dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 28
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 554
  1. #281
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Steel

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    2

    Domyślnie kosa spalinowa Erman BC 430

    Witam. Kupiłem nowa kose erman bc 430.Przez 10 minut chodziła prawidłowo później po dodaniu gazu zgasła. Teraz chodz odpali to za każdym razem po dodaniu gazu gaśnie.Ma tez problem z odpalaniem raz na 20 razy szarpania odpali.
    Iskra na świecy działa prawidłowo. POMOCY!!!

  2. #282

    Domyślnie

    kopiłeś kose idź z nią do serwisu jest zapewne na gwarancji. Zapewne gaźnik się przytkał.

  3. #283
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Steel

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    ta kose kupiłem na allegro wiec nie bardzo do serwisu

  4. #284

    Domyślnie

    Dałem ci już kierunek szukania, drugim razem nie kupuj na allegro rzeczy, które nie maja serwisu ogólnokrajowego.

  5. #285
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KosGos

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    181

    Domyślnie Kosa spalinowa ?

    Zastanawiam sie czym kosic swiezo kupiona troche porosnieta dzialke. Na poczatku myslalem nad reczna kosa bo balem sie troche tych traw i ewentualnych malych galazek itp. W castoramie polecono mi kose spalinowa i mysle ze bym moze takie cos kupil. Problem w tym ze nie wiem jaka, jest np NAC za ok 250zl 1KM, na allegro króluja http://allegro.pl/kosa-spalinowa-5-6...657829546.html lub http://allegro.pl/kosa-podkaszarka-s...664919514.html . Czy w takich cenach da sie kupic cos sensownego bo raczej jak narazie nie widze sensu kupna drogiego sprzetu bedacego jak narazie alternatywa dla pomyslu o recznej kosie. Doradzcie cos bo ten NAc mnie kusi.

  6. #286
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wsms

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Za 250 zeta nie kupisz sprzętu który działa prawidłowo, poszukaj w necie info, jest pełno osób które kupiły taki chiński s...t i mają problem bo nie pali, bo gaśnie, bo sie urwało, bo coś tam. Ja mam kosę Makity i sama tarcza do niej kosztuje 100 zeta, w ofercie z Allegro kosa jest ze wszelkimi dodatkami i ta moc z tej pojemności. Nawet Stihl i Husqa nie osiągają takich parametrów a są w tej dziedzinie liderami. Jeśli trafisz na dobry egzemplarz to trochę nią popracujesz, jeśli nie to pozostaje tylko serwis, o ile taki występuje i naprawa gwarancyja. Wg mnie szkoda kasy i zdrowia, lepiej kupić coś lepszego.

  7. #287
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    ja kupiłem taka kosę http://www.leroymerlin.pl/produkty/kosa-spalinowa-do-trawy-gtch-bc490-gardetech,1140796842,1300118196.html
    nie potrzebuje do swojej działki kosy profesjonalnej a ta ma mocny silnik, łatwa w użyciu, zarówno na zyłkę jak i tarcze.
    a jak spieprzy to mam 2 lata gwarancji.

  8. #288
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KosGos

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    181

    Domyślnie

    Makita to wydatek ponad 1000zl wiec calkiem poziom cenowy. Jak narazie nie widze potrzeby takiej inwestycji. Szukam czegos taniego i w miare dobrego.

  9. #289
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    to moja propozycja spełnia Twoje wymagania.

  10. #290
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KosGos

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    181

    Domyślnie

    Niby tak ale chyba wezme NAC za te 247zl i zobaczymy

  11. #291
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    porównaj moc, rodzaj obudowy, czy tylko zyłka czy też tarcza. wygląd ma drugorzędną sprawe - obydwie sa robione w Chinach.
    proponowana przeze mnie kosa ma niby moc 3KM, ale pewnie wyciaga 2Km co i tak jest dobrym wynikiem.
    Ta sama kosa wystepuje również w ofercie NAC - nie pamietam symbolu, ale widziałem dziś w Makro po 429zł

  12. #292
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KosGos

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    181

    Domyślnie

    Ten nac co ogladalem ma zylke i tarcze moc 1KM i ogladajac filmiki na youtubie to daje rade Jutro powinnem ja kupic i zobaczymy co bedzie, 2 lata gwarancji jest..

  13. #293
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    i jak się sprawuje kosa?

  14. #294
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    z żyłką to jest podkaszarka a nie kosa.

  15. #295
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    a kosa jest na co?

  16. #296
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kosa jest zazwyczaj nożami. Zwykle w przeciwieństwie do podkszarki ma poziome uchwyty do trzymania i zdecydowanie większą moc silnika.

  17. #297
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    kosa jest zazwyczaj nożami. Zwykle w przeciwieństwie do podkszarki ma poziome uchwyty do trzymania i zdecydowanie większą moc silnika.
    to co to jest dla Ciebie??? http://www.leroymerlin.pl/produkty/k...300118196.html
    nie widziałem kosy na noże - jakiś link do takiej kosy z nożami? na noże to kosiarki.
    Kosa ma albo tarcze tnącą do grubszych elementów, lub glowicę na żylkę.

  18. #298
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dla mnie to jest kosa, a co?

    Kosa ma noże. Noże bywają różne dwu-zębne, trójzębne, a te, które nazywacie "tarczami" są pewnie noże 8-zębne.

  19. #299

    Domyślnie

    A za jakiś czas będzie bieganie z sekatorem, bo kosa odmówi posłuszeństwa

  20. #300
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m4r3k

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łęczna
    Kod pocztowy
    21-010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Żyłke ma i kosa i podkaszarka ! Kosa ma przede wszystkim inną konstrukcje wałka, dużo większą moc i co za tym idzie wage. Tarcze tnące, trójzęby itp. to tylko dodatkowe "końcówki" do cięcia tego z czym standardowa żyłka sobie nie poradzi (np. krzewy). Standardowo i podkaszarka i kosa jest wyposażona w żyłkę.

Strona 15 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony