Tad
Zrobiłam już to. Kupiłam jedną marsylkę TONDACHU, przełamałam i zapytałam się co to jest ta ciemna warstwa w środku.
Odpowiedź Czeskiego Przedstawiciela TONDACHU: "że to nie jest żadna przepalona glina, czy niedopalona glina, jak mówią niektórzy, tylko tak ma być. W ich technologii robienia dachówek, jaką stosują, ten niejednorodny przekrój dachówki to absolutnie nie jest wada i nie odbija się to na jakości dachówki. Wszelkie insynuacje, że to jest wada, to tylko wymysł firm konkurencyjnych, których ceramika jest poprostu droższa."
Druga sprawa: Zanim się na nią ostatecznie zdecyduję, a wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że tak, oglądam dachy nią pokryte. W małopolsce jest bardzo popularna; co drugi nowy dach to TONDACH. Rozmawiałam z inwestorami, nikt z osób, które ją mają (najkrócej sezon, najdłużej 5 lat) nie powiedział złego słowa. To chyba o czymś świadczy.

Apel do forumowiczów: Posiadacze TONDACHU odezwijcie się. Chcę poznać wasze opinie, nie tylko tych, którzy na TONDACH się nie zdecydowali.
Pozdrawiam