dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 69
  1. #41

    Domyślnie

    Cena też jest bardzo istotna więc jeżeli pamiętasz to podaj mi proszę jaką cenę Ci zaproponowała.

    Czy jesteś zadowolony z pracy swojego architekta?
    Jeżeli tak to bardzo chętnie poproszę o namiary na [email protected]

  2. #42

    Domyślnie

    P. Bartoszewski robi wiele bledow, nie zna prawa budowlanego i czesto nie reaguje na maile z prosbami i uwagami. Pewnie dlatego sam nie jest architektem. Szkoda gadac. Lepiej zaplacic wiecej za projekt i miec swiety spokoj.
    Jesli jednak ktos zdecyduje sie na jego uslugi to jedna wazna rada: warto udac sie do prawnika i ustalic co powinno byc w umowie, bo ta ktora ma Pan Bartoszewski chroni jego postepowanie. Jest osoba nieterminowa, wiec moze warto umiescic w umowie jakies kary za nieterminowosc i dowiedziec sie co dokladnie powinien zawierac projekt aby zostal przyjety przez urzednikow i punkt po punkcie wypisac to w umowie. Glownie chodzi o pieczatki branzystow przy rysunkach, ale sa tez i inne rzeczy.
    Kasia

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał bst
    Cytat Napisał Kasia_de
    hej
    napiszcie coś więcej o współpracy z panem Bartoszewskim, chciałam u niego robic projekt... ale się teraz zastanawiam.... a może ktoś ma pozytywne doświadczenia?
    Uciekaj od niego jak najdalej.. tez sie na niego nacialem sugerujac sie forum - bledy, pomylki, nieterminowosc.. porazka totalna
    polecam jeden z moich postów do przeczytania dotyczy tego tematu, nazwisk nie chce wymieniać.
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...330&highlight=

  4. #44

    Domyślnie Architekt

    Witam.
    Mamy zamiar zaczą budowę na wiosę tego roku.
    Czy ktoś może polecić jakiegoś niedrogiego i zarazem dobrego architekta
    który mógłbywykonać u nas adaptację.
    Będziemy budować w okolicach Warszawy.
    Pozdrawiam.

  5. #45

    Domyślnie Poszukuję dobrego taniego architekta z wawy lub Piaseczna

    Poszukuję dobrego w miarę taniego architekta z okolic Warszawy lub Piaseczna. Może znacie kogoś takiego, kogo moglibyście polecić??

    Pozdrawiam wszystkich budujących
    Dorcha

  6. #46

    Domyślnie Architekt mazowieckie poszukiwany

    rzut i koncepcja bryły jest już przemyślana i gotowa do adaptacji, potrzebuję tylko żeby fachowiec ubrał to w piórka i przygotował papiery; czas nagli więc czekam pilnie na kontakt
    Piotr

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar łosie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    106
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    a ja chciałabym bardzo pochwalic pracę pana Bartoszewskiego -robił adaptację naszego projektu gotowego i projekt zagospodarowania działki

    cena bardzo przystepna jak na warszawskie warunki,(trochę się naszukałam kogos kto zrobi adaptację za cenę nie wyzszą niz projekt gotowy)

    a wykonanie-moze tylko tyle za w gminie nie było ani jednego zastrzezenia do projektu a sposob opracowania - wzbudził zdziwienie ,podziw i komplementy w urzędzie

    dziękuję panu wojtkowi za pomoc i polecam

  8. #48

    Domyślnie Szukam architekta do projektu domu - PILNE

    Szukam architekta / pracowni w Warszawie, ktore podejmie sie projektu budowlano-wykonawczego (ze wszystkimi branzami) ok. 300m domu (pietrowy, 2 miejsca postojowe, bryla nowoczesna - cos w rodzaju osiedla Konstancja w Powsinie).

    Trudnosc polega na tym, ze projekt powinien byc gotowy na polowe sierpnia, co daje 3 miesiace. Ze swojej strony gwarantujemy jasna wizje i szybkie decyzje, gotowosc do partnerskiej i sprawnej wspolpracy.

    Czy mozecie kogos polecic? A moze jest na tym forum architet / pracownia gotowa podjac tego wyzwania? Prosze o jak najszybszy kontakt na mail [email protected].

  9. #49

    Domyślnie

    Ja też jestem zadowolona z pracy pana Wojtka- owszem, był jakiś drobiazg w projekcie do poprawy, ale pan Wojtek natychmiast sam pojechał do starostwa żeby to poprawić, więc nie mam do niego pretensji, kto z nas nie popełnia w swojej pracy takich błędów?

    Jak do tej pory złego słowa nie powiem - czy wszystko było tak całkiem super okaże się pewnie w trakcie budowy , ale nie było sytuacji żebym nie uzyskała odpowiedzi na maila czy na telefon.
    Za każdym razem jak dzwonię (mimo że projekt już gotowy i zapłacony ) uzyskuję poradę i nie czuję się zlekceważona.

    Współpraca przy projekcie układała się dobrze, uwzględniono wszelkie moje uwagi, nikt mnie na siłę nie przekonywał do swoich wizji (co się czasem zdarza architektom) i projekt wyszedł bardzo fajny (MNIE się podoba )

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kasia Ch.

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    2

    Domyślnie architekt Warszawa Wawer

    Witajcie!

    czy mozecie polecic mi dobrego architekta najlepiej z Wawra. Potrzebuje do naniesienia zmian w projekcie i planu zagospodarowania dzialki.

    Wielkie dzieki !
    Kasia

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar SylviaW
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Z Wawra to nie mam ale mam z Radości

    Polecono mi tego architekta i chętnie przekażę tą informację dalej

    wysyłam na priv

  12. #52

    Domyślnie

    A ja z czystym sumieniem mogę polecić Panią Hoffman. Robiła dla mnie adaptację projektu gotowego z pracowni Archon. Współpraca przebiegała bez zarzutów.

    Przed rozpoczęciem współpracy sprawdziłem też ceny u innych architektów i u Pani Hoffman wypadło korzystnie. Może coś się zmieniło przez te 2 lata

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lasvegas

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    119

    Smile Architekt do przebudowy Wa-wa poszukiwany

    Witajcie
    to mój debiut na forum, nie wiem czy do mojego tematu wybralam własciwy watke, jezeli tak nie jest prosze o skorygowanie.
    Poszukuje architekta z Warszawy do projektu przebudowy - moze macie kogos do polecenia?

    lasvegas

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marysia_m

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    92-434
    Posty
    3

    polecam architekta Martę Domańską z Łodzi, my jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy www 4formy pl
    Ostatnio edytowane przez marysia_m ; 30-03-2011 o 22:02

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    minipudzianek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-793
    Posty
    12

    Domyślnie Architekt, Geodeta - Piaseczno i okolice

    Witam wszystkich!

    Czy ktoś moze polecić architekta, który zajmie się adapratacją projektu gotowego oraz geodetę, który wykona mapę do celów projektowych? Interesuje mnie ktoś z okolic Piaseczna-Góry Kalwarii (działka w miejscowości Julianów koło Chachówka). Może macie jakieś informacje na temat kosztów po stronie architekta i geodety?

    Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

    Pozdrawiam,
    Adam.

  16. #56

    Domyślnie

    Mariusz Ostrowski - geodeta.
    tel. 507-181-835

    Koszt mapy do celów projektowych to ok 600 pln (4 szt.)
    Buduję SAGĘ III

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał minipudzianek Zobacz post
    Witam wszystkich!

    Czy ktoś moze polecić architekta, który zajmie się adapratacją projektu gotowego oraz geodetę, który wykona mapę do celów projektowych? Interesuje mnie ktoś z okolic Piaseczna-Góry Kalwarii (działka w miejscowości Julianów koło Chachówka). Może macie jakieś informacje na temat kosztów po stronie architekta i geodety?

    Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

    Pozdrawiam,
    Adam.
    Polecam firmę Extradom, ktora posiada geodetę w tym rejonie. Wszelkie najwazniejsze informacje znajdziesz pod tym adresem: http://moj.extradom.pl/geodeta . Mają doświadczenie, fajne, jasne ceny i działają szybko. Ta sama firma ma również architekta, który robi adaptację projektu, szczegółowe informacje tutaj: http://moj.extradom.pl/adaptacja-projektu.aspx. Solidnie i tanio, i na bieżąco jesteś informowany o postępach.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  18. #58

    Domyślnie

    geodeta ok -- a architekt to po co?

  19. #59
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    minipudzianek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-793
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał wanker Zobacz post
    geodeta ok -- a architekt to po co?
    Architekt oczywiście w temacie adaptacji projektu na działce, chyba bez żadnych wiekszych zmian w projekcie gotowym...

  20. #60
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    minipudzianek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-793
    Posty
    12

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za wszystkie informacje - właśnie startuję z geodetą.

    Pozdrawiam,
    Adam.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony