w kolorze dachówki.
    Elewację zobaczysz wchodząc w link w moim podpisie tylko dach jest przykryty śniegiem.

I pamiętaj nie dawaj do tego białych rynien i blachy bo wygląda ochydnie.
    Pozdrawiam,
    Robert

Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

Domyślnie

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, ale tak na prawdę to nadal nie wiem czy szara, biała a może waniliowa?

Domyślnie

kuuba jak otwieram link to nie widzę tam żadnych zdjęć.

Domyślnie

i ja tez nic nie widze a temat mnie interesuje bo za 2 tygodnie malujemy dom z grafitowym dachem.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kuuba

29

Domyślnie

Podział kolorów zaproponowany przez architekta jest w poście z 24 marca.
    Faktem jest, że z tajemniczych powodów co chwila te zdjęcia znikają. A teraz?

Domyślnie

Skoro za 2 tygodie malujecie dom, to na jaki kolor się zdecydujecie?

Domyślnie

Teraz też nie widzę, może macie je dostępne, żeby załączyć.

Domyślnie

Monikkka,zdecydowalismy sie juz prawie na jakis b. jasny kolor np kosc sloniowa albo cos w tym stylu.Mamy biale drewniane okna ktore nieco nabraly zoltego koloru[albo kremowego jak kto woli].Wiec bialy kolor elewacji odpada.
    Oczywiscie ,ze im ten kolor ciemniejszy tym lepiej bo nie bedzie sie tak szybko brudzil ale bardzo ciemny grafitowy dach [prawie czarny-blchodachowka ] i ciemniejsza elewacja da pewnie przygnebiajacy efekt.
    W nastepnym domu napewno nie bedzie czarnego dachu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia