dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    buffalla

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-219
    Posty
    1

    Domyślnie

    też mam ten problem:/ paskudna sprawa, ale picie szałwii jakoś w miarę pomaga .

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Moja znajoma mówiła mi o kimś kto się bardzo pocił. Polecono mu zbadanie poziomu witaminy K2 (koszt ok 60zl). W ośrodku zdrowia jeszcze o takim badaniu nie słyszeli. W każdym razie tej osobie wyszedł poziom 14 a norma to ok30 bodajże. Nie wiem jak wyglądało leczenie ale problem został usunięty.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    Moja znajoma mówiła mi o kimś kto się bardzo pocił. Polecono mu zbadanie poziomu witaminy K2 (koszt ok 60zl). W ośrodku zdrowia jeszcze o takim badaniu nie słyszeli. W każdym razie tej osobie wyszedł poziom 14 a norma to ok30 bodajże. Nie wiem jak wyglądało leczenie ale problem został usunięty.
    Hmmm szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę. Koszt badania niewielki, więc może faktycznie warto spróbować. Ja czytałam ostatnio o leczeniu nadpotliwości botoksem. Zastanawiam się nad tą metodą, jednak może najpierw wypróbuję tańsze metody.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 01-09-2016 o 17:44 Powód: usunięto link

  4. #24

    Domyślnie

    Ja na potliwosc stosuje medispirant w zelu do kapieli oraz persiblock w tabletkach. Narazie dziala ale nie wiem czy to dobra droga szczerze mówiąc.

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Racja, lekarz powinien pomóc, bo przyczyny mogą być różne, a samemu ciężko będzie określić co dokładnie może dolegać i co za tym stoi.

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Joasia23

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-014
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zastanawiam się dlaczego na takim forum stworzył się taki temat Ale powiem wam jak to wygląda z nadmiernym poceniem.
    Sama cierpiałam tym, że pocę się szalenie , gdzie nie byłam, tak za chwile byłam przemoczona. Jak wiadomo to już jest choroba która ogranicza ludzkie życie i może dotknąć każdego bez względu na wiek. Nie wybierajcie metod chirurgicznych, czy środków chemicznych jeżeli nie chcecie mieć skutków ubocznych. Ja leczyłam się za pomocą urządzenia Electro Antiperspirant i bez problemu nadmiernemu poceniu powiedziałam pa-pa. Jestem zadowolona z efektów do dziś i myślę, że i wy możecie być szczęśliwi tak jak jestem teraz ja

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony