dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: chapel parket

  1. #1

    Domyślnie chapel parket

    bede wdzieczna za jakiekolwiek opinie... cena dosc powalająca, ale może warto... warto?

  2. #2

    Domyślnie

    Sa jeszcze deski w odmianie "Cathedral" - maja wiecej drzazg
    Mysle, ze do mieszkania to ciezko cos takiego wstawic. Co prawda brudu na tym nie widac ale sprzatanie tego to musi byc hardcore.

    K.

  3. #3

    Domyślnie

    też będę wdzięczna za informacje. podłogi są przepiękne ale cena dość zabójcza dlatego jak już ładować kasę to lepiej się upewnić czy to naprawdę takie cudo czy tylko tak wygląda

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KAROL0000

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    2

    Domyślnie CHAPEL PARKET

    Witam!
    JESTEM SZCZESLIWYM POSIADACZEM DESKI CHAPEL PARKET CATHEDRAL MAM UŁOZONEJ TEJ DESKI 220m2 JEST FANTASTYCZNA ,PRZEDARCIA CELOWO ROBIONE PRZEZ PRODUCENTA SA SUBTELNE I DAJA NIE SAMOWITY EFEKT WIZUALNY I DO TEGO RECZNIE ROBIONA MIKRO-FAZA ZA BOKACH DESKI BAJKA... DESKI SA ZABEZPIECZONE ZWIAZKAMI KRZEMU I DLA TEGO SA NIE DO ZDARCIA TO NAPRAWDE PODŁOGA NA WIELE LAT..
    POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Karol to jak to jest,masz 220 czy 140 metrow tej deski.Jakas nie mozesz sie zdecydowac Cos krecisz,albo masz 2 domy

  6. #6

    Domyślnie Wizja powalajaca cena też !!!jakość ???

    Prosze o zapoznanie się z ofertą Panmar Wood wizualnie powalają bardziej niż Chapel, cenowo mniej , jakość chyba lepsza!!!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorcia7612
    Karol to jak to jest,masz 220 czy 140 metrow tej deski.Jakas nie mozesz sie zdecydowac Cos krecisz,albo masz 2 domy
    to raczej sprzedawca

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ROBERT1981

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    3

    Domyślnie PODŁOGA

    Witam!
    jestem parkieciarzem z 7 letnim starzem od 4 lat ukladam CHAPEL PARKET
    deski są naprawde wykonane w sposób godny polecenia a wieszchnia nie do zdarcia uzywaja oleju z dodatkim zwiazków krzemu i to jest sekret trwałosci.a do tego nie wiem jak dokładnie robia kolory ale to jakas manipulacja chemi i drwno zmienia kolor na zawsze.
    Natomiast PANMAR olejuje deski tylko kolorowymi olejami osmo i jak to z osmo trzeba czesto uzupelniac warstwe oleju..
    Pozdrawiam
    ROBO

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie Re: PODŁOGA

    Cytat Napisał ROBERT1981
    Witam!
    jestem parkieciarzem z 7 letnim starzem od 4 lat ukladam CHAPEL PARKET
    deski są naprawde wykonane w sposób godny polecenia a wieszchnia nie do zdarcia uzywaja oleju z dodatkim zwiazków krzemu i to jest sekret trwałosci.a do tego nie wiem jak dokładnie robia kolory ale to jakas manipulacja chemi i drwno zmienia kolor na zawsze.
    Natomiast PANMAR olejuje deski tylko kolorowymi olejami osmo i jak to z osmo trzeba czesto uzupelniac warstwe oleju..
    Pozdrawiam
    ROBO
    Polecam zacząć lekturę na temat tego typu desk od ich pielęgnacji i konserwacji. Potem ocenić czego w tych podłogach jest więcej: co wolno a czego nie wolno. Na pewno są piękne. Ale znam ludzi, którzy lubia ład równe fazy zadnych śladów na deskach itp. Ta strona to sprawa gustu. Jakość co to znaczy wie wielu właścicieli takich podłóg. Jedni narzekają na dąb, że taki miękki chociaż twardy innym to nie przeszkadza. Deski Chapela są olejowane i utwardzane UV. Ich oleje nie różnią -oprócz jednego -śą to oleje do olejowania przemysłowego. Wiele wyrobów podobnych do chapela jest robionych metodą chałupniczą. Oleje nanoszone ręcznie i utwardzane na powietrzu są mniej trwałe ale za to łatwiej je naprawiać niż utwardzane oleje promieniami UV czy elektronami.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pan T. on

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-720
    Posty
    5

    Domyślnie

    Czy kolor naprawdę przez lata pozostaje taki sam? Przecież pod wpływem światła trochę się zmienia. Coś tam producent piszr o tym na swojej stronie. Jak to jest po kilku latach?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony