dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie co zrobić z tą wnęką?

    Myślę o tej wnęce. Może wstawić półki szklane i już. a może nie robić półek tylko wstawić jakąś fajną figurkę albo pomalować jakoś fajnie np. coś z szablonu. Słyszałam że fajnie wygląda na matowym kolorze pomalowanie błyszczącą farbą w tym samym odcieniu jakieś fajne malowidlo z szablonu.
    Co o tym myślicie?

    KARO

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym nie robiła półek szklanych ze względu na kamień. Nie wiem co Ci poradzić ja mam tak samo tylko półke głębszą. Na dole będą szczapy a z tyłu drewno.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Ja bym tą wnękę pomalowała na kolor zbliżony do koloru kamienia i ewentualnie podświetliła . Żadnych półeczek .
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  4. #4

    Domyślnie

    bez póleczek i malowania szablonami (szybko się znudzą). mozesz wstawić sobie tam długą chudą zyrafę (zawsze można ją wyjąć )

  5. #5

    Domyślnie

    Nie rób półek szkalnych (widziałaś jak u mnie w łazience sie kurzą )
    Pomalowałabym to na inny kolor, te malowidła mogą fajnie wyglądać

    PA

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    tez bym nie dawal poleczek - durnostojki to taki badziew , ktory kazde wnetrze zepsuje.
    Ja bym tam w srodku rypnal dluga swietlowke i calosc przykryl szklem . Albo matowym, albo fusingiem.

    PS zartowalem z tym szklem, jutro bede mowil co innego . Zamknalbym to drzwiczkami z drewna zamorskiego i zrobil tam sejf , albo tryptyk bizantynski w ukladzie wertykalnym
    Ze Cie na to Stegu podkusilo?

  7. #7

    Domyślnie

    czyli potwierdziliście moje zdanie choć nie dokońca pewne. Nie bedzie półek szklanych. Pomaluje na inny kolor.
    A na płytki stegu podkusiło i bardzo jestem zadowolona
    Dzięki Wam wszystkich za pomoc w podjęciu decyzji.
    KARO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony