dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaR
    Cytat Napisał Jarzeb
    wracajac do tematu....

    mam ten sam projekt, wanna wpuszczona w podloge wystajaca na jakies 10-30cm - jeszcze zobacze
    fakt ze jest to lekki przerost formy ale efekt moze byc bardzo ciekawy
    ot ciutka szalanstwa

    pzdr

    Też mamy taki projekt wpuszczanej wanny - tylko chyba nasza bedzie wystawac jakieœ 15 cm.

    Mam nadzieje,że sie sprawdzi - bo wizualnie ten pomysł mi sie podoba. Niestety nie wiem ja z funkcjonalnoœcia - ale co tam

    pozdrawiam,
    KasiaR

    A jak w przypadku wanny wpuszczonej w podłogę rozwiązuje sie problem syfonu wanny i odprowadzenia ścieków z najbliższego WC?
    Kaśka

  2. #22

    Domyślnie

    Jestem na etapie fundamentów wiec zaprojektowanie instalacji kanalizacyjnej z tak umieszczoną wanną nie powinno stanowić problemu, lecz w już wybudowanym domu to powiem szczerze, że będzie problem. Zapewne sporo kucia ale dla chcącego nic trudnego.

  3. #23

    Domyślnie

    ja mam lazienke na podlodze na gruncie wiec sam prowadzac kanalize poprowadzilem ja wystarczajaco nisko - ale bylo kopania
    i kucia jakis starych fundamentow

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.199

    Domyślnie

    Okazywanie lekceważenia domownikom z okazji wpuszczenia osobnika w obowiązki domowe?
    Oryginalna konstrukcja! Może taką postawię?
    Pozdrawiam Adam M.

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    A czy mozna taka wanne wpuscic w strop? (tervia) Jak sie do tego zabrać? Czy na pietrze taki pomysl z wanna wpuszczona w podloge odpada? Dodam, że nie chce podwyzszac wysokosci podlogi

  6. #26

    Domyślnie

    teoretycznie mozna by wykuc dziure i oprzec na zebrach - ale czy rozstaw nie jest za maly? Standardowo to jest 60cm (lub mniej) wiec odliczajac grubosc zeber - moze na wcisk....
    problem z gruboscia stropu dodatkowo komplikuje sprawe odplywu
    Obawiam sie, ze bez przekonstuowania stropu brak szans niestety....

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    No i ja wlasnie tego samego sie obawiam... Dobrze, ze chociaz brodzik prysznica mozna sobie w podloge wpuscic na pietrze bez wiekszych broblemow

  8. #28

    Domyślnie

    Wracając do zalet i wad wpuszczanej wanny, sąsiedzi tak mają i oto co niedawno zeznali: na początku docenia się efekt, bo jest rzeczywiście fajny, ale potem uciążliwości zwiazane z myciem takiej wanny zaczynają brać górę. A jeszcze gorzej mają ci (chyba już nieliczni w młodszym pokoleniu) którzy lubią w wannie namoczyć pranie lub tp.
    Tomasz M.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomasz M.
    Wracając do zalet i wad wpuszczanej wanny, sąsiedzi tak mają i oto co niedawno zeznali: na początku docenia się efekt, bo jest rzeczywiście fajny, ale potem uciążliwości zwiazane z myciem takiej wanny zaczynają brać górę. .
    Tomasz M.
    Uważaj, bo zaraz Ciebie Wolf PL ochrzani za te poglądy...

  10. #30

    Domyślnie

    Na szczęście to nie moje, tylko sąsiadki
    Tomasz M.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony