dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie czy ktos ma moze zaslony panelowe i moglby mi cos sprawdzic

    chodzi o to, jakiej maksymalnej grubosci moze byc material instalowany w szynie. Oraz jak on jest w tej szynie instalowany i czy cięższy i sztywny by się utrzymał...

  2. #2

    Domyślnie

    a ja zapytam jeszcze w jaki sposób wykończyć można brzegi tkaniny. Byłam ostatnio w IKEI i widziałam na ekspozycji "uroczo" strzępiący się firankopodobny materiał. Mąż od razu kazał mi się puknąć w głowę i stwierdził, że takiego badziewia na 100% nie powiesimy. A ja się na te zasłony panelowe uparłam i szukam kogoś kto wykona to estetycznie. Namiary mile widziane

  3. #3

    Domyślnie

    a ja zapytam jeszcze w jaki sposób wykończyć można brzegi tkaniny. Byłam ostatnio w IKEI i widziałam na ekspozycji "uroczo" strzępiący się firankopodobny materiał. Mąż od razu kazał mi się puknąć w głowę i stwierdził, że takiego badziewia na 100% nie powiesimy. A ja się na te zasłony panelowe uparłam i szukam kogoś kto wykona to estetycznie. Namiary mile widziane

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    hmmm, całkiem to fajnie wyglada

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    U siebie zamontowałam plastikowe szyny, przykręcane do sufitu. Są w nich prowadnice więc jak mi się znudzą typowe firany zrobię sobie panele.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony