dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 24
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 461
  1. #61

    Domyślnie

    No tak....padam na pysk...są tego efekty dzięki...
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  2. #62

    Domyślnie Pomysły na garderobę

    Czy ma ktos może pomysł na praktyczne urzadzenie garderoby?
    Moja bedzie niewielkim pomieszczeniem 2.2 na 2,3 /wysokosć 2,6/ na podddaszu, więc chciałabym jak najlepiej wykorzystać przestrzeń..
    Chętnie podpatrzę jakies rozwiazania.
    Z góry dziękuję
    Chyba, że juz gdzies jest taki watek i ja nie umiem znależć ?
    "masz to na co godzisz się"

  3. #63

    Domyślnie garderoba ...

    mam na poddaszu (mieszkalnym) oddzielne pomieszczenie preznaczone na garderobę, poradźcie proszę jak i z czego zrobić "meble", .... półki , wieszaki, kosze ?... moze macie jakies pomysły albo zdjecia juz gotowych pomieszczeń ... nie ukrywam ze zalezy mi na tym aby było "tanio" to będzie tylko garderoba, nie musi być superowo ... ważne zeby było praktycznie i ładnie/estetycznie ...

  4. #64

    Domyślnie

    Podpisujemy się pod tym postem Jak najlepiej można zagospodarować pomieszczenie na garderobę?

  5. #65

    Domyślnie

    mnie też ten temat bardzo interesuje
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  6. #66

    Domyślnie

    Nie będę oryginalna i chyba zdecyduję się na Ikeę.Nie wygląda na drogie rozwiązanie.

  7. #67

    Domyślnie Wyposażenie garderoby

    Mam 5 m2 garderobę przy sypialni. Będę ją projektować i chętnie skorzystam z doświadczenia użytkowników garderób. Moje pytenia brzmi: "Co byście zmienili w swojej garderobie gdybyście ją projektowali ponownie? i odwrotnie "Z czego jesteście najbardziej zadowoleni w swojej garderobie?".

  8. #68

    Domyślnie

    Własnie zaprojektowałam swoją, w sumie ok 7m ze skosem (pokój nad garażem).Drzwi 4 szt. i wejście pod ten skos. Zrezygnowałam, żeby oczywiście obnizyc koszty z koszy kargo, szuflad, szfladek.Są półki, póły i drązki.Miejsce na prasowalnicę, deskę, odkurzacz, żelazko, torby , koce.....Szuflady z powodzeniem (bynajmniej narazie) moga zastapić kosze plastikowe po parę zł. Buty w kartonach.

  9. #69

    Domyślnie

    może są juz szczęśliwi użytkownicy garderób i mogliby zaprezentować nam je wklejając zdjęcia
    zapraszam serdecznie bo to ciekawy temat

  10. #70

    Domyślnie

    czyzby nikt nie miał w swoim domku garderoby ???!!! przeciez to bardzo wygodne i "czyste" roziązanie .... zamiast stert ciuchów walających sie po domu ... bałagan w jednym miejscu ... i do tego zamykany, nie trzeba sie stresować że rozgardiasz ...

  11. #71

    Domyślnie

    to co prawda nie moje, ale zawsze garderoby






    moze nie naleza do najtanszych, ale zawsze moga posluzyc joko inspiracja
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  12. #72

    Domyślnie

    Ja mam mini-garderobe wyposazona takim systemem: http://www.shop-line.pl
    Mam wprawdzie tylko polki i drazki (na polkach stoja pudelka kartonowe z ciuchami, bo garderoba jest bardziej sezonowa niz na co dzien) ale mysle, ze szuflady, kosze, jakas komodke tez da sie dobrac/dorobic. Polki jesli dobrze pamietam kupowalismy osobno - zwykle sosnowe i sami malowalismy. Ogolnie to rozwiazanie podoba mi sie, jest lekkie, niebrzydkie i rekonfigurowalne.
    To podobne rozwiazanie do Ikeowskiego ale (chyba) tansze a na pewno ma wiecej mozliwosci.

  13. #73
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Kilka zdjęć. Trochę bardziej realne (chyba ) zagospodarowanie garderoby (jak sobie przypomnę, to napisze z jakiej to strony):













  14. #74

  15. #75
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja też jestem bardzo zainteresowana tym tematem.
    Może ma ktoś zdjęcia swojej szafy wnękowej?

  16. #76

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Ja też jestem bardzo zainteresowana tym tematem.
    Może ma ktoś zdjęcia swojej szafy wnękowej?
    Soniczko rozumiem, że chodzi ci o wygląd zewnetrzny, a nie układ półek.
    mi podoba się coś wtym stylu (zdjęcie chyba z forum). może i tobie się przyda a gdzie planujesz taką szafę?



  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Editta,
    bardzo ładna ta szafa, którą wkleiłaś - dzięki i polecam się na przyszłość - może masz jeszcze jakieś zdjęcia?

    Szafa ma być w sypialni. Mam tam skosy i za nic nie mogę sobie wyobrazić jak taka szafa mogłaby wyglądać .

    Muszę przyznać, że ta powyżej podoba mnie się najbardziej z wszystkich jakie do tej pory widziałam

    Wklej jeszcze coś proszę, bo jestem pewna , że Twoje zbiory są ogromne .
    Wnętrza szaf też mnie interesują.

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    Jakie drzwi nalezaloby zrobic do takiej szafy w tym skosie po lewej strony??? A moze to sa otwarte polki???

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inezka
    Jakie drzwi nalezaloby zrobic do takiej szafy w tym skosie po lewej strony??? A moze to sa otwarte polki???
    To jest wnętrze garderoby i pólki zostaną takie jak są - otwarte.
    Mnie zastanawia, czy w garderobie, przy otwartych pólkach i wieszakach ubrania się nie kurza...
    Ma ktoś w tym względzie jakieś doświadczenia?Moja garderoba będzie miala ok 6 m2, nie widzę sensu robienia tam zamykanych szaf, ale właśnie kurz mnie niepokoi...

Strona 4 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony