Pomalowane! Jest super. Śliczna biel, żadna gumiasta powłoka. Doskonale kryje, nawet płyty gipsowo-kartonowe wystarczy malować dwa razy, przy czym to pierwsze malowanie to jakby gruntowanie - farba mocno rozcieńczona, do 40% wody. Malarze zachwyceni, ja też.

W jednym pokoju zdecydowalismy się nagle na żółte ściany, zmieszali nam biały Aquatex z pigmentem i wyszło tez bardzo ładnie, chociaż kolor jest bardziej intensywny niż sądziłam na podstawie próbki.

Jeszcze mam jedną uwagę praktyczną: jeśli komuś nie wystarczą moje pienia i jednak zechce zobaczyć białą próbkę Aquatexu, to musi wybrac się na Rzeczną w Wwie - gdzie indziej białych próbek nie mają i raczej nie zrobią (np. w Nadarzynie ta farba jest, ale opakowania są zapieczętowane, a inni dystrybutorzy w ogóle jej nie mają na stanie). Ale kupować lepiej u dystrybutorów (np. Nadarzyn, Błonie, Koczargi), bo oni mogą dać rabat (dają ok. 10-15% przy większej ilości), a na Rzecznej nie mogą - tyle, że u niektórych dystrybutorów trzeba poczekać parę dni, aż sprowadzą farbę. Cena Aquatexu tak czy inaczej jest niska, zwł. jak na farbę tej klasy.

Dziękuję Wam za pokierowanie!
Ludzie, kupujcie Aquatex Kabe, biały i kolorowy!