dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1

    Domyślnie OPINIE NA TEMAT FIRMY BUDOWLANEJ

    CZY KTOŚ BUDOWAŁ SIĘ Z TAKĄ FIRMĄ=DOMBUD-3 S.j.R.Skulimowski;z okolic Warszawy/strona firmy.www.dombud-3.com.pl/;ewentualnie proszę o adresy jakie firmy wam budowały ,interesuje mnie stan pod klucz.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    volak

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    9

    Domyślnie

    TAk ja budowałem.
    Niestety nie polecam. Chyba, że z własnym kierownikiem budowy. Nie inspektorem tylko właśnie kierownikiem.
    Firmę wybrałem bo była polecana przez ludzi u których zbudowali dom, ale kilka lat temu.
    Wtedy budowli ok 5 domów w roku. Teraz budują znacznie więcej. Problem polega na tym, że podnajmują małe firmy albo ludzi z ulicy. Budują aby skasować i zapomnieć. Żadnych przemyśleń na temat jak coś zrobić lepiej, mnóstwo błedów i generalnie należy ich unikać

  3. #3

    Domyślnie DOM MO-8

    Dzieki za odpowiedż na mój post,ale mi nie chodzi o wykonastwo i perturbację z firmą budowlaną,ale o zobaczenie tego domu na żywo po wybudowaniu,oraz wymianą informacji co do przeróbek w projekcie,oraz co byś teraz zmienił mając za sobą doświadczenie w budowaniu tego domu,----------------pozdrawiam serdecznie.


    ps.z miłą chęcią umuwiłbym się na spotkanie w celu zobaczenia domu,jeśli nie jest to tajemnicą . wiesław

  4. #4

    Domyślnie wieslaw=pyza

    przepraszam za odpowiedż,żle odpowiadając z powodu ,że zadałem 2 tematy -na temat tej firmy ,za którą to oinie dziękuję,oraz drugi temat kto wybudował taki dom,żeby można było go zobaczyć-odpowiedziałem panu na nie ten temat,przepraszam i dzięki,ale moja odpowiedż co do chęci obejrzenia domu po wykonaniu nadal aktualna. pozdrawiam wiesław

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też budowałem,

    przemyślenia podobne jak u Volaka, zdecydowałem się z polecenia, niestety obecnie mają chyba zbyt dużo budów, zero kontroli, podwykonawcy robią wg swojego uznania, jeżeli myślisz o budowie z małym własnym zaangażowaniem to raczej odradzam, jeżeli tak to koniecznie ze swoim inspektorem nadzoru (lub kierownikiem, ja niestety zdałem się na kierownika budowy z dombudu i bardzo tego żałuję) - kontrola z ramienia firmy jest wbrew zapewnieniom firmy żadna.

    pozdrawiam
    Mnisiek

  6. #6

    Domyślnie

    Mnisiek ujął to doskonale. Zbyt wiele budów i nie są już w stanie zapanować nad jakością. Podwykonawcy najróżniejsi i "wielopoziomowi" tzn. np. Dombud-3 zatrudnia Pana Wojtka, a Pan Wojtek jeździ po Mazurach i zatrudnia ludzi do więźby.
    Jak widzę, ile niedoróbek pokazuje mi następny wykonawca, tym większej ochoty nabiaram do uzupełniania http://dlaczegoniedombud3.republika.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Ja miałem to nieszczęście i dałem się nabrać na dobre wrażenie wstępnych rozmów i ustaleń realizacyjnych panów Skulimowskich Dombud 3. STANOWCZO I ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Dramat wykonawczy. Kompletny brak jakiegokolwiek nadzoru. Niekompetencja ekip wykonawczych. Bałagan, niechlujstwo. Błędy czyli wady i usterki wykonawcze, niezgodności z projektem. ODRADZAM. Oczywiście w każdej chwili służę dowodami potwierdzającymi wszystko co mam do powiedzenia na temat Dombud 3 i panów Skulimowskich. Polecam również link http://dombud-3.info/ .
    PARTACTWO, NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIEKOMPETENCJA, KŁAMSTWA to jest w mojej ocenie wyniesionej ze współpracy z p.Skulimowskimi charakterystyka prowadzonej przez nich firmy.
    robertr

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrobertr
    Ja miałem to nieszczęście i dałem się nabrać na dobre wrażenie wstępnych rozmów i ustaleń realizacyjnych panów Skulimowskich Dombud 3. STANOWCZO I ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Dramat wykonawczy. Kompletny brak jakiegokolwiek nadzoru. Niekompetencja ekip wykonawczych. Bałagan, niechlujstwo. Błędy czyli wady i usterki wykonawcze, niezgodności z projektem. ODRADZAM. Oczywiście w każdej chwili służę dowodami potwierdzającymi wszystko co mam do powiedzenia na temat Dombud 3 i panów Skulimowskich. Polecam również link http://dombud-3.info/ .
    PARTACTWO, NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIEKOMPETENCJA, KŁAMSTWA to jest w mojej ocenie wyniesionej ze współpracy z p.Skulimowskimi charakterystyka prowadzonej przez nich firmy.
    Nie wiem jakie ktoś miał problemy z firmą DOMBUD-3 Sp. j. ale ta firma właśnie wybudowała mi dom bez jakichkolwiek większych problemów. Natomiast kolega, który zrezygnował z usług firmy czytając stronę http://dlaczego-nie-dombud-3.info/ , zaczynając ode mnie 3 miesiące wcześniej z inną firmą budowlaną nadal nie może skończyć budowy swojego domu. Teraz żałuje ze tak jak ja nie wybrał firmy braci Skulimowskich. Jak już wspominałem nie miałem żadnych poważnych problemów co najwyżej mogę się
    przyczepić do ekipy sprzątającej ale po tym co widziałem u kolegi, który sie jeszcze buduje to mógłbym powiedzieć ze na mojej budowie panował sterylny porządek.
    W każdym bądź razie nie zgadzam się z poprzednikiem.

  9. #9

    Domyślnie Re: wieslaw=pyza

    Cytat Napisał wieslaw=pyza
    kto wybudował taki dom,żeby można było go zobaczyć-odpowiedziałem panu na nie ten temat,przepraszam i dzięki,ale moja odpowiedż co do chęci obejrzenia domu po wykonaniu nadal aktualna. pozdrawiam wiesław
    wiesław zwróc się do samej firmy dombud niech dadzą ci parę adresów gdzie budowali, pojedź, zobacz, pogadaj.
    nam pokazali ze 3 domy bez problemu
    Look, if you had one shot, one opportunity to seize everything you ever wanted....one moment....
    Would you capture it or just let it slip?
    by EM

  10. #10

    Domyślnie Uwaga na firmę Cyran Tech

    Kochani, uważajcie na firmę Cyran Tech z Katowich. Jeszcze nigdy nie spotkałem takich partaczy. To niesamowici oszuści. Wykonane przez nich instalacje nadają się jedynie do wymiany. Zdaleka od nich.
    Uwaga na firmę Cyran Tech z Katowic !!!

  11. #11

    Domyślnie

    Pracuje w firmie Wellmade (kiedyś dombud-3). Codziennie mam kontakt z wieloma klientami i muszę stwierdzić, że zdecydowana większość klientów jest ze współpracy z firmą domdub-3 zadowolona. Jeżeli ktokolwiek ma dylemat co do jakości wykonywanych przez naszą firmę domów, możemy Państwu zaproponować obejrzenie zrealizowanych i obecnie realizowanych przez nas projektów. Zostawiam swój adres mailowy [email protected] w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie Wellmade

    Witam, już jestem po wstępnej rozmowie z przedstawicielem tej firmy, który sprawiał wrażenie profesjonalisty.
    Jednak czytając wasze posty zaczynam się zastanawiać czy to nie tylko pozory...
    Z drugiej strony czy ktoś słyszał o budowie na której obyło się bez problemów?
    Pozdrawiam!

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Arti3666

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Kąt Prosty

    Witam,
    Mam pytanie, czy ktoś kiedyś słyszał lub budował z firmą MATYSIAK GROUP z łodzi??
    Jeśli tak proszę o opinie i na temat działania firmy. Zastanawiam się nad współpracą z nimi w kontekście budowy domu.
    pozdrawiam

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budownictwo

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-415
    Posty
    1

    Domyślnie

    uwazajcie na firme Belinux z Warszawy siedziba na ulicy suwalskiej, wlasciciel Maciej, napoczatku obiecuje złote gory, a tak naprawde nie wypłąca pieniędzy, jest osztustem, radzej raczej unikac znim wspołpracy,

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budowlaniec84

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    jaworzno
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pragnę ostrzec wszystkich , którzy mają zamiar współpracować z firmą WITEK&WITEK BUDOWNICTWO KOMPLEKSOWE Włosienica właściciel Dariusz to tylko przykrywka , wszystkim zajmuje sie jego brat Andrzej choć nie jest w żaden sposób uprawniony ani zarejestrowany. Wykonywałem dla nich usługi ponad półtora miesiąca i po skończeniu wystawiłem fakture i się zaczęło. Nie odbieranie telefonów, wyłączanie połączeń , ukrywanie się w domu itd. Oszukali mnie na kilkanascie tysiecy złotych , juz mija drugi miesiac i nic .Dzis oddałem sprawe do sądu bo nic innego nie pozostało zrobic . Pomogłem załatwic im pozyczkę bo stwierdzili ze jak ja dostana to zapłacą , kredyt dostali a potem przestali sie kontaktowac. Znalazłem jeszcze kilka firm które tez oszukali , wynajmują podwykonawców obiecują płatnosc w terminie, a jak skoncza usługi to olewają i nie płacą nikomu. Strzeżcie się ich , są zdolni do wszystkiego mi nawet grozili utrata życia jak za czesto dzwoniłem. OSTRZEGAM UWAŻAJCIE I NIE WSPÓŁPRACUJCIE Z TĄ FIRMĄ

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bee2009

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Pani Ewo,
    proszę trochę zmodyfikować przekaz reklamowy - jest taki sam na wszystkich dostępnych postach;
    ja mam to nieszczęście budować dom z firmą wellmade, a dokładnie z jej przedstawicielem w łódzkiem.
    Pomijając już ukryte koszty wynikające zdaniem właścicieli z błędu komputera - dla domu piętrowego zrobił kosztorys tylko na parter, no i wyszło - ok. 150 tys extra do dopłaty... a budowa na kredyt i bank, podobnie jak ja, nie wierzy, ze komputer jest się w stanie pomylić w prostym poleceniu mnożenia...
    ale doświadczenia z wellmade są bezcenne, jak nazwa firmy... można np. dowiedzieć się, w jaki sposób osusza się dom (bo wchodzi wilgoć już na etapie budowy); jak zrobić niesymetryczny dach (pokazać da się tylko na zdjęciach); jak przyspieszyć pracę budynku - aby płyty KG pękały po 3 tygodniach od dnia montażu...
    WELLMADE

  17. #17

    Domyślnie

    Witam
    Miałem również przyjemność zacząć z WELLMADE dzieki Bogu skończyło się na początkach -szkoda gadać ,dom kończy mi Matysiak młody chłopak ,ale zarządza super kilku przedstawicieli ...dziękuje mojemu koledze który w porę przyjechal i zobaczył co robią podwykonawcy firmy WELLMADE...szybko znalazłem firmę następna ,która postawiła mi juz pół domu tzn jestem na etapie więźby ,ponieważ miałem duże obawy przed dawaniem zadatków firma WELLMADE wzięła 50 tys i dobrze nie ruszyła z budową następnemu wykonawcy zapłaciłem dopiero po zalaniu stropu(trochę stękali ,ale dali radę) ,ale jestem naprawdę zadowolony w dwa miesiące wyprowadzili fundamenty ,(które poprzednia firma robiła 1,5 miesiąca i połowaposzła do rozebrania !!!)postawili ściany i zalali strop ,kontakt jest dobry i każdy u nich wie co ma robić - szczególnie polecam Bartka "Kiepskiego" na głównego majstra ,także polecam Pana Matysiaka i jego firmy ,a wszystkim którzy związali się z WELLMADE serdzecznie współczuje ...

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amadeusz13

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jak nazywa się ta firma? Budują tylko w Łodzi?

  19. #19

    Domyślnie

    czyli dom bud i wellmade to to samo... ja wysłałam do nich zapytanie na budowę domu i mam mały problem z otrzymaniem wyceny od nich, zero kontaktu... no nic czekamy dalej może racją jest że mają dużo budów i nie ogarniają, ale z drugiej strony pierwszy kontakt jest ważny... jak tylko dostanę wycenę naszego Topazika dam znac

  20. #20

    Cool

    Cytat Napisał MirosławGr Zobacz post
    Witam
    Miałem również przyjemność zacząć z WELLMADE dzieki Bogu skończyło się na początkach -szkoda gadać ,dom kończy mi Matysiak młody chłopak ,ale zarządza super kilku przedstawicieli ...dziękuje mojemu koledze który w porę przyjechal i zobaczył co robią podwykonawcy firmy WELLMADE...szybko znalazłem firmę następna ,która postawiła mi juz pół domu tzn jestem na etapie więźby ,ponieważ miałem duże obawy przed dawaniem zadatków firma WELLMADE wzięła 50 tys i dobrze nie ruszyła z budową następnemu wykonawcy zapłaciłem dopiero po zalaniu stropu(trochę stękali ,ale dali radę) ,ale jestem naprawdę zadowolony w dwa miesiące wyprowadzili fundamenty ,(które poprzednia firma robiła 1,5 miesiąca i połowaposzła do rozebrania !!!)postawili ściany i zalali strop ,kontakt jest dobry i każdy u nich wie co ma robić - szczególnie polecam Bartka "Kiepskiego" na głównego majstra ,także polecam Pana Matysiaka i jego firmy ,a wszystkim którzy związali się z WELLMADE serdzecznie współczuje ...
    Ciekawe tylko jak mogłeś dawać zadatki WELLMADE ...skoro firma działa na zasadzie NIE brania zadatków -> budują -> odbierasz etap -> jest ok -> dopiero wtedy płacisz.
    Ja z Wellmade buduję i jestem bardzo zadowolony. Pisałem o tym w innym wątku.
    Chyba konkurencja lubi wypowiadać się na forum W końcu forum każde słowo "przyjmie" ..prawda ?
    Pozdrawiam i radzę samemu ocenić jakość na podstawie wizyt w wielu domach w okolicach Warszawy gdzie ta firma buduje. Wtedy można wyrobić sobie opinię. A tak na podstawie kilku postów na forum pisanych nie wiadomo przez kogo ...

    Powodzenia. Budowa to nie bajka. Pilnować, nadzorować i wymagać !
    Buduję SAGĘ III

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony