dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 23
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 454

Temat: GARDEROBA: Wyposażenie garderoby, jak urządzić wnętrze?

Domyślnie

mnie też ten temat bardzo interesuje
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

Domyślnie

Nie będę oryginalna i chyba zdecyduję się na Ikeę.Nie wygląda na drogie rozwiązanie.

3. Podłoga - wybierz najlepszą dla siebie Funkcjonalny zlew kuchenny, czyli mycie naczyń w dobrym otoczeniu Małe wnętrze też pomieści dużo rzeczy. Sprytna aranżacja małego mieszkania. Zdjęcia Aranżacja sypialni w stylu glamour. Stylowe dodatki nadadzą wnętrzu charakteru

Domyślnie Wyposażenie garderoby

Mam 5 m2 garderobę przy sypialni. Będę ją projektować i chętnie skorzystam z doświadczenia użytkowników garderób. Moje pytenia brzmi: "Co byście zmienili w swojej garderobie gdybyście ją projektowali ponownie? i odwrotnie "Z czego jesteście najbardziej zadowoleni w swojej garderobie?".

Domyślnie

Własnie zaprojektowałam swoją, w sumie ok 7m ze skosem (pokój nad garażem).Drzwi 4 szt. i wejście pod ten skos. Zrezygnowałam, żeby oczywiście obnizyc koszty z koszy kargo, szuflad, szfladek.Są półki, póły i drązki.Miejsce na prasowalnicę, deskę, odkurzacz, żelazko, torby , koce.....Szuflady z powodzeniem (bynajmniej narazie) moga zastapić kosze plastikowe po parę zł. Buty w kartonach.

Domyślnie

może są juz szczęśliwi użytkownicy garderób i mogliby zaprezentować nam je wklejając zdjęcia
    zapraszam serdecznie bo to ciekawy temat

Domyślnie

czyzby nikt nie miał w swoim domku garderoby ???!!! przeciez to bardzo wygodne i "czyste" roziązanie .... zamiast stert ciuchów walających sie po domu ... bałagan w jednym miejscu ... i do tego zamykany, nie trzeba sie stresować że rozgardiasz ...

Domyślnie

to co prawda nie moje, ale zawsze garderoby

moze nie naleza do najtanszych, ale zawsze moga posluzyc joko inspiracja
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

Domyślnie

Ja mam mini-garderobe wyposazona takim systemem: http://www.shop-line.pl
    Mam wprawdzie tylko polki i drazki (na polkach stoja pudelka kartonowe z ciuchami, bo garderoba jest bardziej sezonowa niz na co dzien) ale mysle, ze szuflady, kosze, jakas komodke tez da sie dobrac/dorobic. Polki jesli dobrze pamietam kupowalismy osobno - zwykle sosnowe i sami malowalismy. Ogolnie to rozwiazanie podoba mi sie, jest lekkie, niebrzydkie i rekonfigurowalne.
    To podobne rozwiazanie do Ikeowskiego ale (chyba) tansze a na pewno ma wiecej mozliwosci.

ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

Domyślnie

Kilka zdjęć. Trochę bardziej realne (chyba ) zagospodarowanie garderoby (jak sobie przypomnę, to napisze z jakiej to strony):

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika

Domyślnie

Ja też jestem bardzo zainteresowana tym tematem.
    Może ma ktoś zdjęcia swojej szafy wnękowej?

Domyślnie

Cytat Napisał Sonika
    Ja też jestem bardzo zainteresowana tym tematem.
    Może ma ktoś zdjęcia swojej szafy wnękowej?
    Soniczko rozumiem, że chodzi ci o wygląd zewnetrzny, a nie układ półek.
    mi podoba się coś wtym stylu (zdjęcie chyba z forum). może i tobie się przyda a gdzie planujesz taką szafę?

Domyślnie

Editta,
    bardzo ładna ta szafa, którą wkleiłaś - dzięki i polecam się na przyszłość - może masz jeszcze jakieś zdjęcia?

Szafa ma być w sypialni. Mam tam skosy i za nic nie mogę sobie wyobrazić jak taka szafa mogłaby wyglądać .

Muszę przyznać, że ta powyżej podoba mnie się najbardziej z wszystkich jakie do tej pory widziałam

Wklej jeszcze coś proszę, bo jestem pewna , że Twoje zbiory są ogromne .
    Wnętrza szaf też mnie interesują.

Domyślnie

Cytat Napisał Paulka
    Jakie drzwi nalezaloby zrobic do takiej szafy w tym skosie po lewej strony??? A moze to sa otwarte polki???

ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

Domyślnie

Cytat Napisał Inezka
    Jakie drzwi nalezaloby zrobic do takiej szafy w tym skosie po lewej strony??? A moze to sa otwarte polki???
    To jest wnętrze garderoby i pólki zostaną takie jak są - otwarte.
    Mnie zastanawia, czy w garderobie, przy otwartych pólkach i wieszakach ubrania się nie kurza...
    Ma ktoś w tym względzie jakieś doświadczenia?Moja garderoba będzie miala ok 6 m2, nie widzę sensu robienia tam zamykanych szaf, ale właśnie kurz mnie niepokoi...

Domyślnie

Najwazniejsze sa szczelne drzwi. U mnie drzwi beda sie otwierac do srodka, oczywiscie strace przez to troche przestrzeni ale bede mogla od wewnatrz przykrecic listwy gumowe (podobne do tych jakie sie daje w drzwiach do szaf sypialnianych) ktore beda szczelnie przykrywac szczenlny miedzy skrzydlem a framuga.

a chce urzadzic srodek na podobnej zasadzie jak tutaj..

Domyślnie

Niestety wiecej nie mam. Na niemieckim ZDF-ie lecial kiedys program w ktorym przerabiali mieszkania i pozniej wstawiali troszke zdjec do netu.... ale te sa bardziej wyrywkowe.

Domyślnie

Teraz rozumiem - ja przed chwilą byłam na tamtej stronie i nadziwić się nie mogłam skąd Ty wzięłaś szafę ?

Domyślnie

świetne pomysły .... garderobę zrobimy sami, tzn mój mąż w zimie jak mniej pracy będzie (jest "budowlańcem" więc zimą ma więcej wolnego ....) pomysły już mam więc tylko kupić materiał , dobrze wymierzyc i rozrysować i gotowe ....
    dzieki za pomysły

Strona 4 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia