dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 64

Temat: płytki rako

  1. #41

    Domyślnie

    Ja mam płytki Rako Travertin kolor beżowy w kuchni. Nie były krzywe. Kupiłam drugi gatunek za 39 zł, i praktycznie tylko jedna sztuka rożniła się odcieniem od reszty. Jestem zadowolona.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał vailed Zobacz post
    Zenewos czy glazurnik dołożył brakujące płytki ? Również jestem zainteresowana położeniem w łazience płytek RAKO dlatego proszę o fotkę i Twoją opinię o ich użytkowaniu
    Płytki są fajne. Mnie się podobają.Niebieściutkie jak niebo w pogodny dzień. Mam połączone z białymi, żeby rozjaśnić, bo łazieneczka mała. Już mieszkam i użytkuję i jestem zadowolona. Tu mam jakieś zdjęcia tuż po położeniu płytek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4ef975a6f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d06e7254c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f4eb88a31.html
    'Always have the ugliest house in the street-then you don't have to look at it'

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Ja właśnie wybieram między Rako Arena i Rako Essence, szare - bardzo mi się podobają, a szukałam bardzo długo i wszystkie, które wpadły mi w oko, były za drogie, te są w sam raz

  4. #44

    Domyślnie

    Płytki zakupione
    Do łazienki Sandstone Plus Lapp. w szarościach, do przedpokoju Essencia. Chcemy zastosować fugę 1 mm, mam nadzieję że ładnie się wszystko złoży.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sandstone Plus La&.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	55,8 KB
ID:	24415   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Essencia Lappato..jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	5,3 KB
ID:	24416   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sandstone Plus La&.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	20,8 KB
ID:	24417  

  5. #45

    Wink

    Cytat Napisał mazo Zobacz post
    Ja właśnie wybieram między Rako Arena i Rako Essence, szare - bardzo mi się podobają, a szukałam bardzo długo i wszystkie, które wpadły mi w oko, były za drogie, te są w sam raz

    Ja wybrałam Rako Essence Lappato - czarną i szarą , będzie kładziona od jutra , jak dla mnie CUDNA !
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Tak, ładne obie, u mnie takie połyskliwe nie pasowały, ale ponoć to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o ich zmywanie.

  7. #47

    Domyślnie

    Dziewczyny - dajcie jakieś zdjęcia proszę, bo ja się przymierzam do białoszarych Essencia (czym się to różni od Essencia Lappato?) i potrzebuję dobrej rady ... Jak wam z tymi płytkami?
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Lapato to półpoler, bardzo praktyczny, lekki połysk, niejednolity. Ja mam tylko zdjęcia szarych essentia:


  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    I gdyby kogoś zainteresowały szare pytki arena, też rako oczywiście:




  10. #50

    Domyślnie

    Dzięki mazo. A te na zewnątrz to mają jakieś maziaje, czy tylko wilgotno na zewnątrz było?
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Mają delikatne maziaje, płytki jeszcze nieumyte.

  12. #52

    Domyślnie

    No kurcaki te lekkie maziaje mocno mnie do Arkesi zraziły, a ty mówisz, że tu też jakieś są. Niech mnie ktoś, kto ma położone białoszare, albo szare rako na kawę zaprosi Przyniosę ciasto

    No dobra - żarty na bok. Muszę te Rako pojechać gdzieś zobaczyć ... Na razie mam cynk o Bielsku-Białej. A gdzieś bliżej Katowic ktoś widział na żywo? Bo jakoś w godzinach urzędowania sklepów nie mogę do tego Bielska dotrzeć
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Więcej fotek:

    Arena cimniejsza


    Arena



    Essentia sa bardziej jednolite, Areny nie mająmaziajów, tylko łagodne cieniowanie, łagodniejsze niż Arkesia (ponoć bardzo niepraktyczne).

  14. #54

    Domyślnie

    Jeszcze raz dzięki mazo - ja już się o tej praktyczności nasłuchałam, ale mnie się te maziaje na Arkesi zwyczajnie nie podobają. A mam sporo podłogi do wyłożenia płytkami. Jakbym musiała wiecznie na te maziaje patrzeć - odpada. Zaczynam się zastanawiać nad jakimiś włoskimi płytkami - tylko te ceny!!!
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Mnie też arkesia się nie podoba. Miałam na myśli to, że właśnie te płytki są niepraktyczne, jak z tymi Rako to nie wiem.

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    Jeszcze raz dzięki mazo - ja już się o tej praktyczności nasłuchałam, ale mnie się te maziaje na Arkesi zwyczajnie nie podobają. A mam sporo podłogi do wyłożenia płytkami. Jakbym musiała wiecznie na te maziaje patrzeć - odpada. Zaczynam się zastanawiać nad jakimiś włoskimi płytkami - tylko te ceny!!!
    A Rako Sandstone?
    One nie są maziowate.
    W/g mnie najładniejsza kolekcja szarych i grafitowych z Rako.
    Ja kupuję do toalety.

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    No właśnie, one są chyba najbardziej jednolite.

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monika80a

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat płytek RAKO to bardzo chetnie pomoge. Może moje doświadczenie w sprzedazy tych i inych płytek przyda sie Państwu. Pozdrawiam.

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    A - to chyba u Pani kupowałam ostatnio mozaikę i Areny

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika80a Zobacz post
    Witam. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat płytek RAKO to bardzo chetnie pomoge. Może moje doświadczenie w sprzedazy tych i inych płytek przyda sie Państwu. Pozdrawiam.
    Witam, a gdzie w Radomiu można namacalnie obejrzeć płytki Rako?

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony