dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 151 z 151
  1. #141

    Domyślnie

    witam, mogę się pochwalić, że dziś minął pierwszy rok mieszkania w naszej lukrecji, warto było zbudować ten domek.

    sallix

  2. #142
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar koziki3
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam,My właśnie jesteśmy na etapie kupna projektu ale wiemy ze będzie to lukrecja2.A w związku z tym ze mieszkamy pod lublinem - Kraśnik, to mamy do Ciebie prośbę.Czy byłaby możliwość obejrzenia lukrecji w środku, zobaczyć jakie wy wprowadziliście rozwiązania.Będziemy bardzo wdzięczni.Dla nas ogromny plus będziemy ponieważ dzięki waszemu doświadczeniu będziemy mieli szanse wprowadzić zmiany jeszcze na etapie projektu.Oto kontakt do nas. 785 763 077 wystarczy SMS ja oddzwonię, i GG 11342937.dzięki bardzo i proszę o kontakt

  3. #143
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fluorka

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    okolice Wrocławia
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    zakupiliśmy właśnie projekt lukrecji i będziemy go adaptować do własnych potrzeb. Przejrzałam wszystkie zmiany, które wypisujecie w wątku, cenne byłyby natomiast zdjęcia. Brakuje ich tu. Czy w związku z tym mogę prosić fotki wykończonych wnętrz na priva? Cenne będą również uwagi osób, które już się do lukrecji wprowadziły. Czy są rzeczy, z których jesteście niezadowoleni lub które zmielilibyście gdyby była taka możliwość? [email protected]

  4. #144

    Domyślnie

    Witam wszystkich po dłuższej nieobecności, pochwalę się MIESZKAMY )). Jeszcze sporo drobiazgów do zrobienia, ale można już normalnie funkcjonować. Muszę przyznać że nie żałuję wyboru projektu, jest w sam raz. Zmiany które wprowadziliśmy : likwidacja 2 balkonów ( został tylko ten nad tarasem), likwidacja spiżarni (wolę więcej szafek w kuchni), schody drewniane, likwidacja miejsca na szafę w pokoju na parterze, wydłużyliśmy też wiatrołap o 0,5 metra. Na górze zmniejszyliśmy jeden pokój i zrobiliśmy garderobę z wejściem z naszej sypialni

  5. #145
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    No to ja po sąsiedzku spieszę z gratulacjami Myślałam o Was ostatnio czy już się udało przeprowadzić. Zapraszamy do nas
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

  6. #146
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Ola J.G.
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-500
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich "lukrecjuszy"Zaczynam budowę Lukrecji z garażem 120m2 w okolicy Jeleniej Góry.Czytam Wasze posty,uwagi,spostrzeżenia z uwagą.Taka skarbnica wiedzy jest nieoceniona.Wybraliśmy materiały,sposób budowy i wykonawcę.Pozostał SYSTEM GRZEWCZY.Z tym mam największy problem.Czytając forum o pompach ciepła można oszaleć z nadmiaru super szczegółowych detali,które rozmieniają na drobne użytkownicy pomp ciepła.Potrzebna mi prosta informacja:ile kosztuje montaż całego systemu,i ile ten system zużywa prądu na miesiąc.Taki system ma zamontowany "dorbie",ciekaw jestem jak oceniasz koszty po cyklu grzewczym.Z góry dziękuję za podpowiedz.Pozdrawiam Ola.

  7. #147
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Nieznana26
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    6
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    my ze budujemy

  8. #148
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Nieznana26
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    6
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Głosowanie na wizualizację wnętrza projektu Lukrecja 4. mozna glosowac na stronie archon link ponizej. mozna zaglosowac tez zeby zrobili nowoczesna stylizacje domu.


    http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m4995294a8dfd8

  9. #149
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Vukan

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Pakoslawice
    Kod pocztowy
    48-314
    Posty
    2

    Domyślnie

    Hym czesc, ja zamierzam budowc Lukrecje 4, szef firmy ktora bedzie stawiac ten dom do stanu surowego otwartego powiedzial, że wyniesie to około 100 000 zetów, co o tym myslicie/??? mam na mysli cene z materiałami + robocizna,

  10. #150

    Domyślnie

    Witam wszystkich "Lukreciarzy" Ja zaczołem budowe lukrecji 2 w zeszłym roku, w tym momoncie mam ssz i zrobiony prąd, za chwile bede robił wod-kan i w marcu tynki. Projekt dość zmieniony w porównianiu z oryginałem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	untitled1.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	166633

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	untitled2.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	166631

    Usunięte boczne balkony, dodana wiata pod samochód i przerobiona góra. Jak na razie za ssz wyszło mnie 150 000zł, przy czym szalałem z materiałami, wychodząc z załorzenia że okna, dach i mury chce miec z wyższej półki, bo bedą na całe życie, a bede oszczędzał na wykończeniówce.

    I w związku z tym mam pytanie do tych co już sie wprowadzili. Ile wyszedł was kwotowo ten dom? Interesuje mnie najchętniej do stanu deweloperskiego. Tak sibie licze i wychodzi mi kolejne 150 000 - czyli za 300 000 byłby stan deweloperski plus (bo już z kominkiem)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	untitled1.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	166630  
    Ostatnio edytowane przez turalyon ; 01-02-2013 o 06:52

  11. #151
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar effa_s
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    @turalyon - jak dobrze wiedziec, ze nie tylko ja planuje/rozpoczynam budowe Lukrecji 2.
    Jak na razie jestesmy co prawda na etapie papierow, ale mam nadzieje, ze do czasu uporania sie z nimi uda mi sie sensownie "wymyslic" ten projekt, by spelnial wszystkie nasze potrzeby. A moze jest ktos z okolic Krakowa, kto juz ten dom wybudowal i chcialby sie nim pochwalic? Z checia obejrzymy

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony