dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 24
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 461
  1. #81

    Domyślnie

    Najwazniejsze sa szczelne drzwi. U mnie drzwi beda sie otwierac do srodka, oczywiscie strace przez to troche przestrzeni ale bede mogla od wewnatrz przykrecic listwy gumowe (podobne do tych jakie sie daje w drzwiach do szaf sypialnianych) ktore beda szczelnie przykrywac szczenlny miedzy skrzydlem a framuga.

    a chce urzadzic srodek na podobnej zasadzie jak tutaj..


  2. #82

    Domyślnie

    Niestety wiecej nie mam. Na niemieckim ZDF-ie lecial kiedys program w ktorym przerabiali mieszkania i pozniej wstawiali troszke zdjec do netu.... ale te sa bardziej wyrywkowe.

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Teraz rozumiem - ja przed chwilą byłam na tamtej stronie i nadziwić się nie mogłam skąd Ty wzięłaś szafę ?

  4. #84

    Domyślnie

    świetne pomysły .... garderobę zrobimy sami, tzn mój mąż w zimie jak mniej pracy będzie (jest "budowlańcem" więc zimą ma więcej wolnego ....) pomysły już mam więc tylko kupić materiał , dobrze wymierzyc i rozrysować i gotowe ....
    dzieki za pomysły

  5. #85

    Domyślnie

    mnie sie podobaja te mniej realne jak okresliła Paulka
    obszerne, ciemne i z pufami kanapami
    cuda na kiju

  6. #86

    Domyślnie

    ale właśnie kurz mnie niepokoi...
    .

    paulka ....
    ja mam juz pomysł na ten kurz ....

    moja garderoba to oddzielne, zamykane pomieszczenie (znaczy taki mały pokój), moim zdaniem nie ma sensu inwestować w drzwi, i to najlepiej przesuwane (cena zwala z nóg) ............. na razie zrobię półki i wieszaki odkryte, a jak się nie sprawdzi, znaczy będzie się kurzyś to ............. przumocuję od ściany do ściany drążek (drewniany albo "metalowy", albo ostatnio gdzieś widziałam taką linkę metalopodobną, a na niej powieszę zasłonę z materiału, anjlepiej w jednym kolorze .... garderoba bedzie "jednolita" (nie będzie widać stery ciuchów ...) i będzie praktyczna (ograniczę osiadanie kurza !!) ....

    jak myślisz paulka dobre ????????? na pewno estetyczne i tanie !!!

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał toms-77
    ale właśnie kurz mnie niepokoi...
    .

    paulka ....
    ja mam juz pomysł na ten kurz ....

    moja garderoba to oddzielne, zamykane pomieszczenie (znaczy taki mały pokój), moim zdaniem nie ma sensu inwestować w drzwi, i to najlepiej przesuwane (cena zwala z nóg) ............. na razie zrobię półki i wieszaki odkryte, a jak się nie sprawdzi, znaczy będzie się kurzyś to ............. przumocuję od ściany do ściany drążek (drewniany albo "metalowy", albo ostatnio gdzieś widziałam taką linkę metalopodobną, a na niej powieszę zasłonę z materiału, anjlepiej w jednym kolorze .... garderoba bedzie "jednolita" (nie będzie widać stery ciuchów ...) i będzie praktyczna (ograniczę osiadanie kurza !!) ....

    jak myślisz paulka dobre ????????? na pewno estetyczne i tanie !!!
    sorry, że się wypowiadam, bo nie do mnie pytanie
    ale na zasłonie też będzie osiadał kurz
    przy ciuchcach to nie do uniknięcia

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sonika
    Editta,
    bardzo ładna ta szafa, którą wkleiłaś - dzięki i polecam się na przyszłość - może masz jeszcze jakieś zdjęcia?

    Szafa ma być w sypialni. Mam tam skosy i za nic nie mogę sobie wyobrazić jak taka szafa mogłaby wyglądać .

    Muszę przyznać, że ta powyżej podoba mnie się najbardziej z wszystkich jakie do tej pory widziałam

    Wklej jeszcze coś proszę, bo jestem pewna , że Twoje zbiory są ogromne .
    Wnętrza szaf też mnie interesują.
    Soniczko niestety nie mam więcej zdjęć ale będe pamiętać. jak coś znajdę w tym temacie, wkleję na pewno

  9. #89

  10. #90

  11. #91

  12. #92

  13. #93

  14. #94

  15. #95

  16. #96

  17. #97

  18. #98
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaworzyna

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    no super.... podobają mi się!
    Planuję dwie ''garderoby''- raczej małe pomieszczonka więc wszystko musi być otwarte...trzeba będzie popracować nad uszczelnieniem drzwi!
    Jedna będzie miała skos...i to mnie martwi...bo będzie się tam wchodziło właściwie bezpośrednio na ten skos.... a po bokach nie bedzie wiel miejsca oj trzeba się będzie pogimnastykować z aranżacją

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki Editta - jak tylko wrócę z urlopu będę się zagłębiać w temat.

  20. #100

    Domyślnie

    Witam, ja w obecnym mieszkaniu nie posiadam zadnej szafy, w kazdym pokoju jest garderoba- uwazam,ze to swietny pomysl, nadmiernego kurzu nie zauwazylam, natomiast co do robieniu zamykanych szaf w garderobie, to chyba mija sie z celem.

Strona 5 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony