dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 73
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1442
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacekt

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3

    Domyślnie projekt LOLEK pracownia DOMINANTA

    Proszę o kontakt z osobami które wybudowały ,,Lolka '' lub go budują (ING)


    [email protected]

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o ten http://www.dominanta.pl/projektowani...omu_lolek.html to my kupiliśmy projekt, ale jeszcze papierologia trwa

  3. #3

    Domyślnie

    po wielu zmianach zdania(dluga historia)... mam w planie budowe lolka w tej chwili czekam na wz, jak dobrze zawieje to moze do zimy postawi sie fundamenty

    pozdrawiam
    xpx


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał x paweł x
    po wielu zmianach zdania(dluga historia)... mam w planie budowe lolka w tej chwili czekam na wz, jak dobrze zawieje to moze do zimy postawi sie fundamenty

    pozdrawiam
    xpx

    O, to jednak już decyzja zapadła Fajnie My też może w tym roku fundamenty, ale działkę nam dosyć "podlało", wiec nie wiadomo Zależy od pogody, na razie wszystko się przeciąga...
    Pozdr.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał DaKar
    Cytat Napisał x paweł x
    po wielu zmianach zdania(dluga historia)... mam w planie budowe lolka w tej chwili czekam na wz, jak dobrze zawieje to moze do zimy postawi sie fundamenty
    O, to jednak już decyzja zapadła Fajnie My też może w tym roku fundamenty, ale działkę nam dosyć "podlało", wiec nie wiadomo Zależy od pogody, na razie wszystko się przeciąga...
    Pozdr.
    fakt, te opady sa okropne ja za ok2/3 tygodnie odbieram wz no i jak dobrze zawieje to na przelomie lipca/sierpnia na dzialce bende mial rury z woda i kanalizacja, jak narazie jakos w miare sie posuwa to wszystko bardzo chcial bym zaczac tej jesieni ale to juz pokaze samo zycie


    pozdrawiam
    xpx

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacekt

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3

    Domyślnie Strona LOLKA (ING)

    Witam

    Niech ta strona będzie stroną ,,LOLKA" - wpisujmy kto będzie go budował kto ma zamiar go budować i kto juz go ma !!!

    Więc lolkowicze do dzieła !

  7. #7

    Domyślnie

    Witam sedecznie !!! My budujemy LOLKA mamy już fundamenty. Dla zainteresowanych - link jest tu kilka fotek z realizacji http://lolek.firmakubiczek.pl/

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maaarteczka
    Witam sedecznie !!! My budujemy LOLKA mamy już fundamenty. Dla zainteresowanych - link jest tu kilka fotek z realizacji http://lolek.firmakubiczek.pl/
    dzieki za cynk mamy nadzieje ze w przyszlosci mozemy liczyc na jakas wymiane doswiadczen
    pozdrawiam!
    xpx

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maaarteczka
    Witam sedecznie !!! My budujemy LOLKA mamy już fundamenty. Dla zainteresowanych - link jest tu kilka fotek z realizacji http://lolek.firmakubiczek.pl/
    O, fajnie, dzięki. Pooglądałam i jestem pewna, ze ten projekt to dobry wybór.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    No to pierwsze zdjątko FUNDAMENTY postaram się sukcesywnie wklejać

  11. #11

    Domyślnie

    gratulacje czekamy z niecierpliwoscia na nastepne powodzenia!

  12. #12

    Domyślnie

    Ja też na razie będę tylko /aż gratulować

  13. #13

    Domyślnie

    A to nastepny etap budowy, troszke wolno idzie, bo mamy małą przerwę w budowie ze względu na naszą dzidzie, która urodziła sie 24.06.2006

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maaarteczka
    ...na naszą dzidzie, która urodziła sie 24.06.2006
    wiec MEGA gratulacje dla Was
    co do budowy, to za ok.miesiac powinienem juz miec pozwolenie na nia i we wrzesniu miec podciagnieta do dzialki wode i kanalizacje, co z tego wyjdzie w terminie czas pokaze...

    pozdrawiam
    xpx

  15. #15

    Domyślnie

    Maaarteczka GRATULACJE !!!! OGROMNIASTE !!!

    My dalej na etapie papierów..

    Fajnie ze lolek rośnie (niech i dzidzia rośnie szybko !!)

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał DaKar
    My dalej na etapie papierów..
    myslicie ze dacie rade jesienia zaczac? my mamy nadzieje ze tak... jak narazie z wszytskim sie cos opoznia po kilka/kilkanacie dni zawsze...ech ale co zrobic, nie ma na to rady, badz co badz wciaz jestesmy dobrej mysli

  17. #17

    Domyślnie

    Wiesz, ciężko mi powiedzieć czy damy radę (strasznie byśmy chcieli w tym roku chociaż fundamenty zrobić), ale siła wyższa...
    Na razie złożone mamy dokumenty na POzwolenie, podobno tutaj trzeba czekać miesiąc a coś potem tez chyba trzeba czekać, zeby się uprawomocniło...
    Tak ze jeśli w tym roku zaczniemy to będzie bardzo dobrze

  18. #18

    Domyślnie

    Witam serdecznie a o to następny etap budowy



    Już niebawem mury

    A to nasza córcia dziś kończy dwa miesiace

  19. #19

    Domyślnie

    hello, wiem ze na nadmiar wolnego czasu nikt nie moze sie poskarzyc heh ale mam ogromna prosbe do Pani/Pana Maaarteczka, a mianowice, czy moglibyscie zalozyc dziennik Waszej budowy na tym forum? mysle ze bylo by to korzyscia dla nas wszytskich

    a co tam slychac u pozostalych "<LOL>KOWICZOW" ? mam nadzieje ze sprawy papierkowe nie ciagna sie tak jak u nas hehe...

    pozdrawiam serdecznie

  20. #20

    Domyślnie

    Maarteczka ja zdjecia domku nie widzę, ale córcia śliczna za to!!!!


    Ooo, juz jest i to z budowy!!

Strona 1 z 73

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony