dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 138

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Może ktoś zna namiary na producentów drzwi składanych do garderoby z możliwością wyboru koloru (Porta robi tylko białe)?

  2. #2

    Domyślnie

    kurcze, chyba będę musiała snopkiem zastawić....

  3. #3

    Domyślnie

    Luśka wejdź na stronę http://www.pol-skone.com.pl .Poproś sprzedawcę o katalog firmy POL-SKONE -producenta okien i drzwi - w katalogu widzę różne kolory drzwi składanych .Mam jeszcze pytanie jaką dachówkę wybrałaś ? .

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki, Anka. Co do dachówki, obejrzałam wszystkie brązy z wszystkich możliwych firm i to na dziś jest to ICO nr 27 (brąz cieniowany, pasy kalenicowe z 7).

  5. #5

    Domyślnie Jakie drzwi do garderoby...

    W przedpokoju, dość niewielkim będę miała w sumie czworo drzwi.

    Dwie sztuki takich - do pokoi:



    Bulaj - tylko też w brzozie do łazienki



    No i zostają mi drzwi do garderoby. Prześwit ma mieć 70 cm więc suwane odpadają. Co tam wstawić, żeby pasowało do całości? Takie drzwi jak do pokoi? Nie wyglądałoby to dziwnie? Chciałabym coś w miarę lekkego. Może jakieś ażurowe? Tylko gdzie takie znaleźć i co z kolorem?

    Pełna jestem dylematów...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie Re: Jakie drzwi do garderoby...

    Cytat Napisał Akuś
    No i zostają mi drzwi do garderoby. Prześwit ma mieć 70 cm więc suwane odpadają. Co tam wstawić, żeby pasowało do całości? Takie drzwi jak do pokoi? Nie wyglądałoby to dziwnie? Chciałabym coś w miarę lekkego. Może jakieś ażurowe? Tylko gdzie takie znaleźć i co z kolorem?

    Pełna jestem dylematów...
    Zainstaluj tam drzwi łamane (dwa skrzydła, w formie zamkniętej ustawione tak: --. a otwierające się tak: /\ ).
    Albo z pełnej płyty laminowanej, kolorem dopasowanej do pozostałych drzwi, albo, jak chcesz lekkie i ażurowe, to kup gotowe ażurowe fronty (sprzedają je hipermarkety budowlane, są albo z sosny, albo z MDFu okleinowanego na biało lub bukowo), takie z poziomymi szczebelkami a'la garderoby z amerykańskich filmów. Te ażurowe fronty są dość wiotkie, więc mechanizm musi być solidny. Mam takie drzwi u siebie, sugerując sie ich małą wagą zainstalowałem mechanizm do lekkich drzwi i całość wyszła wiotka.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  7. #7

    Domyślnie

    My mamy takie jak inne (tylko ze ściętym rogiem bo pod skosem).
    Na jednej ścianie sypialni mamy drzwi: wejściowe, do łazienki i do garderoby. Wszystkie takie same. Nie wyobrażam sobie inaczej. Chyba że do garderoby byłyby w kolorze ściany, albo białe.
    Damian

  8. #8

    Domyślnie

    Akuś - ładne te twoje drzwi - szczególnie pierwsze- takie delikatne - cos kojarzę ale nie pamietam dokładnie gdzie to widziałam. Jaki to producent i ile one kosztują?? Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Scandoor.
    Nie wiem niestety, jaka jest cena rynkowa - załatwiam je sobie lekko po znajomości...

  10. #10

    Domyślnie

    Zrób takie same jak do łazienki. Nie mieszaj sobie w małym przedpokoju.

  11. #11

    Domyślnie

    Rób normalne pełne drzwi / z podcięciem/ nie ma co kombinować bo wyjdzie gorzej. Nie dawałabym z bulajem , ten jest zarezerwowany dla łazienki. Też mieliśmy różne pomysły - suwane, a może szklane ale jestem zadowolona że wybrałam normalne .

  12. #12

    Domyślnie Jakie drzwi do garderoby znajdującej się w sypialni pomysły?

    Witam,
    mam garderobę na etapie budowania o wym. (120x233, szer.xdług.) z wejściem z sypialni. Cała gareroba będzie zamurowana i tylko będą drzwi o szerokości ok. 130cm. W związku z tym mam pytanie co polecacie, nie chciałabym uderzać w komandora czy inne przesuwane drzwi, tylko coś orginalnego - jednocześnie nie chcę by to były typowe drzwi bo będą już z wejściowymi 2 pary drzwi w sypialni - trochę dużo. Myślałam o jakichś taflach szklanych - sypialnia raczej będzie w stylu industrialnego minimalizmu.
    Jakie macie pomysły i rady?

    pozdrawiam

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie


    A może takie coś?
    Zależy jeszcze w jakim stylu będzie ta sypialnia. Widziałam kiedyś takie drzwi z patyczek bambusowych, inne z wyklini... Cos takiego jak te na zdjęciu tylko, że pomiędzy tymi drewnianymi ramkami była wiklina albo bambusowe batiki... Mi się to podobało. Ale widziałam to tylko na zdjęciu i nie wiem, czy pod ta wiklina i bambusem jest jeszcze cos, co chroni przed tym aby kurz się do środka dostawał..

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie


    albo takie, do bardziej nowoczesny wnętrz
    powinno się odtworzyć większe zdjęcie jak klikniesz na małe...

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

  16. #16

    Domyślnie

    Mam podobnie i myślałam że drzwiami będzie takie duże lustro w ramie.Chociaz to typowe rozwiązanie ale załatwiam za jednym razem sprawę drzwi i dużego lustra tak potrzebnego przy garderobie.

  17. #17

    Domyślnie

    Strasznie fajnie to bambusowe rozwiązanie - na zdjęciu wygląda to świetnie tylko gdzie ja coś takiego dostanę - znacie może jakieś firmy robiące takie rozwiązania?.
    To zdjęcie z lustrami też wygląda fajnie - tylko mam wątpliwości gdzie można takie solidnie wyglądające drzwi dostać.

    pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Mi facet przyjdzie robić wyposażenie garderoby (zabudowa półkami na całej ścianie) oraz drzwi 100x260cm do garderoby.

    Drogą wymiany swoich wizji doszliśmy do porozumienia

    Drzwi będą suwane w profilu aluminiomym. Wypełnienie to lustro grafitowe oraz u góry i na dole pasy 30cm wenge.

    Jak będzie gotowe to wstawię fotki.

    Polecam drobnych "rzemieślników" do takich robót. Cenowo można zaoszczędzić ok 40%.
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  19. #19

    Domyślnie

    Troche odswieże watek. Mialam podobny problem z ciekawym rozwiazaniem wejscia do garderoby z sypialni. Drzwi nie wchodzily w gre z roznych wzgledow. W koncu natrafilam na cos w rodzaju zaslonki. Na kiju bambusowym zawieszone sa lancuchy zrobione z koleczk wyschnietych wlokien. Wyglada to dosc oryginalnie i koszt smiesznie niski ( ok.60 zl - produkcja IKEA).
    Może komus pomysl sie przyda , nie tylko do sypialni.


  20. #20

    Domyślnie

















    Może większośc drzwi jest do szaf, ale można coś podpatrzeć.

    Pozdrawiam,
    KasiaR

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony