dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 138
  1. #21

    Domyślnie Drzwi przesówne do garderoby

    Drzwi przesówne do garderoby w rozsądnej cenie - pomórzcie znaleść producenta.
    seba2710

  2. #22

    Domyślnie

    Obawiam się, że nie znajdziesz czegoś takiego jak drzwi przesówne

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Drzwi przesuwane - proszę bardzo





    Za łóżkiem, te niebieskie to też drzwi do garderoby



    Wrzuć w wyszukiwarkę hasło: drzwi przesuwane - pojawi się wiele różnych pomysłów


  4. #24

    Domyślnie

    Drzwi przesówne do garderoby w rozsądnej cenie - pomórzcie znaleść producenta.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yogi66
    Drzwi przesówne do garderoby w rozsądnej cenie - pomórzcie znaleść producenta.
    Ludzie, pomórzcie mi znaleźć słownik ortograficzny

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie



    Witku Sebastianie, popraw błędy , bo zamiast drzwi przesuwanych dostaniesz namiary na słowniki ortograficzne


  7. #27

    Domyślnie dzięki za wpis

    Falki i Ansi - dziękuję za wskazówki, byka i to w dodatku w temacie zamieœciłem celowo liczšc na komentarze i zainteresowanie tematem. Niestety kilkanaœcie wczeœniejszych pytań jakie zadałm na forum /bez byków /pozostały bez odpowiedzi. Polecam sposób, który choć kontrowersyjny jest bardzo skuteczny.
    seba2710

  8. #28

    Domyślnie

    Faktycznie, fajny sposób na zwrucenie ówagi

    Jeśli chodzi o drzwi, to powinieneś się zdecydować na ich wariant. Jeżeli garderoba ma przypominać oddzielne pomieszczenie, taką komórkę, to może warto zrobić ściankę działową i umieścić w niej drzwi przesuwane takie zwykle montowane w normalnych otworach pomiędzy pomieszczeniami. Wtedy producentów szukałbym wśród różnych fabryk stolarki drzwiowej, ja kupowałem ostatnio drzwi Pol-Skone, ale na pewno każda z większych firm ma takie coś w swojej ofercie.

    Jeżeli ma to być coś podobnego do wklejonych fotek, to szukałbym raczej w firmach produkujących systemy szaf wnękowych. Komandor to sztandarowy producent, ale z pewnością nie jest jedyny i raczej nie najlepszy. A mój przyszły szwagier zamówił taką szafę u stolarza i też jest zadowolony. Drzwi od sufitu do podłogi, szerokość blisko 3m, AFAIR trzy przesuwane skrzydła. Stolarze też stosują mechanikę renomowanych producentów (rolki, prowadnice, amortyzatory itp.), ale to się oczywiście odbija na cenie.

  9. #29

    Domyślnie

    To może przy okazji wrzucicie nazwy producentów, z których wyrobów warto korzystać?

  10. #30

    Domyślnie

    Ja nie mam jeszcze doświadczeń własnych, dopiero za pół roku będę zamawiał szafy, no chyba, że przekonam moje Słoneczko do garderoby Za to mam dwa sygnały dot. szaf. Kolega zamówił dwie szafy z firmy Komandor i jest zadowolony, drzwi są sztywne, lekko chodzą, starannie wykonane i dopasowane do wnęk, nie miały uszkodzeń transportowych. To wszystko nie jest takie oczywiste, bo drzwiczki do szafek kuchennych już 4 raz mu przywożą, za każdym razem uszkodzenia w innych miejscach
    Mój przyszły szwagier zamówił szafy u stolarza, drzwi są wykonane z drewnianej kratownicy wypełnionej cieńszymi płytami. Chodzą płynnie, są lekkie i bardzo ładne, ale... No właśnie, dwa "ale" z mojej strony. Po pierwsze ramiaki są zbyt mało sztywne, więc po naciśnięciu niejako "w głąb" szafy drzwi wyginają się, o pół centymetra albo i więcej. Po drugie boczne ścianki szafy były dokręcone tylko w 3-4 miejscach, co powodowało przenoszenie uderzenia zamykanych drzwi na tą deskę, która z kolei uderzała w ścianę... Słabo to wyglądało (i brzmiało). To się jeszcze da naprawić, wystarczy dodać kilka punktów mocowania i dać gumowe albo sprężynowe amortyzatory, ale sztywności drzwi się niestety nie da poprawić. Nie jestem w stanie zweryfikować, jak bardzo irytująca może być ta wada w codziennym użytkowniu, ale mnie się od razu rzuciła w oczy.

  11. #31

    Domyślnie Re: dzięki za wpis

    Cytat Napisał Witek Sebastian
    Falki i Ansi - dziękuję za wskazówki, byka i to w dodatku w temacie zamieœciłem celowo liczšc na komentarze i zainteresowanie tematem. Niestety kilkanaœcie wczeœniejszych pytań jakie zadałm na forum /bez byków /pozostały bez odpowiedzi. Polecam sposób, który choć kontrowersyjny jest bardzo skuteczny.
    Witku Sebastianie - popatrzyłem przez chwilę na Twoje dotychczasowe posty i stwierdzam, że jesteś wyjątkowo lakoniczny w formułowaniu interesujących Cię zagadnień.
    Twoje posty na które nie otrzymałeś odpowiedzi brzmiały następująco:

    Pomóżcie Baba mi już żyć nie daje. Interesuje mnie wszystko od kalkulacji kosztów, po zobaczenie jak wyglądają wnętrza.
    Co sądzdzicie o tym projekcie, czy będzie drogi w wykonaniu, a może ma jakieś wady ? Będę wdzięczny za każdą wypowiedź.
    Muszę zagospodarować działkę, jest dość duża 0.18 ha i nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy.
    Jestem w trakcie uzyskania pozwolenia na budowę, cętnie podzielę się doświadczeniem, ale również skorzystam z waszych rad
    Włąśnie rozpoczełem budowę i jestem na etapie kończenia ścianki fundamentowej. Moją LIBRĘ buduję w Połczynie Zdroju - stare woj. Koszalińskie. Chętnie wymienię się uwagami z osobami
    wzoszącymi
    takie obiekty w pobliżu / do 200 km/.
    Czy wiecie może jak kształtują się ceny i czy są jakieś renomowane firmy?
    Hej! LIBROWCY pochwalcie się swoimi łazienkami na górze, gdzie
    umieciliście
    wannę, toaletę zlew, bo ta propozycja z projektu z wanną schowaną po prawej stronie drzwi jakoś mi nie leży estetycznie - wg. mnie wanna narożna powinna być ozdobą tej łazienki i znajdować się z lewej strony pod oknem dachowym.
    Sufity podwieszane - -jeżeli macie ciekawe pomysły ze zdjęciami, to proszę o pomoc.
    Macie ciekawe pomysły, to pomużcie. Pomożecie? ........
    Dodam, że nie dokonywałem skrótów Twoich postów. Są to pełne cytaty. Pominąłem jedynie tematy wątków. Przyznaję, że znajomość tematu wątku może cokolwiek wnieść do pytania.

    Chcesz uzyskiwać odpowiedzi? Konkretyzuj swoje pytanie. Przedstaw dokładnie problem. Mniej ogólników - więcej konkretów. Pamiętaj – jakie pytanie taka odpowiedź.

    P.s. Co do ortografii to rzeczywiście większość popełnionych "byków" można uznać za "palcówki" za wyjątkiem wg z kropką oraz wezwania o pomoc przez U otwarte. Jeśli i te błędy miały być prowokacją to muszę stwierdzić, że się nie powiodła. Odpowiedzi i tak brak.

    Pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie Drzwi do garderoby

    Chyba gdzieś już taki post był ale go nie mogę znaleść. Zamawiam właśnie drzwi i nie wiem czy do garderoby zastosować takie same drzwi jak do pokoju czy też można zamknąć ją korzystając z sysemu drzwi przesuwnych. Jest to pomieszczenie przy sypialni 5 m2 z pozostawionym otworem drzwiowym 80 cm. Liczę na rady forumowiczów.

  13. #33

    Domyślnie Re: Drzwi do garderoby

    Cytat Napisał jolsta1
    Chyba gdzieś już taki post był ale go nie mogę znaleść. Zamawiam właśnie drzwi i nie wiem czy do garderoby zastosować takie same drzwi jak do pokoju czy też można zamknąć ją korzystając z sysemu drzwi przesuwnych. Jest to pomieszczenie przy sypialni 5 m2 z pozostawionym otworem drzwiowym 80 cm. Liczę na rady forumowiczów.
    ja bym zrobila takie jak wejsciowe, bedzie fajnie wygladac
    zreszta przesuwane w otworze 80 cm nie maja sensu
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  14. #34

    Domyślnie

    Ja ze względu na koszty zamontowałam ościeżnice pod wymiar drzwi z castoramy (takie drewniane z żaluzjami z dwoma drzwiczkami). Ma takie moja koleżanka i bardzo mi się to spodobało. Skrzydło kosztuje około 70zł. Może takie będzie Ci pasować. Ja jednak do swojej garderoby dałam normalne.

  15. #35

    Domyślnie

    kurcze właśnie też myślałam o takich drzwiach tylko trochę się boję kurzu który się będzie zbierał w tych żaluzjach...
    może ktoś kto ma takie drzwi mógłby coś napisać na ten temat

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Moje będą "meblowe" ze szkłem. Nie chcę takich jak wejściowe bo będzie tego za dużo w jednym pomieszczeniu.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #37

    Domyślnie

    Zdecydowałam się na normalne, otwierane, całe wypełnkone szkłem hartowanym aby przepuszczały światło.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    U mnie sa dwie garderoby. Jedna ma wejscie z korytarza i ty zamierzam zrobic drzwi takie jak do reszty pokoi. Druga ma wejscie z mojej sypialni i ty zamierzam zrobic cos lzejszego. Myslalam o drzwiach lamanyc skladajacych sie z czterech segmentow. Dwa skladalyby sie na lewo a dwa na prawo.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #39

    Domyślnie żaluzjowe drzwi

    Ktoś chciał opini na temat żaluzjowych drzwi z Castoramy, Obi, itp- proszę bardzo:

    Uważam że do garderoby są jak najbardziej odpowiednie. Zwłaszcza jeśli wejście jest z romantycznej sypialni. Ja mam 3 metry bieżące takich drzwi, bo zrobiliśmy sobie 6 lat temu szafę wnękową pod skosem. Drzwi mam białe, są lakierowane na gładko. Kurz widać i owszem, ale ja wycieram raz w roku na mokro. Ale ja mieszkam na wsi, od strony sypialni nie ma żadnej ulicy więc może dlatego nie trzeba odkurzać często. Można częściej przejeżdżać po drzwiach odkurzaczem.

    Teraz robię garderobę od strony przedpokoju i będą tam drzwi takie jak do pokoju, ale "łamane"

  20. #40

    Domyślnie

    A my przy zamawianiu drzwi do wszystkich pomieszczeń zamówiliśmy też do garderoby, tyle tylko, że drzwi do garderoby są bez ościeżnic i zakończone na tzw. tempo (bez wycięć na zawiasy i zamki). Mamy zamiar je zainstalować jako suwane, chowane w ścianie. Czyli inaczej mówiąc mamy dwa w jednym, takie jak wszystkie drzwi w domu i suwane ...
    A ... i nie rozumiem dlaczego drzwi suwane o szerokości 80 cm nie mają sensu? Są za małe czy za duże?? Teraz w mieszkaniu mam 70 suwane i doskonale zdają egazmin. W nowym domku będą (a własciwe już) są 80. I mam nadzieję żę też będzie ok.

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony