dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 11
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 202
  1. #81
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jh28

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    SUPERDECK 2 WS- Remmers - superbiała =zmywalna i do szorowania na mokro wg normy 2 klasa- niestety nie jest dostępna w sklepach

  2. #82

    Domyślnie

    Uważajcie na farbę "Pure White" Tikkurila. Zmienili opakowanie na białe ale niestety zmienili też skład.
    Nowa farba nie jest juz śnieżnobiała.
    Niestety biel idzie w kolor żółtawy a nie zmny niebieski jak poprzednio w czerwonych opakowaniach.

  3. #83
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Bartek_Sl
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    121

    Domyślnie

    ja malowałem (gruntowałem) sufity gruntem śnieżki

    Do malowania ścian i sufitów polecam farby Benjamin Moore - sufit biła Super Craft, ściany Regal w dowolnym dorobionym kolorze.

  4. #84

    Domyślnie

    Mieszkanie mam pomalowane farbami Teknos, lateksową matową - są naprawdę dobre, ale bardzo drogie. My mamy psa i zdarł nam kawałek farby pazurami, przy drzwiach i dzięki temu odkryłam że farby lateksowej nie da się "od tak" uzupełnić - musieliśmy część ściany gipsem wyrównywać, a farbę lateksowa mogę porównać do tapety.
    W domu kupiliśmy na próbę wiaderko "śnieżki", efekt mamy cały dom na biało pomalowany najzwyklejszą śnieżką białą eko która kosztuje 50-60 zł za 10l - ale biel śnieżki jest naprawdę powalająca więc przestrzegam, jest zimna - nam taka biel pasuje.

  5. #85

    Domyślnie

    Mam pytanie zostałem zachęcony do zakupu farby Bondex Super Wall (białej) planuję wymalować nią sufity moje podłoże to ściana w nowym budownictwie zagruntowana uni gruntem potem poszły 2 warstwy gładzi Stabil PG41 i na koniec grunt śnieżki na biało.
    Mam pytanie czy dobry wybór właśnie tej farby przy takim podłożu polecacie coś innego?

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał masllak Zobacz post
    Mam pytanie zostałem zachęcony do zakupu farby Bondex Super Wall (białej) planuję wymalować nią sufity moje podłoże to ściana w nowym budownictwie zagruntowana uni gruntem potem poszły 2 warstwy gładzi Stabil PG41 i na koniec grunt śnieżki na biało.
    Mam pytanie czy dobry wybór właśnie tej farby przy takim podłożu polecacie coś innego?
    przy takim podłożu wszystko podejdzie....
    BOHO
    Warszawa

  7. #87
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dL31n

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    4

    Domyślnie Pytanie o białą farbe

    Mam pytanie odnośnie tej farby. Czy jest dobra i czym odbieg od droższych beckersów i na ile jest lepsza od zwykłych duluxów, nobilesów itp.





  8. #88
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dL31n

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Nikt nic?????????

  9. #89
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Skąd ją masz? Na początek sprawdź datę ważności.

  10. #90
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dL31n

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    z castoramy

  11. #91
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Na temat bialej nic nie wiem ale szwagierka kupila w Casto taka sama szara i malowalo sie swietnie a po wymalowaniu farba fajnie wyglada , w dotyku tez super
    Przy malowaniu nie smierdziala a i zero smug a malowal nia amator "srednio" znajacy sie na malowaniu

  12. #92
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Skoro z Casto to powinna być ok.Markety kupują i sprzedają pewne produkty po minimalnej marży aby klient przy okazji kupił podkład wałek etc.Moim zdaniem jest ok. Jeśli nie skończyła się data ważności

  13. #93
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Każdy chwali swoje.każda biel jest w inny sposób biała. A większość uważa że jak zapłaci więcej to ma lepszy produkt.

  14. #94
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JoannaPe

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-518
    Posty
    1

    Smile Wybielenie pomieszceń - Farba z motylkiem?

    Witam, mam następujące pytanie. Mam dosyć kolorowych ścian w moim mieszkaniu. Chcę przemalować wszystkie pomieszczenia na biało (najchętniej niedrogo, ale żeby farba dobrze pokryła całą powierzchnię ściany).
    Aktualnie w moim mieszaniu panuje beż. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaka farba będzie niedroga i najlepsza do tego przedsięwzięcia, pod względem trwałości i dobrego krycia?
    Czy ktoś słyszał o Farbach z motylkiem (ostatnio sporo się o nich słyszy) i może podzielić się doświadczeniem?
    Z góry dziękuję.

  15. #95
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marek4 -2

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    farby
    Kod pocztowy
    30-529
    Posty
    1

    Domyślnie Farba z motylkiem

    Tak slyszalem o farbach z motylkiem,
    nawet sam je wyprobowałem niedawno - 3 mesiace temu,
    dokladnie na biało pomalowalem przedpokój i wygląda naprawdę dobrze,
    z tego co ostatnio pamiętam, widziałem tą farbę w Castoranie
    dokladnie biała emulsja 10 l - za niecale 28 zł




    Cytat Napisał JoannaPe Zobacz post
    Witam, mam następujące pytanie. Mam dosyć kolorowych ścian w moim mieszkaniu. Chcę przemalować wszystkie pomieszczenia na biało (najchętniej niedrogo, ale żeby farba dobrze pokryła całą powierzchnię ściany).
    Aktualnie w moim mieszaniu panuje beż. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaka farba będzie niedroga i najlepsza do tego przedsięwzięcia, pod względem trwałości i dobrego krycia?
    Czy ktoś słyszał o Farbach z motylkiem (ostatnio sporo się o nich słyszy) i może podzielić się doświadczeniem?
    Z góry dziękuję.

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jeszcze jeden post debiutanta i wątek wyleci jako spam

  17. #97
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoannaPe Zobacz post
    Witam, mam następujące pytanie. Mam dosyć kolorowych ścian w moim mieszkaniu. Chcę przemalować wszystkie pomieszczenia na biało (najchętniej niedrogo, ale żeby farba dobrze pokryła całą powierzchnię ściany).
    Aktualnie w moim mieszaniu panuje beż. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaka farba będzie niedroga i najlepsza do tego przedsięwzięcia, pod względem trwałości i dobrego krycia?
    Czy ktoś słyszał o Farbach z motylkiem (ostatnio sporo się o nich słyszy) i może podzielić się doświadczeniem?
    Z góry dziękuję.
    Przepraszam ale za 28zł 10 l farby i jeszcze dobra jakość.Niewykonalne.Polecam jednak dołożyć do lepszej lub wstrzymać się do czasu zgromadzenia większej gotówki.Tym bardziej,że arba ma pokryć kolorowe już ściany......

  18. #98

    Domyślnie

    podbijam. polećcie jaką farbę białą do wnętrz
    „Bądź wierny sobie i realizuj własny program na życie”

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Czytałam na forum, że śnieżka się bardzo wyrobiła.
    Zastanawiam się tylko która, bo rodzajów bez liku

  20. #100

    Domyślnie

    U nas większość pomieszczeń malowana farbą Tikkurila Super White. Ma piękny czysto biały odcień. Niejednokrotnie już zmywaliśmy z niej plamy, schodzą łatwo, jak na razie nie ma po żadnej śladu.

Strona 5 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony