Cytat Napisał Jajcek
Cytat Napisał inwestor
Jesli ktoś chce jechać z prędkością większą niż pozwalają przepisy to niech sobie grzeje ale na swoje ryzyko Jeśli na danej drodze max prędkość wynosi 90km/h to wytrząsanie się się na dziadka emeryta że jedzie zgodnie z przepisami własnie te 90 na lewym pasie jest zwykłym buractwem. Jak ktoś chce jechać szybciej to jest jego problem i niech on kombinuje a nie zmusza innych do łamania przepisów i np. przekraczania ciagłej linii oddzielajacej pobocze.
No wlasnie sam napisales ze dziadek lapie przepisy, a moze ty ich nie znasz ?
Do znudzenia bede powtarzal ze w tymkraju jest ruch prawostronny i obowiazuje jazda jak najblizej prawej krawedzi jazdy czyli prawym pasem a lewy suzy do wyprzedzania, a nie ja nie zjade bo jade przepisowa, poprostu kazdy probuje przypasowac przepisy do siebi nie biorac pod uwage ze paragrafy sie lacza ze soba
W Polsce (to taka piękna kraj) nie płaciłem jeszcze mandatu za jazdę lewš stronš (może dlatego że się uparcie 3-mam prawej) ale w Niemczech już tak. I to bez mojej winy. Wystarczyło że wpuœciłem z pobocza radiowóz polizei a on jechał prawym pasem z takš prędkoœciš jak i ja. Stwierdzili że "jeżdżę lewš stronš bez uzasadnienia " i bolało mnie to 20 DM. A u nas to nawet smerfy jeżdżš powoli lewš nie mówišc o wyprzedzaniu prawš.