dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: KOLOROWE FUGI

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kargeo

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    7

    Domyślnie KOLOROWE FUGI

    Czy słyszeliście o jakichs pisakach, markerach, farbkach etc. do malowania juz polożonej fugi (bialej)? Czy coś takiego w ogóle istnieje, czy jestem zmuszona zdjąć starą i kłaść na nowo kolorową??

  2. #2

    Domyślnie

    Jest coś takiego ale widziałam efekt końcowy - był bardzo nieciekawy. Polecam usunięcie starej fugi i zafugowanie ponowne świeżą. Może lepiej odświeżyć białą fugę - w sklepach budowlanych są preparaty do czyszczenia białych fug.
    Dom z bala - mieszkam od sierpnia - wykańczam i jestem wykańczana

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kargeo

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    dziekuje za odpowiedź, tego sie spodziewałam. Czy będąc totalnym laikiem jestem w stanie położyc fugę, czy to jakas skomplikowana sprawa? za co trzeba uważac i czy wyskrobywać stara fugę całą, czy wystarczy do połowy?

  4. #4

    Domyślnie

    Skąd taki pomysł? Do połowy wyskrobać fugę to naprawdę skomplikowana robota! Wydrapuje się w całości, bez specjalnych problemów. Trzeba uważać, żeby nie wyszczerbić płytki. Oczywiście pracochłonne to jest, niestety - myślę że nie masz płytek w rozmiarze, powiedzmy 10x10?

  5. #5

    Domyślnie

    Wyskrobać, dobrze oczyścić z pyłu, przygotować fugę wg przepisu, nakładać gumową szpachelką. Poczekać aż wyschnie, przetrzeć ścierką płytki na sucho - w celu usunięcia warstwy kolorowej z płytek. Później umyć płytki. Nic trudnego
    Dom z bala - mieszkam od sierpnia - wykańczam i jestem wykańczana

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony