dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 73
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1442
  1. #41

    Domyślnie

    Pytanie: czym przykryłeś???
    Blachodachówką z firmy Pruszyński mają u nas na miejscu (Rzgów pod Łodzią) produkcję i sklep firmowy. Wybraliśmy kolor wiśniowy w połysku to był pomysł żony gdyż ja wolałem jasny brąz, ale teraz mnie też się podoba. Oczywiście wykonaniem też zajęła się firma Pruszyński. My też zastanawialiśmy się nad adaptacją garażu na pokoik ale na razie zrezygnowaliśmy. Natomiast na parterze WC przesunęliśmy tak aby przylegało do komina a zpozostała część powiększyła wiatrołap. Dzięki temu jest jeden pion kanalizacyjny. No i nie ma przejścia z kuchni do korytarza , dzięki temu jest spory kawałek ściany w kuchni na postawienie meblościanki.

    strana niekonieczna. Umieść zdjecia na darmowych albumach
    postaram się w poniedziałek dostęp do sieci mam w pracy więc jak tylko znajdę trochę czasu to postaram się jakoś to zrobić Pozdrawiam wszystkich budujących LOLKA

  2. #42

    Domyślnie

    Robert dzięki za zdjecia, ten dach nad garażem to faktycznie dobry pomysł!!!(Chyba podpatrzymy )
    Powiedz Żonie że ma dobry gust, kolor blachodachówki fantastyczy, a o jakiej elewacji myślicie??

    My dach - grafit (tak mamy w WZ, do wyboru z kol. ceglastym),a nad elewacją toczą się dyskusje.

    Acha, kochani, a schody w salonie??? Macie jakieś pomysły?? Z czego robicie?

  3. #43

    Domyślnie

    rowniez dziex zapodeslanie fotek, czekamy na wiecej

    Cytat Napisał DaKar
    ten dach nad garażem to faktycznie dobry pomysł
    stanowczo popieram! bardzo fajne pomyslane, pogratulowac pomyslu my rowniez bedziemy sie zastanawiac nad takim rozwiazaniem

  4. #44

    Domyślnie

    Witam LOLKOWICZÓW

    Nasze zmiany w projekcie:
    1. Powiększylismy okno trójkątne do 2,5 metra
    2. Też mamy w planach zamurować drzwi do kuchni koło kibelka aby zyskać więcej miejsca w kuchni
    3. Zamurowaliśmy jedno okno w kuchni to od strony salonu
    4. Zamurowaliśmy okno w garderobie bo nie byłoby gdzie zrobić półek
    5. Przesuneliśmy drzwi do garażu bardziej w stronę salonu. Docelowo ma to być graciarnia typu piwnica i zamawiamy brame garażową z drzwiamy. To narazie tyle.

    Zdjątka LOLKA






    A tak zaprojektowałam kuchnie


  5. #45

    Domyślnie

    Oto zdjęcia które obiecałem

    Na tym widać wysunięy daszek nad garażem
    [/img]

  6. #46

    Domyślnie

    Teraz kolejne zdjęcie na którym widać tył domku dodaliśmy okno nad klatką schodową aby ją doświetlić i dodatkowe okienko w pokoiku. szkoda że pomysł o dodaniu tego małego okienka pojawił się dopiero po wykonaniu wieźby gdyż lepiej byłoby dodać kolejne duże okno niż takie małe. Ale zawsze trochę jaśniej.

    Część forumowiczów dostała te fotki na skrzynkę ale nie wszyscy
    3. Zamurowaliśmy jedno okno w kuchni to od strony salonu
    4. Zamurowaliśmy okno w garderobie bo nie byłoby gdzie zrobić półek
    Tez się zastanawialiśmy ale domek traci na atrakcyjności wizualnej. Myślimy że kuchnię da się urządzić bazując na szafkach dolnych. Natomiast zastanawiamy się jak w salonie zmieścić stół dla gości (mamy dużą rodzinę) i miejsce na zestaw wypoczynkowy z zestawem TV. Do tego dochodzi jeszcze 320 litrowe akwarium z którego nie chciał bym rezygnować

  7. #47

    Domyślnie

    Nie pokazało się zdjęcie więc wysyłam ponownie



    Okno częściowo zabite dechami przed zimą

    a o jakiej elewacji myślicie??
    chyba coś w odcieniach żółci. Natomiast kolor okien PCV to dopiero pytanie białe czy kolor? No i wyjście tarasowe chcielibyśmy przesuwne droższe ,ale praktyczniejsze. Jeśli chodzi o schody na piętro to chyba coś na indywidualne zamówienie zabiegowe albo ze spocznikiem.


    A tak wygląda od frontu

  8. #48

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maaarteczka
    Ładne te nasze LOLKI
    Dokałdnie o tym samym pomyślałam.
    Wyglądają bardzo sympatycznie w tej fazieb udowy, więc co dopiero będzie dalej

  10. #50

    Domyślnie

    Mam pytanko do ROBERT-KOP2 jakiej wielkości macie okno nad schodami? chyba tez skorzystam z tej opcji tylko zastanawiam się nad myciem.
    A u mnie zmiana jeszcze jedna rezygnuje z okien dachowych w sypialni.

  11. #51

    Domyślnie

    jakiej wielkości macie okno nad schodami?
    Okno jest takie jak w sypialni czyli 78/140. Nad myciem też się zastanawialiśmy może z drabiny ustawionej na schodach?

  12. #52

    Domyślnie Lolek schody w salonie

    Witam DaKar ja juz mieszkam w swoim lolku i schody mam debowe azurowe. Mówiąc ogólnie wygladaja rewelacyjnie. Ale teraz nie wiem czy bym sie niezdecydowal na schody wylewane ceny lanych są o wiele nizsze! Za swoje schody musialem zaplacic 10tys ale cóż Siła Wyższa nie chciala wylewanych i musialem sie poddac w tej nierownej walce plci w temacie schodów
    Powodzenia w wykonczeniu jak co to piszcie

  13. #53

    Domyślnie

    gogo oooo, dużo, ale rozumiem "Siłę Wyższą"
    A jakieś fotki???
    Ogólnie fotki są tu chetnie widziane )

  14. #54

    Domyślnie Lolek

    DaKar nie mam zzdjec domu w trakcie wykonczenia. Zdjecia pstrykalem w fazie budowy i w czasie ukladania inst. Po mam rozbic zdjecia czegos co caly czas widze? Jak chcesz fotki ze stanu surowego czy tez jak mam scianki dzialowe to odezwij sie na gg. Pozdrawiam

  15. #55

    Domyślnie

    Ogólnie fotki są tu chetnie widziane
    Zgadzam się całkowicie i jestem bardzo ciekawy jak te schody wyglądają . Zdjęcia z budowy LOLKA też bym chętnie obejrzał. A układ ścianek działowych też jest interesujący gdyż nie podoba nam się częściowe zasłonięcie okna w łazience przez ściankę działową. A być może wam udało się jakoś to zmienić.
    No i najważniejsze JAK SIĘ WAM MIESZKA?????

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał ROBERT-KOP2
    Ogólnie fotki są tu chetnie widziane
    Zgadzam się całkowicie i jestem bardzo ciekawy jak te schody wyglądają . Zdjęcia z budowy LOLKA też bym chętnie obejrzał. A układ ścianek działowych też jest interesujący gdyż nie podoba nam się częściowe zasłonięcie okna w łazience przez ściankę działową. A być może wam udało się jakoś to zmienić.
    No i najważniejsze JAK SIĘ WAM MIESZKA?????

    podpisuje sie pod tym tak wiec czekamy na zdanie relacji i fotki

  17. #57

    Domyślnie

    No a ja mam pytanie do wszystkich w trakcie dalszego etapu budowy.
    1. Ile poszło Wam drzewa na konstrukcje dachu?
    2. Ile cegieł na kominy

    Bo mamy kupować na dniach i tak chciałam orientacyjnie w co celować

  18. #58

    Domyślnie

    la na
    2. Ile cegieł na kominy
    Jeśli chodzi o cegłe klinkierową to ok 550 sztuk

    Wieźba kosztowa nas 8000 materiał + robocizna

  19. #59

    Domyślnie

    Cegły to nie wiem ile, ale za więźbe zapłaciliśmy 7100

  20. #60

    Domyślnie

    A to nasz LOLEK przed położeniem dachówki. Mam nadzieje że niebawem konieć, bo ciągnie się to strasznie długo.


Strona 3 z 73

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony