dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ZGR001

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    42

    Domyślnie Pomoc w aranżacji małej łazienki

    Witam

    Chciałbym prosić Was o pomoc w rozmieszeniu urządzeń sanitarnych oraz wyposażenia w łazience na dole, ponieważ wszystkie moje koncepcje jakoś nie leżą mi. Chciałbym mieć w niej:

    prysznic 90x90 cm
    umywalkę z szafką 55x65cm (GxS)
    wc 80x40 cm (GxS)
    pralkę 55x60 cm (GxS)
    no i wiadomo jeszcze kosz na bieliznę, lustro nad umywalką, wieszak na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy, szafkę na rzeczy przechowywane w łazience gdzieś jeszcze musi być miejsce na jakiś mały grzejnik.

    Nie wiem czemu nie mogę dodać zdjęcia. Łazienka ma wymiar 177x258cm. W dolnym prawym rogu jest okno 60cm na przeciwko okna są drzwi 80cm - okno oraz drzwi są na krótszym boku.

    Jak tylko będę mógł dodać zdjęcie to dodam, ma może ktoś pomysł dlaczego nie mogę dodać ( tu mi się udało dodać - http://forum.muratordom.pl/showthrea...-po-40-latach?)

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez ZGR001 ; 25-06-2017 o 16:37

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ZGR001

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    42

    Domyślnie

    Witam

    Dziś udało mi się z innego komputera dodać zdjęcie nie wiem czemu z tamtego nie mogę dodać.

    Tak to się przedstawia:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Łazienka.JPG
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	391913

    Czekam na Wasze propozycje.

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Taka propozycja: Blat pod oknem (o ile to możliwe, bo nie ma podanej wysokości na jakiej mieści się parapet), pod którym znajduje się pralka, kosz na bieliznę i szafka wszystko można zabudować). Pod oknem umywalka. Lustra na wymiar znajdują się na lewej ścianie obok umywalki i nad blatem za pralką. Taki układ powiększy optycznie nieduże wnętrze. Płytki na ścianie warto ograniczyć do minimum (tylko w kabinie prysznicowej), a całe wnętrze pomalować farbą Kuchnia-łazienka z dodatkiem srebra. To wystarczająco zabezpieczy ściany ale nie „przeciąży” wnętrza.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04-09-2017--09.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	20,9 KB
ID:	396123
    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony