dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Cros-bud krzysztof domin z dynowa. Ostrzegam wszystkich.pół domu budowali mi przez rok a kasę wzięli za całość dom cały popękał tak że musiałem wziąć inspektora budowlanego.jak dowiedzieli się o nim to zerwali umowę.teraz sprawa jest w sądzie.wrazie pytan proszę dzwonić 0048505544397 lub pisać na email.jest dużo do opowiadania

  2. #42

    Domyślnie

    Cros-bud krzysztof domin z dynowa. Ostrzegam wszystkich.pół domu budowali mi przez rok a kasę wzięli za całość dom cały popękał tak że musiałem wziąć inspektora budowlanego.jak dowiedzieli się o nim to zerwali umowę.teraz sprawa jest w sądzie.wrazie pytan proszę dzwonić 0048505544397 lub pisać na email.jest dużo do opowiadania

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał adammilosz Zobacz post
    .............
    z jakiej firmy piszesz? wszystkie twoje wpisy dotyczą w/wym firmy i są krytyczne. Rozumiem, że specjalnie w tym celu założyłeś konto ( kwiecień 2017 ) aby napisać 4 posty z czego 2 zostały usunięte ( przez modera? )
    Ostatnio edytowane przez ciekawski83 ; 16-05-2017 o 23:05
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  4. #44

    Domyślnie

    A ja muszę pochwalić wspomnianą firmę DTM.
    Współpraca od początku do końca wyglądała bardzo dobrze. Dostaliśmy szczegółową ofertę, bez problemu zgodzili się na obejrzenie kilku inwestycji na różnych etapach zaawansowania i na bieżąco (max 1 dzień roboczy) odpowiadali na wszystkie pytania mailowe (było ich bardzo ). Dla większej pewności wziąłem dodatkowo inspektora nadzoru, który nigdy nie wykazał żadnych błędów a ewentualne sugestie ekipa realizowała bez zbędnych dyskusji.
    Co ważne, budowa została ukończona przed datą założoną w harmonogramie i w 100% odpowiadała kosztorysowi, który był załącznikiem do oferty.
    Dla mnie najlepszą rekomendacją były domy sąsiadów, które zostały zbudowane odpowiednio 6 i ponad 10 lat temu i do teraz nic złego się z Nimi nie dzieje.

  5. #45
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mylo89

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Mazowsze
    Kod pocztowy
    00-939
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Czy ktoś miał do czynienia z firmą Box House z Warszawy? Zastanawiam się nad budową domu w systemie modułowym. Ze wstępnego rozeznania w necie wyszło, że jest wiele firm, które naciągają klientów. Dlatego szukam ludzi, którzy budowali z tą firmą, bądź mają jakąś do polecenia.

  6. #46

    Domyślnie

    Ostrzegam przed firmą Witmaninvest Sp. z o.o. z Łodzi. Pan Krzysztof Sydor wykonywał u mnie w 2021 roku prace remontowo-budowlane. Ustaliliśmy czas realizacji na 3 msc i wpłatę pokaźnej zaliczki. Niestety zarówno jakość, jak i tempo prac przez cały czas ich trwania pozostawały delikatnie mówiąc wiele do życzenia. Pan Krzysztof nie dysponuje stałymi pracownikami, jest ciągła rotacja, a osoby przysyłane na inwestycję nie miały wiele wspólnego z budownictwem. Pracownicy p. Krzysztofa piją podczas pracy. Po ponad 3 msc i żenującym podejściu do wykonywanych robót rozstałem się z p. Krzysztofem, który odmówił zwrotu choćby części niesłusznie pobranego zadatku. Straciłem czas i pieniądze. Czuję się oszukany. Odradzam!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony