Hannah, a z jaka firma rozmawialas na temat okien? Czy Wasza lokalna, czy jakas znana? Jestem w szoku ta cena w porownaniu z ta jaka mi dali wraz z drzwiami tarasowymi przesuwanymi za 8700 w sumie 23500. jeszcze bede wyceniac gdzie indziej

Cytat Napisał Hannah
Wieczorem wyjeżdzamy a jeszcze będąc dzisiaj na mieście zaszłam sie wstępnie spytać o ceny okien, drzwi i bramy garażowej... I okazało się ,ze pani która tam pracuje też buduje lukrecję pod Koszalinem! Są na etapie funadamentów. Znając projekt wszystko dokładnie mi poradziła... Cenna uwaga jest np. taka ,że nasze drzwi wejściowe w projekcie są niestandartowe. O 20 cm dłuższe. Zamówienie takich to dużo większy koszt bo trzeba indywidualnie itp. Dlatego na etapie budowy można to zmienić (chyba bezproblemowo). Nasze okna wyceniła na 12.000 zł, bez szprosów bo my nie chcemy. Białe. Ale za to z przesuwanymi tarasowymi i wszystkie otwieralne i uchylne. Chciałam tak jak Ty Dorbie żeby w salonie 2 części były nie otwierane, ale okazało sie ,ze różnica w cenie to... 30zł na oknie. Wersja między uchylno- otwieralne a same otwieralne to mniej więcej takie różnice cenowe. Pozatym drzwi wejściowe ciemny orzech, przeszklone u góry i brama wjazdowa segmentowa(pani wyjaśniła mi dlaczego zdecydowanie taka , a nie uchylna) z tłoczeniami na segmentach- b. fajnie to wygląda. Całość ok. 19.000zł. Acha i Pani dodaje jeśli się u nich kupi to wszystko elektrykę do bramy gratis. Jestem zdzwiona ,bo to w sumie taniej niż myśłałam, do tego brama na pilota o której nie myśleliśmy nawet... To na razie pierwsza wycena, potem cdn.