dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Temat: płytki rako

  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yominout

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Gręboszyce
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    1

    Domyślnie Płytki RAKO GEO

    Mam pytanie planuje kupić płytki Rako GEO dokłądnie ten model:
    http://www.wnetrze-design.com/geocza...t1-p-1034.html

    Czy ktoś może powiedzieć jak te płytki sprawują się użytkowaniu??
    Ogólnie przeczytałem ten temat i piszecie że to dobra firma czy są łatwe w utrzymaniu czystości??

  2. #62
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prorok44

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-206
    Posty
    1

    Domyślnie Moja opinia o jakości płytek Rako

    RAKO OBJECT. Dałem sie naciąć na to g... Potrzebowałem zwykłych płytek 20x20. Nie sądziłem że można coś takiego co otrzymałem wyprodukować w 2014 roku... Płytki są strasznie krzywe a dokładniej wypukłe. Dwie równoległe krawędzie płytki stanowią łuk zwrócony w stronę jej szkliwionej powierzchni. Do tego stopnia, że garby na płytkach widać gołym okiem po ułożeniu na podłodze. W 1985r. rodzice robiąc łazienkę mieli lepsze płytki (polskie) niż s... rako. Wiem, bo sam je zbijałem. Rako to totalna porażka. Najtańsze płytki z marketu za 15 zł. to mega extra super jakość w porównaniu do Rako po 70 zł... Musiałem jednak to coś położyć bo termin gonił i boję się teraz jak się szkliwo w tym czymś będzie trzymać. Nikomu nie polecam tej firmy, wystrzegajcie się czeskiego RAKO JAK OGNIA PIEKIELNEGO!!!!!!

  3. #63

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie gresu Rako - jak obecnie wygląda sytuacja z jakością? znalazłam wreszcie płytki, które pasują mi praktycznie idealnie kolorem i strukturą - niestety okazało się, że producentem jest firma Rako ("niestety" w kontekście powyższych mało pochlebnych opinii). Czy sytuacja na przestrzeni lat się zmieniła? Wprawdzie ostatni wpis jest z 2015r, ale mało ufam nowym użytkownikom z 1 postem, którzy nie odezwali się na forum więcej. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

  4. #64

    Domyślnie

    Hej, pomoże ktoś?

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony