dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 64

Temat: płytki rako

  1. #21

    Domyślnie

    Witam. Też się zastanawiam na RAKO GEO, generalnie bardzo ciężko je znaleźć w Wawie, namierzyłem je na Trakcie Brzeskim, więc jakoś wezmę je do ręki i obejrzę, ciekawe, żeby firma należaca do niemieckiego koncernu robiła buble. Za tego typu chinska płytkę trzeba zapłacić 110zł, za niemieckie 150, włoskiie/hiszpańskie ok 200zł a tu 59zł.....chyba coś za coś....
    Pzdr

  2. #22

    Domyślnie

    Szukam kogoś, kto polożył na podlodze plytki drewnopodobne fczeskiej formy Rako - zingana.

  3. #23

    Domyślnie

    Mamy płytki Rako w łazience. Na podłodze szachownica czarno biała 20x20, na ścianie białe kwadraty mat 15x15. Kafelkarz nie zgłaszał żadnych uwag co do jakości. Płytki prezentują się pięknie. W Polsce dostepne są jedynie dwa rodzaje szachownicy czarno-białej : Villeroi&Boch po ok.280 zł za m2 i Rako, bodaj 50-70 zł za m2. Przy czym mam na myśli szachownice takiego typu, że czerń jest rzeczywiscie smolista i bez wzorków a biel śnieżna.

  4. #24

    Domyślnie

    Dzięki. Gdzieś na początku tego wątku byly niepochlebne opinie o tej firmie. Mam tylko nadzieje, że te drewnopodobne sa tak samo dobre, bo są, moim zdaniem, bardzo ładne.

  5. #25

    Domyślnie

    Mi się właśnie położyło Rako w pralni na ścianie - z wyprzedaży resztkę kupiłam ślicznych niebieskich - absolutnie jednobarwnych. Bardzo ładne są, równiutkie, a każda płytka z jednej strony ma malowaną i zaobloną krawędź, stąd nie wymaga listwy.

  6. #26

    Domyślnie Rako - ceramika gres

    Witajcie

    Zastanawiamy sie powaznie nad Rako Defile gresy na podłoge do kuchni i hallu. Kilka uwag sprzed 3 lat było negatywnych odnosnie tej firmy. Potem kilka wpisów pozytywnych. Czy coś się zmieniło? Brac te płytki w ogóle pod uwagę?

    Czy ktos układał te płytki i może sie podzielić opinią o ich jakości, użytkowaniu z perspektywy czasu? Jak z utrzymaniem czystości na tych jasnych płytkach?

    Z góry dziekujemy
    Pozdrawiam
    Piotrek

  7. #27

    Domyślnie

    Witam,

    wlasnie u nas zostaly polozone plytki Rako - SHIKOKU. Plyki scienne: biale, bezowe, troche dekorow.

    Kalibracja nie najlepsza - najpierw kladzione byly bezowe - generalnie OK, ale potem biale okazaly sie o +/- 1mm mniejsze. Jako ze biale ida warstwami nad bezowymi - dalo sie to "zamaskowac"- szersza fuga (przynajmniej dla mnie do zaakceptowania).

    Plytki podlogowe tej serii - maja wzor i kazda jest z jednej strony +/- 1mm mniejsza (czyli lekki trapez). Generalnie jednak wyglada to wszystko OK. Szczerze mowiac to czas nas goni. Nie ma go za duzo na bawienie sie w reklamacje (moze to glowny powod ogolnie dobrego wrazenia)

    Generalnie zona stwierdzila dzisiaj, ze wygladaja ladnie. No i dobrze.
    Pozdrawiam

    Cze

  8. #28

    Domyślnie

    czy ktoś wie gdzie obecnie można obejrzeć te płytki w W-wie?

  9. #29

    Domyślnie

    Dzisiaj wybrałam się na oglądanie płytek, chciałam zobaczyć capri opoczno i cersanit cariba, ale nie udało mi się nigdzie znaleźć. Za to wpadły mi w oko bladoniebieskie rako Coral. Mogły by nieźle wyglądać w małej łazience. Może ktoś ma i mógłby wrzucić fotkę, albo jakieś spostrzeżenia? Z tego, co tu przeczytałam, nie mają zbyt dobrej opinii. Ale wyglądały fajnie. I chyba niedrogie.
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenewos
    Dzisiaj wybrałam się na oglądanie płytek, chciałam zobaczyć capri opoczno i cersanit cariba, ale nie udało mi się nigdzie znaleźć. Za to wpadły mi w oko bladoniebieskie rako Coral. Mogły by nieźle wyglądać w małej łazience. Może ktoś ma i mógłby wrzucić fotkę, albo jakieś spostrzeżenia? Z tego, co tu przeczytałam, nie mają zbyt dobrej opinii. Ale wyglądały fajnie. I chyba niedrogie.
    jak położę, to Ci powiem

    mój architekt mi potwierdził, że kiedyś te płytki miały złą opinię, ale sporo się zmieniło w ich technologii produkcji i są ok

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nina81
    Cytat Napisał zenewos
    Dzisiaj wybrałam się na oglądanie płytek, chciałam zobaczyć capri opoczno i cersanit cariba, ale nie udało mi się nigdzie znaleźć. Za to wpadły mi w oko bladoniebieskie rako Coral. Mogły by nieźle wyglądać w małej łazience. Może ktoś ma i mógłby wrzucić fotkę, albo jakieś spostrzeżenia? Z tego, co tu przeczytałam, nie mają zbyt dobrej opinii. Ale wyglądały fajnie. I chyba niedrogie.
    jak położę, to Ci powiem

    mój architekt mi potwierdził, że kiedyś te płytki miały złą opinię, ale sporo się zmieniło w ich technologii produkcji i są ok
    A które kładziesz? Jak Coral, możesz napisać po ile kupowałaś? W Cortinie podali mi tylko cenę orientacyjną ok 70 zł m2
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  12. #32

    Domyślnie

    kładę: http://www.rako.eu/pl/poland/produkt...stone-plus/750

    ale tylko kremowe (na stronie wyglądają na lekko pomarańczowe)

    brąz (ale z innej serii Rako) kładę w przedpokoju i trochę w kuchni (wąski pas wzdłuż mebli)

    mogę sprawdzić ceny na fakturze (ale dopiero wieczorem)

  13. #33

    Domyślnie

    chyba zapomniałam Ci odpowiedzieć

    kosztowały koło 68-70 zł (w hurtowni)

    położone, ładnie wyglądają - jak poniżej (łazienka jeszcze bez fug):


  14. #34

    Domyślnie

    A ja już zamówiłam błękitne i białe Coral do małej łazienki. W sklepie internetowym z Wrocławia dużo taniej niż w Cortinie.
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  15. #35

    Domyślnie

    myślę, że będziesz zadowolona, u mnie wyglądają super

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Juzzti
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Coral Rako

    Cytat Napisał zenewos Zobacz post
    A ja już zamówiłam błękitne i białe Coral do małej łazienki. W sklepie internetowym z Wrocławia dużo taniej niż w Cortinie.
    Witam,
    mnie też bardzo spodobały się te płytki Do mojej malutkiej łazienki powinny być idealne. Czy mogłabyś podać adres sklepu w którym je kupiłaś?

  17. #37

    Domyślnie

    Kupiłam w http://lazienki-wroclaw.otwarte24.pl/. Właśnie się kładą. Wyglądają pięknie, a glazurnik nie narzeka. Na razie trochę żałuję, że nie dałam samych błękitnych, połączyłam z białymi, bo wydawało mi się że, rozjaśnią łazienkę i pod prysznicem nie będzie widać zacieków. Ale zobaczymy jak będzie położone wszystko z fugami i ceramiką.
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Juzzti
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenewos Zobacz post
    Kupiłam w http://lazienki-wroclaw.otwarte24.pl/. Właśnie się kładą. Wyglądają pięknie, a glazurnik nie narzeka. Na razie trochę żałuję, że nie dałam samych błękitnych, połączyłam z białymi, bo wydawało mi się że, rozjaśnią łazienkę i pod prysznicem nie będzie widać zacieków. Ale zobaczymy jak będzie położone wszystko z fugami i ceramiką.
    Dziękuję za informację Też się właśnie zastanawiam, czy łączyć białe płytki z błękitnymi czy kupić tylko same błękitne Napisz mi proszę czy płytki podłogowe z tej serii mają kwiatowy dekor? Na zdjęciach kiepsko to widać. A już byłoby rewelacyjnie, gdybyś wkleiła jakieś fotki z twoje łazienki wzgl. przesłała mi na mail - [email protected].

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juzzti Zobacz post
    Dziękuję za informację Też się właśnie zastanawiam, czy łączyć białe płytki z błękitnymi czy kupić tylko same błękitne Napisz mi proszę czy płytki podłogowe z tej serii mają kwiatowy dekor? Na zdjęciach kiepsko to widać. A już byłoby rewelacyjnie, gdybyś wkleiła jakieś fotki z twoje łazienki wzgl. przesłała mi na mail - [email protected].
    Mają dekor, taki delikatny, w tym samym kolorze. Łazienka jeszcze nie skończona, 2-3 dni i powinna być zafugowana, tylko zabrakło 5 białych płytek i nie wiem czy da się dokupić w Cortinie, czy trzeba zamawiać we Wrocławiu i czekać aż dostarczą. Jak się glazurnik wyprowadzi z łazienki to sfotografuję.
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vailed

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Zenewos czy glazurnik dołożył brakujące płytki ? Również jestem zainteresowana położeniem w łazience płytek RAKO dlatego proszę o fotkę i Twoją opinię o ich użytkowaniu

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony