dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Pozwolenie na budowę

    hej, witam ponownie wszystkich
    wczoraj miałam mały problem odnośnie odległości domu od torów kolejowych, ale na formu to forum nie zawodzi
    A czy ktos z was może mieszka przy torach albo chociaż starał się o pozwolenie na budowę w podobnym terenie Jak na razie to zaczynam mieć wątpliwości czy wogóle pozwolą nam na wybudowanie domu w takim sąsiedztwie

  2. #2

    Domyślnie

    Chciałam kupić działkę przy torach i wtedy w UM powiedzieli ze będę musiała miec zgodę na budowę Dyrekcji Kolei z miasta wojewódzkiego. Nic więcej nie wiem bo oststecznie zdecydowałam się na inną działkę. Ale jestem ciekawa jak jest naprawdę, napisz proszę jeśli coś się wyjaśni
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  3. #3

    Domyślnie

    witam cię w tak pięknym słonecznym dniu
    jak narzaie to jeszcze nic nie wiem oprócz tego, że dom moge pobudować w odległości minimum 10 m od torów
    ale przestałam się przejmować bo tak naprawdę na pewne rzeczy nie mam żadnego wpływu a po co mam dalej siwieć już wystarczy
    co będzie to będzie
    jak dowiem się czegos więcej to napewno się odezwę

  4. #4

    Domyślnie

    Na "mojej" działce tory służyły do cotygodniowego przejazdu ciuchci turystycznej z dwoma wagonikami. A jak jest u Ciebie? Często będzie przejeżdżał pociąg ?
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  5. #5

    Domyślnie Re: Pozwolenie na budowę

    Cytat Napisał Sylala
    hej, witam ponownie wszystkich
    wczoraj miałam mały problem odnośnie odległości domu od torów kolejowych, ale na formu to forum nie zawodzi
    A czy ktos z was może mieszka przy torach albo chociaż starał się o pozwolenie na budowę w podobnym terenie Jak na razie to zaczynam mieć wątpliwości czy wogóle pozwolą nam na wybudowanie domu w takim sąsiedztwie
    Nie martw sie!!
    Przecież kolej sukcesywnie likwiduje połączenia kolejowe to i przyjdzie czas na wymontowanie szyn
    Pozdrawiam!!

    Wiem że czasem człowiek nie ma wyboru i musi stawiac dom w pobliżu torów kolejowych ale ja za zadne skarby nie chciałabym mieszkać w sąsiedztwie PKP

  6. #6

    Domyślnie

    bardzo dziekuję za ciepłe słowa
    ja szczerze też liczę, na to, że ten tor nie będzie zbyt długo funkcjonował
    nie żbym źle życzyła naszym kolejarzom ale sami rozumiecie
    faktycznie nie mam wyjścia
    ale cóż wczoraj spędziłam cały dzień na działce i liczyłam pociągi i naliczyłam ich aż myślę, że przezyję
    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony