dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 24
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 461
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Moja się urodziła w trakcie ( a właściwie przy końcu)
    Powstała w sypialni z Ytonga (na co mi w sypialni 24m2 ?)
    Drzwi składane z ratanu, tylko później część ścianki uciąłem żeby okno było widać jak wchodżę.
    Jest po takim skosie, bardzo fajna.

  2. #42

    Domyślnie

    Masz rację, że garderobę powinno planować się na etapie projektu domu. Garderoba powinna być oddzielnym pomieszczeniem z szafami ( mogą być bez drzwi) pod ścianami, deską do prasowania, stołem na którym ewentualnie postawi się maszynę do szycia itp. Jest to miejsce gdzie będzie można przynieść pranie z pralni i przechować je nie układając niezwłocznie na półkach, pozostawić rozbabrane szycie itp. W domu powinien być taki pokój gdzie nie zawsze musi być porządek i gdzie pan domu nie ma wstępu. A oddzielna garderoba powoduje, że nie są potrzebne szafy i komody w innych pokojach. I pamiętaj, że własny dom to coś innego niż mieszkanie w bloku.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szczecin HENRYK
    Masz rację, że garderobę powinno planować się na etapie projektu domu. Garderoba powinna być oddzielnym pomieszczeniem z szafami ( mogą być bez drzwi) pod ścianami, deską do prasowania, stołem na którym ewentualnie postawi się maszynę do szycia itp. Jest to miejsce gdzie będzie można przynieść pranie z pralni i przechować je nie układając niezwłocznie na półkach, pozostawić rozbabrane szycie itp. W domu powinien być taki pokój gdzie nie zawsze musi być porządek i gdzie pan domu nie ma wstępu. A oddzielna garderoba powoduje, że nie są potrzebne szafy i komody w innych pokojach. I pamiętaj, że własny dom to coś innego niż mieszkanie w bloku.
    Dokładnie tak.
    W swojej garderobie zamiast szaf na koszule, garnitury, garsonki itd. mamy ruchome chromowane wieszaki typu sklepowego. Można nimi swobodnie manewrować a zdjęcie z nich czegokolwiek nie wymaga "wniknięcia" do szafy.
    Polecam
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  4. #44

    Domyślnie

    zdecydowanie warto zaprojektowac garderoby jak najwczesniej. A do tego koniecznie trzeba zaprojektowac wentylacje w tym pomieszczeniu! Widziałem kilka garderób bez specjalnej wentylacji i efekt nie jest godny polecenia
    U siebie będę miał garderobe przy sypilani ale połaczoną z łazienką tzn wejście do garderoby przez łazienkę. Nie mam jej jeszce kompletnie zagospodarowanej ale widze tam duzo drązków, nieco wysuwanych koszy, kilka półek i koniecznie lustro i siedzisko w jego okolicach. Samo pomieszczenie może być bez okna (ubrania mniej płowieją) ale wówczas zalecane jest dobrze dobrane światło (o dziennej barwie aby łatwiej było dobierac dobre kolory z samego rana...)
    pozdrawiam
    Wojtek

    GWC + rekuperator obrotowy + ogrzewanie podłogowe

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Samo pomieszczenie trzeba zaprojektować wcześniej,z wygodnym wejściem,np. przesuwnymi drzwiami,natomiast zagospodarowanie garderoby przy sypialni zrobisz bez problemu na końcu.Jeśli to będzie duża garderoba wielofunkcyjna zaplanuj tylko odpowiednią ilość gniazdek i dobre oświetlenie.Półki,lustra,regały,szuflady - wszystko zrobisz na końcu.Fachowcy,którzy montują doradzą albo podpatrz w salonie gotowe rozwiązania i dopasuj do swoich potrzeb.

  6. #46

    Domyślnie garderoby

    szukam jakiś inspiracji na garderobę znalazłam coś takiego:
    ,
    Pokażcie coś ciekawego może jakieś fotki od siebie, jakies linki, szukam podpowiedzi i inspiracji.

    U mnie garderoba 2m na 3 m najdłuższe boki i skos z jednej strony.
    martta

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie Re: garderoby

    Cytat Napisał martta
    szukam jakiś inspiracji na garderobę znalazłam coś takiego:
    Jesli szukasz tylko inspiracji polecam Ci najwyzsza chyba polke -Poliform.
    Produkty mozna kupic w W-wie , ceny kosmiczne.
    http://www.sf96.pl/foto.php?firma=poliform tu zobaczysz przyklady.
    Albo http://www.calclosets.com
    Jesli wolisz troche inna stylistyke to popatrz na f-me Stegbar http://www.stegbar.com.au/ rowniez nietypowe zabudowy.
    Pomoca przez internet sluzy w Polsce np.Komandor - dawniej JM Komandor.
    http://www.komandor.pl/dystrybutorzy/zamow.php.
    Moim zdaniem Komandor to ciekawe rozwiazanie szczegolnie w zestawieniu jakosc cena /sprawdzilem na wlasnej skorze w nietypowej zabudowie - skosy/
    Systemy takiej zabudowy garderoby nosi nazwe "walk in closet", wiec inspiracji obcych szukaj raczej pod ta nazwa.

  8. #48

    Domyślnie

    dziękuje Wojtku, super stronki,
    nizej załaczyłam kilka wybranych fotek

    Do dziecięcego pokoju wypatrzyłam coś w ten deseń
    martta

  9. #49

    Domyślnie

    coś pod skos:
    martta

  10. #50

    Domyślnie

    i jeszcze
    martta

  11. #51

    Domyślnie GARDEROBA: Wyposażenie garderoby, jak urządzić wnętrze?

    witam , w zasadzie wszystko umiescilam juz w temacie ,ale prosze raz jeszcze, zrobilam sobie przy sypialni malutka garderobe , wiec zalezy mi na maxymalnym wykorzystaniu powierzchni , wiec min pantograf bylby jak znalazl!
    niestety nigdzie nie moge znalezc takiego sklepu z tego typu gadetami
    , przeszukalam juz pol bartyckiej / calej chyba nie dam rady / i dalej nie wiem gdzie ruszyc??
    oczywisicie chodzi mi o warszawe i okolice
    pozdr
    pola

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    urtowie z okuciami meblowymi, jest w Ursusie niedaleko koło kolejki lub kup u montujących szafy ścienne, np. na Hożej sąsiednia brama z wytwórnią serów topionych, bliżej Chałubińskiego, , to chyba Hoża 66 lub podobny numer.

  13. #53
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    pantograf widzialem w castoramie na polularnej, w leroy merlin w arkadii, w ikei tez bodajze

  14. #54

    Domyślnie

    Jeżeli zalezy Ci na maksymalnym wykorzystaniu powierzchni to może zamiast pantografu (my kupowaliśmy kilka lat temu w Castoramie za ok 300 zł) zwykły drążek i do tego taki rozwidlony na końcu kijek do zdemowania/zawieszania wieszaków...
    Dlaczego? Bo mechanizm pantografu zajmuje po kilka centymetrów z każdej strony, co zmniejsza długość drążka do wieszania.
    Maria

  15. #55

    Domyślnie

    Wyposażenie do garderoby kupiłam w Ikei.

  16. #56

    Domyślnie

    Duża hurtownia-sklep mieści się na ul Grodzieńskiej na Pradze. Sklep nazywa się forpłyt. Sam u nich kupowałem części do kucni i szaf kilku . Drugi sklep tylko z akcesoriami (dość ekskluzywnymi-ale to hurtownia i nie jest obłędnie droga) to Val-Comp na ul Boruty 2. Trzeba jechać Kawęczyńską, minąć Bazylikę jechać,aż skończy się ulica na torach kolejowych i tam jest tablica informacyjna jak jechać dalej. A na grodzieńską do Forpłytu łatwo jest trafić jest duży. Acha, te dwie firmy są w tej samej dzielnicy i można je objechać za jednym razem.

  17. #57

    Domyślnie System półek do garderoby/spiżarni??

    Czy są takowe??
    Czy też trzeba mantykować z płyt wiurowych??
    Mam na myśli jakieś wyjściowe systemy a nie w rodzaju magazynu "Makro"
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  18. #58

    Domyślnie Garderoba włanoręcznie...z czego??

    Chodzi o półki...czy pozostaje kupić gotowe elementy z Marketu?? Czy ew. daliście sobie radę jakąś inaczej?? Czy ew. jest opłacalne zamówić sobie same półki na wymiar?? (te w Marketach owszem mogą przyciąć na wymiar ale te są nielaminowane fronty...)
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  19. #59

    Domyślnie

    Jak będzie się wam coś nasówać to plz...
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  20. #60

Strona 3 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony