dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Upierdliwy sąsiad

    Witajcie!!!

    Mam taki oto problem. Mój sąsiad ma sad wiśniowy i wydawałoby się, że wszystko jest pięknie, drzewka kwitną, ładna okolica, itp...

    Jednak, gdy zaczyna się wiosna zaczyna się nieustająca praca sąsiada w tych drzewkach, tj. głównie opryski. Powoli dostaję szału. Gość ma chyba nierówno pod sufitem, ponieważ pryska te drzewka dosłownie codziennie, jeżeli tylko pogoda na to pozwala. Robi to oczywiście opryskiwaczem ciągnikowym lub takim plecakowym ale też z silnikiem spalinowym. Zarówno jeden jak i drugi hałasują niemiłosiernie. Zaczyna pryskać o 18 a kończy przeważnie przed godz. 22.

    Powiedzcie mi czy może on w strefie zamieszkania prowadzić tak intesywną dziłalność sadowniczą??

    Nie mogę nic w spokoju zrobić na dworze. Ciągle ten opryskiwacz i opryskiwacz.... Nie można zrobić grila w sobotę czy w niedzielę, porozmawiąć na ogródku w spokoju, ciągle ten hałas.

    Czy macie jakiś pomysł na rozwiązanie mojego problemu???

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.

    Założyć swój sad i pryskać do woli.
    Pozdrawiam marcin714

    Regulamin forum

  3. #3

    Domyślnie

    dokładnie jak radzi marcin714...założyć również sad
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jeść wiśni i namawiać do tego innych
    Cierpliwość jest gorzka, ale owoce są słodkie.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    a tak serio: drzewka opryskuje się wieczorami, temperatura musi być poniżej 20 stopni. Na pewno tego nie robi w deszcz, albo jak zbiera sie na ulewę. Więc napewno nie masz hałasu codziennie.

  6. #6

    Domyślnie

    W ostatnim miesiącu temperatura rzadko kiedy przekraczała 20 stopni, deszcz też za często nie pada....

    W najlepszym przypadku hałas słysze co drugi dzień...

  7. #7

    Domyślnie

    Hałas jak hałas, ale jest jeszcze sprawa toksyczności takich środków chemicznych

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony