dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    no właśnie, jedni piszą że dobrze budują inni że źle... tak jest nie tylko z tą firmą, ale ze wszystkimi o których mowa jest na tym forum. Najlepiej jest chyba pojeździć po budowach, jeżeli jest taka możliwość porozmawiać z inwestorami... zawsze jest tak że nie da się każdemu dogodzić, bo jak ktoś się chce doczepić to na pewno znajdzie powód. My na 100% będziemy chcieli budować z firmą, jeszcze nie mamy wybranej, ale jeździmy na pierwsze spotkania.

  2. #22

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    Pragnę wszystkich zainteresowanych ostrzec przez firmą BM-System Lech Karpowicz, Karakule 100 (woj. podlaskie), NIP 9660229759, Regon 050055634.

    Człowiek na początku sprawia wrażenie bardzo mądrego, obiecuje złote góry, itd...

    ...po 10 miesiącach nie udało mu się wykończyć mojego domu w stanie surowym zamkniętym, za wszystkie roboty kazał płacić sobie z góry (a ja głupi płaciłem). "Fachowiec" zawsze bez pieniędzy, nie posiada nawet 50 PLN na paliwo... Nie płaci swoim podwykonawcom (tynkarzom, pomocnikom, itd..)

    Budowa w wykonaniu tego fachowca to jeden wielki "syf". W koło walają się butelki, paczki po papierosach, stare opony, które nie wiadomo po co fachowiec przywozi. W sumie wyrzuciłem już trzy kontenery odpadów komunalnych. Człowiek nie szanuje narzędzi (po co ma szanować, kiedy wszystkie kupuje za kasę inwestora na bieżąco, a po rozstaniu zabiera je ze sobą - bo są przecież jego włansością), materiałów budowlanych, ani też roboty (ani swojej własnej, ani też czyjejś).

    ...w sobotę nie wytrzymałem i wyrzuciłem go z roboty. Dzisiaj sam wziąłem tydzień urlopu i od rana spędzam czas poprawiając partaninę w.w Pana.

    Począwszy od poddasza, gdzie miał wykonać izolację wełną, zamocować płytę GK, okna i podłogę... odkręcam dzisiaj karton-gips, a tam między krokwiami zero wełny Profile same "tańczą" Podłoga skrzypi Prąd niewyprowadzony - po prostu masakra.

    Pierwsze piętro to istna żenada Pralnia dramat, podwieszane sufity nierówne, ściany bardzo niestarannie poszpachlowane, posadzki krzywe (największe nierówności to około 1,5 cm).

    Parter to również dramat. Wiecznie odpadający sufit w sypialni, porozwalane jarzeniówki, nieskończona elektryka, w nowych tynkach i gładziach wyryte dziury - młotem pod przewody elektryczne, które miały być wcześniej zatynkowane

    1. Posadzki na pierwszym piętrze są krzywe.
    2. CO, wod-kan, elektryka nieskończona
    3. Tynk z sufitu w salonie odpada
    4. W koło domu tragedia
    5. Klamki w oknach pourywane
    6. Schody na poddasze nie skończone
    7. i wiele, wiele innych

    "Fachowiec" wyciągnął ode mnie kupę pieniędzy, praktycznie nic z założonych rzeczy nie skończył. Na szczęście podpisał ze mną umowę cywilno-prawną o wykonanie robót budowlanych, więc sprawy na bank tak nie zostawię i spotkamy się w Sądzie.

    Dla wszystkich zainteresowanych usługami w.w "Pana" mogę pokazać własną budowę oraz pokazać zdjęcia, które sukcesywnie wykonuję.

    Największy żal mam sam do siebie, że dałem się zrobić w konia przez Pana "Złotoustego". Zamiast płacić mu po wykonanej robocie dostawał kasę przed.

    Jeszcze raz wszystkich przestrzegam przed firmą BM-System Lech Karpowicz, Karakule 100 (woj. podlaskie), NIP 9660229759, Regon 050055634.
    Z wędkarskim pozdrowieniem

    Damian

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotreeek5

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam damian jak mozesz to podeslij kilka fotek z tej " roboty " tego pana na maila [email protected] i jakis tel kontaktowy do siebie a o tym panu to slyszalem tez duzo ilu on ludziom pieniedzy nie poplacil to szkoda slow oszust naciagacz partacz w dodatku , bo kto kladzie tynki a pozniej robi bruzdy na przewody malo tego swoim pracownikom podaje inne nazwisko dla zmylenia by przy niewyplaceniu mogli szukac ale wiatru w polu he wiec jak mozesz podeslij filka fotek i jakis tel do siebie dziekuje

  4. #24

    Domyślnie

    Witam,
    mam nadzieję, że na dobry wątek trafiłam, bo wielkość tego forum trochę mnie przeraża. Przymierzamy się właśnie do budowy domu i szukamy firmy, która zbuduje w całości. O kilku, z którymi rozmawiamy znalazłam jakieś wątki na forum, o innych nie. Zapytam więc zbiorowo o doświadczenia z Arkadą (tego trochę jest), z Wellmade (też jest), Dach-mur (znalazłam jeden wątek), Espiro (tu wyszukiwarka nic nie pokazuje) i AAG-Bud (też nie znalazłam). Będę wdzięczna za wszelkie opinie. Wyceny dostałam też od firm Cupriak, Złotniccy i Joda.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotreeek5 Zobacz post
    witam damian jak mozesz to podeslij kilka fotek z tej " roboty " tego pana na maila [email protected] i jakis tel kontaktowy do siebie a o tym panu to slyszalem tez duzo ilu on ludziom pieniedzy nie poplacil to szkoda slow oszust naciagacz partacz w dodatku , bo kto kladzie tynki a pozniej robi bruzdy na przewody malo tego swoim pracownikom podaje inne nazwisko dla zmylenia by przy niewyplaceniu mogli szukac ale wiatru w polu he wiec jak mozesz podeslij filka fotek i jakis tel do siebie dziekuje
    Na prośbę Piotra i żeby nie być gołosłownym wklejam parę fotek prezentując obraz tego co zastałem po tym "wspaniałym" fachowcu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110912301 [640x480].jpg
Wyświetleń:	654
Rozmiar:	68,9 KB
ID:	74882   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110913374 [640x480].jpg
Wyświetleń:	603
Rozmiar:	52,6 KB
ID:	74883   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110913387 [640x480].jpg
Wyświetleń:	604
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	74884  
    Ostatnio edytowane przez -=Damian=- ; 18-09-2011 o 18:41
    Z wędkarskim pozdrowieniem

    Damian

  6. #26

    Domyślnie

    o Boziu...
    Współczuję...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaboo Zobacz post
    o Boziu...
    Współczuję...
    W sumie to moja wina...

    ...ale tak to już jest kiedy zbyt mocno ufa się ludziom. W życiu nikogo nie naciągnąłem, nie oszukałem i dlatego ufam ludziom.

    Dla budowlańców to już nigdy nie zaufam
    Z wędkarskim pozdrowieniem

    Damian

  8. #28

    Domyślnie

    Życzę Ci aby dalsze prace przebiegły już bezboleśnie... trzymam kciuki!

  9. #29

    Domyślnie

    Ciąg dalszych wydarzeń z firmą BM-System Lech Karpowicz.

    Dzisiaj dostałem ze sklepu, z którego mój wspaniały "fachowiec" brał materiały budowlane, faktury wystawione na moje nazwisko. Wszystko byłoby OK (bo 10.09.2011 zakazałem wydawania towaru dla tego Pana), gdyby fakt, że nim napisałem maila do sklepu, to powyższy Pan tam się pojawił i dobrał sobie na moje konto na parę stówek materiałów i narzędzi. Dział sprzedaży rozkłada ręce, gdyż dopiero po zaistniałym fakcie zakazałem wydania towaru.

    Moim skromnym zdaniem to kradzież, wyłudzenie, itp. bo skoro go zwolniłem z roboty, a on pojechał do sklepu i nabrał sobie na zaś materiałów...
    ...co na ten temat sądzicie?? Zgłosić to organom ścigania?
    Z wędkarskim pozdrowieniem

    Damian

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    elted

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ktos zna te Firme Budowlana?
    Inter-Bis

    Przedsiębiorstwo Prywatne

    ul. Wyb. M. J. Piłsudskiego 21/7

    37-700 Przemyśl





    Biuro Techniczne

    ul. Swojczycka 38/213

    51-501 Wrocław

    Nigdzie nie moge znalezc opinni o tej firmie. Ta Firma jest chetna do podjecia sie dla mnie budowy domu.

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000)
    bluenet

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Piła
    Posty
    1.409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Witam.
    Chciałbym odświeżyć wątek dotyczący firmy Wellmade. Interesuje mnie kontakt z klientami, którzy wypowiadają się niezwykle pochlebnie o firmie Wellmade na jej stronach. Poszukuję również opinii osób, które wypowiadały się w tym wątku i innych a byli/są klientami Wellmade. Jakie wnioski i czy wszelkie problemy zostały rozwiązane?

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    13Jarek13

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    UWAGA na firmę JOKER. Pan Juliusz Słowikowski z Mysłowic w 2012 roku wykonywał na moje zlecenie wykończenie wnętrza domu. oto moje obserwacje: jakość - słaba (nierówno położone płytki, gładzie mało "gładkie", kilkakrotne wykonywanie tych samych prac), terminowość - gdyby nie potrzeba wykonywania tych samych prac kilkakrotnie, to kto wie może by się wyrobili, po wykonaniu około 90% prac zniknęli - niestety z kasą. Musiałem brać następną firmę do wykończenie. Teraz próbuję wyegzekwować poprawki (żle zmontowane geberity) ale kontakt z Panem Słowikowskim jest niemożliwy (widząc kto dzwoni nie odbiera lub traci zasięg).

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    bluenet

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Piła
    Posty
    1.409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Czy ktoś miał kontakt z firmą BON-TON?

  14. #34

    Domyślnie

    Witam,

    Szukam dobrej, zaufanej ekipy - trafiłem z poleceń na Wellmade/ New House i AAG. Jest jeszcze pieruńsko droga WAND. Czy ktoś może się wypowiedzieć w temacie tych firm? Może są inne godne polecenia?

    Pozdrawiam,
    Dortann

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kramvipa

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-792
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jeśsli będziecie mieli jakikolwiek kontakt z firmą Instalmiro ktorej szefem jest p. Bialachowski to uciekajcie jak najszybciej. Nie dosyć że stracicie pieniądze, to w dodatku zostaniecie z robotą zleconą skonczoną w polowie. Tylko same klopoty przez tego czlowieka. Są problemy z odzyskaniem pieniędzy i unika nas.

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wpisujcie się na czarne listy do konkretnych województw.

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Czlowiek11

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witaj, budowalem z ta firma, okradli mnie na okolo 80tys zl. Wlasciciel Pana Bartek Matysiak to cwaniacsek i oszust. Oszukal w łodzi prawie kazdy wiekeszy skald budowlany i wiele ludzi. Mamosa z ul mokrej , budowal tez hotel na bodajze Beskidzkiej, tez okradl. Trocka z izabelina. Sprawa jest na prokuraturze na łódz, górna.

  18. #38
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jeru

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Święcianowo
    Kod pocztowy
    68-963
    Posty
    3

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez jeru ; 22-07-2015 o 18:33

  19. #39

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem polecam firmę "Expansionem". Świadczą usługi remontowe i wykończeniowe kompleksowo. Mają swojego elektryka i hydraulika z uprawnieniami. Solidni, dokładni, terminowi i co najważniejsze wykonali remont w przystępnych cenach. Gładzie, zabudowy z karton gipsu, glazura i terakota i inne wykonali bez zastrzeżeń.

    Firma "Expanisonem": 791-102-660

    https://www.facebook.com/pages/Expan...41?sk=timeline

  20. #40
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adddd

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Nieporęt
    Kod pocztowy
    05-126
    Posty
    1

    Domyślnie

    Niestety nie polecam współpracy z firmą Szulbud z Nasielska a wręcz stanowczo odradzam!!!. Mieliśmy to nieszczęście i daliśmy się nabrać na dobre wrażenie wstępnych rozmów i ustaleń realizacyjnych przez p. Szulińskich. Budują aby skasować pieniądze i zapomnieć. Żadnych przemyśleń na temat jak coś zrobić lepiej, mnóstwo błędów i generalnie należy ich unikać. Wady i usterki wykonawcze, a przede wszystkim liczne niezgodności z projektem, ważące na istotnych elementach budynku. Oczywiście w każdej chwili służę dowodami potwierdzającymi wszystko co mam do powiedzenia na temat Szulbud-u. Po przyznaniu się do ewidentnej fuszerki budowlanej, Pani Jolanta umawia się na poprawienie swojej pracy i oczywiście nie pojawia się w umówionym terminie. PARTACTWO, NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIEKOMPETENCJA, KŁAMSTWA to jest w mojej ocenie obraz współpracy z p.Szulińskimi z Nasielska.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony