dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. #1

    Domyślnie KRAKÓW projektant, architekt, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji

    A czy ktos moze mi polecic projektanta - architekta - wnetrz z Krakowa? Lub okolic? Jestem nowa i zdesperowana......chodzi mi zwlaszcza o lazienki.....

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Niestety nie znam żadnego z Krakowa. Moge polecic solidna i stosunkowo tanią projektantke wnetrz (w tym lazienek) z Łodzi i Warszawy. Projektuje w tej chwili moje mieszkanie.
    Jej kontakt znajdziesz na stronie internetowej: http://www.emjot.cad.pl

  3. #3
    KRZYCHU67
    Guest
    KRZYCHU67

    Domyślnie

    MAM pytanie co to znaczy stosunkowo tanią ? bierze od metra kw. , czy od pomieszczenia i ile ?

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał basieczka
    A czy ktos moze mi polecic projektanta - architekta - wnetrz z Krakowa? Lub okolic? Jestem nowa i zdesperowana......chodzi mi zwlaszcza o lazienki.....
    Kamiński Piotr 44l
    Malarz gipsiarz
    jestem zainteresowany współpracą z Państwa firmą
    ponad 10l praktyki
    wykonuje malowanie ścian (różne techniki)
    gładzie szpachlowe
    monter płyt karton - gips
    ścianki działowe
    sufity podwieszane itp
    wysoka jakośc prac .
    posiadam brygadę ludzi

    kontakt tel 042 632 32 36 lub 0 600 70 80 21.e [email protected]

    Jeśli posiadacie Państwo wolne miejsca pracy w tym zawodzie ,
    ewentualnie inną ciekawą ofertę pracy będę zobowiązany za poinformowanie mnie .
    Za odpowiedż, bez względu na możliwość zatrudnienia z góry dziękuję

    z poważaniem, Kamiński Piotr.

  5. #5

    Domyślnie

    Basieczko!!!!
    Jesli chodzi o projekty wnętrz a głównie łazienki to np. w Łodzi w dużych salonach z akcesoriami łazienkowymi mają swoich projektantów (np. w "Naszej Łazience" - nie wiem tylko czy jest to firma lokalna czy w innych miastach jest również). Robią wszystko ad a do z. Poza tym jak ludzie radzą w innych wątkach odnośnie wnętrz poszukaj ludzi po architekturze - prawie zawsze ich praca kosztuje mniej niż "zawodowych".
    Mam namiar na fajną dziewczynę po architekturze ale niestety w Łodzi.

  6. #6

    Domyślnie dobry architekt wnętrz w Krakowie

    Poszukuję architekta wnętrz w Krakowie. Czy ktoś może polecić sprawdzonego (najlepiej przez siebie). Powinien być kreatywny, cierpliwy, solidny, no i żeby mu się chciało (a przy tym żeby nie podniebnych oczekiwaniach finansowych). Zna ktoś może takiego i może polecić

  7. #7

    Domyślnie dobry architekt wnętrz w Krakowie

    Poszukuję architekta wnętrz w Krakowie. Czy ktoś może polecić sprawdzonego (najlepiej przez siebie). Powinien być kreatywny, cierpliwy, solidny, no i żeby mu się chciało (a przy tym żeby nie miał podniebnych oczekiwaniach finansowych). Czy zna ktoś z Was może taką osobę i może ją polecić?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wysłałam Ci wiadomość na priv.

  9. #9

    Domyślnie architekt w Krakowie - podciągam temat

    Czesc, ja też będę potrzebować architekta do wnętrz.
    Rozmawiałam już z kilkoma, ale są z ogłoszenia a nie poleceni.
    Jak kogoś znajdziesz to napisz mi na priva:
    [email protected]

    i vice versa oczywiście

  10. #10

    Domyślnie

    Jeżeli zadowoli Was architekt z Jasła , to odezwijcie się na priva.( podam Wam namiary)
    Ta Pani projektowała wnętrze mojego domu w Warszawie i jestem z niej zadowolony
    Jezeli chcecie to mogę wysłać kilka aranżacji mojego domu.

    Piotrek

  11. #11

    Domyślnie Szukam architekta wnętrz- małopolska

    Witajcie, mam prośbę, jeśli znacie jakiegoś architekta wnętrz (Kraków, małopolska) godnego polecenia, to będe niezmiernie wdzięczna za namiary. Przeczytałam parę wątków na ten temat i z tego co widzę nie jest łatwo o takiego "eksperta". Bardzo łatwo znaleźć osobę, która z zawodem nie ma wiele wspólnego, a przypisuje sobie miano architekta wnętrz. Właśnie rozpoczynamy budowę, parę spraw trzeba zaplanować już teraz, chciałabym na razie rozpocząć od wizualizacji i zaznaczenia tylko głównych elementów wnętrza domu, później dopiero dobór wyposazenia.
    Pozdrawiam,
    Anet

  12. #12

    Domyślnie Projekt wnętrz

    gdybym mógł być w czymś pomocny, a sprawa jest jeszcze aktualna prosze o kontakt.
    arch. Piotr Kuborek
    0691696075

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    madax16

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    6

    Domyślnie architekt wnętrz Kraków

    Witam wszystkich

    Poszukuję dobrego i sprawdzonego architrkta wnętrz z Krakowa lub okolic.

  14. #14
    Amciek
    Guest
    Amciek

    Domyślnie

    proponuje porownac kilka ofert, i DOKLADNIE napisac co ma zawierac projekt wykonawczy. Moze sie okazac ze architekt bedzie chcial zamiast w projekcie to ustalac szczegoly na budowie technika "pokazywanie palcem", ja dzieki tej technice stracilem troche czasu i uwazam ze jesli w projekcie wykonawczym ma byc rozrysowany gres to powinien byc wybrany przez Ciebie przed rozrysowaniem.

    ja w Krakowie sprawdzalem dla mieszkania 50 m:

    szczegolowe informacje na priv

    A.

  15. #15

    Domyślnie

    Amciek widze, że sporo czasu spędziłeś u architektów... Ja niestety nie mam możliwości czasowych na takie wycieczki, dlatego uszczęśliwi mnie ktoś , kto poleci mi osobę (Kraków) sprawdzoną, z polotem, no i gdyby była jeszcze w miarę tania, to już byłby cud . Mam już namiar na dwie osoby, postanowiłam, że w cztery miejsca mogę się ostatecznie udać. Może mógłbyś podać co dokładnie powinna zawierać umowa i jak powinien wyglądać projekt wykonawczy?
    Pozdrawiam,
    Anet

  16. #16
    Amciek
    Guest
    Amciek

    Domyślnie

    odniosnie umowy to proponuej abys miala :

    1. dokladnie wpisane co chcesz aby architekt Ci zaprojektowal czyli np.
    Pełen układ funkcjonalny mieszkania uwzględniający ustwenie ścian, sufitów podwieszanych i oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach. Czyli jesli ktos ma Ci uwzglednic w projekcie oswietlenie to MUSISZ przed zamknieciem projektu wiedziec jakie KONKRETNIE bedzie to oswietlenie, jaka bedzie mialo moc, czy ilosc punktow jaka Ci architekt proponuje w pokoju nie jest za duza albo za mala.

    2. Dokumentację projektową dla wykonawców (instalacja elektryczna, wod-kan itp) w formie rysunków technicznych, widoków i przekrojów.
    CZYLI musisz miec dokladne rysunki techniczne jak ma isc instalacja elektryczna, nie pokazywanie palcem na budowie elektrykowi, tylko DOKLADNY rysunek - m.in po to aby podczas montowania swiatla, szaf etc nie przewiercic kabli. To samo WOD KAN - przed zrobieniem instalacji WOD KAN MUSISZ WIEDZIEC jakie konkretne modele urzadzec korzystajacych z tej isntalacji bedziesz miala i jakie dokladnie np szafki w kuchni. Zeby pozniej przy montazu szafek nie okazalo sie ze trzeba przesuwac wod kan bo odplyw w zlewie jest np bardziej z prawej albo zasilanie zmywarki jest za wysoko etc.

    3.Dokładne projekty aranżacji pomieszczeń (prezyzyjne rozrysowanie układu płytek, gresów, parkietów, itp.) I tutaj dokladnie MUSISZ miec to rozrysowane, tzn jak fliziarz dostanie rzut plytek to nie powinien miec pytan. Aby tak bylo rozrysowywujac architekt musi juz miec konkretny model plytek - np wybierzesz sobie plytki bardziej wypukle niz plaskie i wtedy ich dociecia beda brzydkie mimo ze wymiary w rozrysie sie beda zgadzac. Plytki musza byc komptatybilne z sucha zabudowa, tzn zeby od razu bylo wiadomo jak plytki sie lacza w rogach, z ktorego punktu zaczac ukladac plytki, jak bedzie osadzone lustro etc

    4.Dokładny dobór kolorystyki we wnętrzu - powinnas przy projekcie wykonawczym miec KONKRETNY numer koloru farby jaki ma byc polozony w danym miejscu i rodzaj tej farby.

    5. inwentaryzajca budynku - architekt powinien ci dokladnie pomierzyc wnetrza.

    6. wizualizacje do projektu wstępne - zapisz sobie ile takich wizualizacji masz miec tzn ze np po kazdej zmianie projektu dostaniesz nowe wizualizacje zeby architekt nie mowil ze to duzo roboty i przeciez jak Pani sobie wyobrazi ze to jest pomaranczowe to wystarczy.

    7.meble - ustal w umowie czy architek projektuje Ci meble i dokladnie ktore, mebele do kuchni, stol, szafke etc.

    8.wyjazdy do punktow sprzedaży i wybór wszelich materiałów wykończeniowych
    zapisz sobie ile takich wyjazdow bedzie i czy np wolisz aby Ci przedstawili droga mailowa (zdjecie oraz cena) po 3 propozycje umywalek, zlewow, baterii kuchennej i umywalkowej, plytek etc spelaniajacych twoje zalozenia. niektorym architektom latwiej jest ten punkt sobie zaliczyc bo pojada do 2-3 sklepow z Toba, a Ty np nie masz na to czasu wiec lepiej Ci zeby architekt wyslal Ci mailem propozycje a Ty w wolnej chwili sobie podjedziesz do sklepu i ogladniesz.

    9.dobór mebli gotowych i innego wyposażenia - dokladnie wpisz jakie meble maja ci dobrac i jak to ma sie odbyc; znow np napisz ze maja Ci przeslac mailem 3-4 propozycje stolow spelniajacych Twoje wymagania, np 5 modeli krzesel, 3 modele grzejnikow, gniazdek etc. Zanim zaczniesz robic elketryke MUSISZ miec wybrane modele gniazdek bo nie wszystkie tak samo sie zestawia, niektore musza miec puszki bardziej oddalone od siebie.

    Tyle z grubsza i na pewno NIE MIEJ OBAW ze piszesz zbyt szczegolowa umowe, to zabezpiecza obie strony przed niedomowieniami i problemami np w rozliczeniu. Wpisz tez dokladnie kiedy placisz pieniadze

    Projekt wykonwczy powinien wystarczyc ekipie do zrobienia calego remontu bez niedomowien i zadawania pytan

    A.

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Szanowny Amciek
    Zdarza mi sie od czasu do czasu projektowac w Krakowie, znam tez kilku krakowskich projektantow i powiem Ci , ze za cene , ktora podales tj ok 100zl od metra /hehe/ to masz rewelacyjny koncert zyczen.
    Przyznaj , ze nigdy nie wspolpracowales z architektem wnetrz ,wiec to co napisales jest jedynie Twoim idealistycznym i dosyc intuicyjnym wyobrazeniem o pracy projektanta wnetrz /czytaj architekta wnetrz czyli plastyka/ a nie ma wiele wspolnego z jego praca.
    Nawet jesli wezmie sie za to architekt budownictwa / inzynier / to tez nie zrobi tego tak jak opisales.
    A to dla tego ze :
    Projekty branzowe /w plastyczno aranzacyjnych i architektonicznych projektach wnetrz/ nie dotycza obowiazkowo wnetrz mieszkalnych , jesli chcesz je miec i chcesz zeby mialy one jakakolwiek wartosc, musisz o to zwrocic sie do osoby uprawnionej a wiec elektryka , hydraulika.
    Koszt takiej dokumentacji to srednio 400-800zl za projekt w danej branzy.
    Projekty branzowe w domach mieszkalnych /a wiec w budowlach stosunkowo nieskomplikowanych konstrukcyjnie i technologicznie, wiec nie zakladaja widokow i przekrojow takich rzeczy chyba , ze wynika to z ich nietypowego przeznaczenia np fontanny, baseny lub nietypowej budowy ukladu projektowanego/.
    Takie projekty, owszem, robi sie ale w budynkach wielorodzinnych, najczesciej w formie dokumentacji powykonawczej.
    Wierz mi elektrykowi z uprawnieniami, do poprowadzenia instalacji wystarcza same punkty a powykonawczo mozna zrobic nawet zdjecia. I takiej dokumentacji nie bedzie robil architekt.Nie ma on do tego uprawnien.
    To nikomu do niczego niepotrzebne - moze Tobie, chociaz nie wiem po co?.
    Radze obejrzec sobie jak wyglada projekt elektryczny czy hydrauliczny.
    Przekroje i widoki owszem moga sie pojawicale wowczas gdy dotyczyc beda niektorych branz np. specjalnych sytemow wemtylacyjnych, instalacji inteligentnych itp. ]
    *
    Wyliczenie mocy swiatly powiadasz? A po co Ci to. Kto ma zrobic pomiary i obliczenia fotometryczne, wyliczenia strumienia swiatla? Architekt wnetrz?
    Naczytales sie albo fantazjujesz /pomijam budynki uzytecznosci publicznej, obiekty specjalne, efekty swietlne itp./ Nic Ci nie da ze bedziesz mial policzone strumienie i natezenia zrodel. Audytu cieplnego tez Ci nie policzy architekt wnetrz , jesli bedziesz instalowal sobie klimatyzacje.
    *
    Projekt oswietlenia i instalacji elektrycznej w rozumieniu projektu wnetrza obejmuje wyznaczenie punktow swietlnych, mocy zrodel i jego rodzajow oraz typow opraw a przylacza elektryczne obejmuja niezbedne punkty zasilania ustalone na etapie opracowania czesci funkcjonalnej obiektu i jego urzadzen.
    *
    Co to znaczy "plytki musza byc kompatybilne z sucha zabudowa" ? Nie ma takiego pojecia w pracy architekta wnetrz. Taka kompatybilnosc to chory pomysl. Plytka jest do ciecia wiec jesli trzeba to sie tnie a nie szuka jej kompatybilnosci we wnetrzu,. To chory pomysl , tym bardziej, ze sa tez techniki i zasady ukladania plytek , ktore musi znac plytkarz.
    *
    Co do farb to akurat powiedziales za malo co powinien miec taki projekt
    Sciany to nie tylko farby, to takze tynki, stiuki, sztukateria cala technologia i rozne techniki i nie ma takiego cwaniaka , ktoryby na poziomie dokumentacji technicznej byl w stanie okreslic ostatecznie rodzaj i numer farby.
    *
    Meble. Widze, ze nie masz tez najmniejszego pojecia o projektowaniu mebli.
    Jesli architekt wnetrz zdecyduje sie na projekt mebli, to wierz mi, ze bedzie to osobna umowa prawdopodobnie wielokrotnie przekraczajaca koszty projektu samego wnetrza. W przeciwnym razie, jesli ktos Ci to zaproponuje w Twojej cenie to albo Cie robi w konia albo nie ma pojecia co mowi.
    *
    Co do wyjazdow na zakupy. Hmmm! Mylisz architekta z dekoratorem. W tej cenie za projekt , ktora podales mam powazne watpliwosci czy w Pcimiu Dolnym u amatora uzyskasz taka usluge nie wspominajac Krakowa
    Projektant posluguje sie glownie katalogiem i cennikiem oraz znajomoscia miejsc gdzie mozna sobie poogladac na zywca, chociaz nie zawsze jest to mozliwe. Wiele rzeczy sprowadza sie na zamowienie lub sa produkowane unikatowo np szklo, slusarka,stolarka itp.
    *
    Z puszkami i gniazdkami elektrycznymi bardzo mnie rozbawiles.Ale oczywiscie , kazdy projektant powie Ci "nie ma sprawy prosze szanownego Inwestora"
    *
    Co do ostatniego zdania to powiem tak :
    W przeciwienstwie do projektu budowlanego, nie ma takiego projektu wnetrza , ktory by byl na tyle wystarczajacy zeby zrealizowac wnetrze bez udzialu projektanta i zadawania pytan, chyba ze projektant zostaje ustalony inwestorem zastepczym albo jest jasnowidzem.
    *
    A tak poza tym nie podales calej masy waznych rzeczy jakie projekt miec musi , znacznie bardziej potrzebnych niz te przez Ciebie wymienione, bez ktorych projekt nie bedzie poprawnie zrealizowany a Ty sam majac taka makulature jak wymieniles, bedziesz sie zwyczajnie miotal na budowie.
    Jestes pedantem , niestety chyba bez niezbednego doswiadczenia i wiedzy na ten temat.Zamordujesz niepotrzebnie na budowie siebie albo projektanta
    *
    Zbyt szczegolowa umowa to tez kiepski pomysl, nie wazne czy dotyczy projektu budynku, ogrodu czy wnetrza.
    Umowa musi byc zwiezla, logiczna i jasno okreslac swoj cel - pogadaj z prawnikami.
    Amen
    pozdrawiam

  18. #18
    Amciek
    Guest
    Amciek

    Domyślnie

    Szanowny WOJTKU!

    Z reguly nie odnosze sie do argumentow ad personam ale za duzo tego jak na forum poswiecone pomaganiu sobie.

    Odniose sie tylko do tych kwestii w ktorych na potrzeby swojej tezy mijasz sie z prawda (deliktanie mowiac):

    "Zdarza mi sie od czasu do czasu projektowac w Krakowie, znam tez kilku krakowskich projektantow i powiem Ci , ze za cene , ktora podales tj ok 100zl od metra /hehe/ to masz rewelacyjny koncert zyczen. "

    ----nie podalem ceny za ten "koncert zyczen", ceny ktore podalem dotyczyly calkiem konkretnego projektu. ale oczywiscie upraszczasz i lecisz dalej zeby tylko uzasadnic swoja teze.

    "Przyznaj , ze nigdy nie wspolpracowales z architektem wnetrz ,wiec to co napisales jest jedynie Twoim idealistycznym i dosyc intuicyjnym wyobrazeniem o pracy projektanta wnetrz /czytaj architekta wnetrz czyli plastyka/ a nie ma wiele wspolnego z jego praca."

    ----tak sie sklada ze delikatnie mowiac nie masz racji. ale dawaj dalej.

    "Wyliczenie mocy swiatly powiadasz? A po co Ci to. Kto ma zrobic pomiary i obliczenia fotometryczne, wyliczenia strumienia swiatla? Architekt wnetrz?
    Naczytales sie albo fantazjujesz."

    ----mi architekt zrobil wyliczenie, wiec mijasz sie z prawda. Oczywiscie moze zrobil to zle, ale skoro sie tego podjal to to juz nie moja "fantazja" tylko punkt w umowie.

    "Meble. Widze, ze nie masz tez najmniejszego pojecia o projektowaniu mebli.
    Jesli architekt wnetrz zdecyduje sie na projekt mebli, to wierz mi, ze bedzie to osobna umowa prawdopodobnie wielokrotnie przekraczajaca koszty projektu samego wnetrza. W przeciwnym razie, jesli ktos Ci to zaproponuje w Twojej cenie to albo Cie robi w konia albo nie ma pojecia co mowi"

    ----i po co pisac o moim pojeciu? skoro mam przed soba dwie oferty architektow ktore dokladnie to zawieraja i kwota nie przewyzsza jak piszesz wielokrotnie kosztu projektu samego wnetrza. I po co mowic po czyims pojeciu? zeby go obrazic? po co spierac sie z faktami ktorych sie nie zna? wypuszczas sie na tzn mijanie sie z prawda? i po co nadwyrezac swoj autorytet na forum?

    "Co do wyjazdow na zakupy. Hmmm! Mylisz architekta z dekoratorem. "

    ---- jw. widocznie architekci w Krakowie mysla sie w swoich ofertach z dekoratorami a Ty przypisujesz mi ich blad. Ale teza jest priorytetem.

    "W tej cenie za projekt , ktora podales mam powazne watpliwosci czy w Pcimiu Dolnym u amatora uzyskasz taka usluge nie wspominajac Krakowa"

    ---nie podalem w zadnym miejscu ze w cenach ktore podalem miesci sie to wszystko co napisalem. Ale widocznie potrzbujesz tego uproszczenia zeby dalej ciagnac swoja wywod. Wystarczylo na poczarku posta napisac: jakiego projektu i zakresu uslug dotycza te kalkulacje. ale po co skoro mozna sobie pojechac po kims.

    "Jestes pedantem , niestety chyba bez niezbednego doswiadczenia i wiedzy na ten temat.Zamordujesz niepotrzebnie na budowie siebie albo projektanta "

    ---mylisz sie.

    "Zbyt szczegolowa umowa to tez kiepski pomysl, nie wazne czy dotyczy projektu budynku, ogrodu czy wnetrza.
    Umowa musi byc zwiezla, logiczna i jasno okreslac swoj cel - pogadaj z prawnikami."

    --- a tu sie nie zgadzam. Prawnicy z ktorymi ja pracuje wyznaja inna zasade niz ty, ale widocznie prawnicy tak jak architekci roznia sie miedzy Krakowem i Warszawa. Akurat co jak co ale SWIADCZENIA wykonawcy powinny BARDZO SZCZEGOLOWO wpisane. Zawsze moze sie na nie nie zgodzic i strony dojda do porozumienia, ale na pewno nie uzywajac argumentow natury osobistej

    A.

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    He,he wyjatkowo nietrafnie oceniles intencje mojej wypowiedzi Nie badz taki megaloman. Nie o Tobie to bylo tylko o tym co mowisz.
    Jesli chodzi o pomaganie, staram sie to robic,skoro Ci nie odpowiada forma, to bardzo mi przykro. Nie udowadniam swoich tez na sile, mowie tylko , ze postepujac wg tych rad i w taki sposob utrudniasz sobie lub doradzanym zycie na budowie.
    Nie ma w tym co napisalem zadnych personalnych wycieczek, wybacz jesli tak to odebrales /raczej chciales sobie tak to zinterpretowac/

    Cene jaka przyjalem wyjalem z kontekstu Twojej wypowiedzi, bo tak to wynika z poprzedniego postu. Dajesz rady komus , kto jej szuka, wiec badz konsekwenty albo precyzyjny

    Co do projektow mebli ...no coz gratuluje architektowi dobrego samopoczucia, chyba nie wie co mowi /albo naiwny/ a moze mowiac projekt mebli mamy rozne wyobrazenie co to jest. Akurat pracowalem troche w tej branzy i wiem co mowie , ale skoro ktos Ci obiecuje unikatowe meble / no bo na to wychodzi/ za cene taka jak mowisz, to nie mam pytan niech tak bedzie -sa widac projektanci altruisci jednak na tym swiecie.

    Gratuluje Ci rowniez architekta, ktory Ci zrobil obliczenia fotometryczne i sa one jeszcze do czegos przydatne. Jak opowiem chlopakom o tym w pracowni to beda w szoku jak mozna robic klienta w balona No ale coz , pewnie masz racje skoro Ci to zrobil . Przyznam , ze chetnie bym zobaczyl te czarujace dane i dowiedzial sie po jakie licho to zostalo zrobione ??
    No nie moja to sprawa,byc moze masz w domu czeste kontrole z PIP-u.

    O moj nadwyrezony autorytet tez sie nie przejmuj , nie jestem tutaj zeby sie dowartosciowywac Glupio tylko jak ktos, komus robi wode z mozgu a tu mi etyka zawodowa nie pozwala juz pozostac obojetnym. Wiem, niezyciowy jestem.
    Natomiast jesli starasz sie komus pomoc, to rob to rzeczowo bez opowiesci o niepotrzebnych banialukach a o sprawach istotnych. Odnosze wrazenie, ze jednak ktos /pewnie architekt/ wpuszcza Cie w niezly kanal ale to Twoja sprawa.
    Pare lat robie w tym zawodzie i widze, ze wciaz dyrdymaly "ogolnokosmiczne" robia niezle wrazenie na kliencie a nawet obrastaja pewna legenda

    Nie odbieraj mojej wypowiedzi jako atak na swoja osobe. Nie znam Cie, wisi mi to jak sobie ustawiasz relacje z architektami. Jest na tym forum kilku architektow wnetrz z ktorymi czasem rozmawiam i jakos dziwnie mamy na te sprawy podobnie zbiezne poglady /ba! Nawet sa tacy z Krakowa /
    pozdrawiam i zycze trafnych wyborow wsrod dobrych architektow, takich co to wody klientowi nie leja i ciekawe projekty robia.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    o rany. miejcie litosc Panowie
    mozeciei to jakosc strescic ?
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony