dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie blat do kuchni weglowej

    Ludziska, pomóżcie, gdzie kupic w Warszawie lub okolicach (jak bedzie trzeba to pojadę dalej) żeliwny blat do kuchni węglowej na fajerki (takiej jak u babci na wsi). i kafle też - ale z tym mniejszy kłopot. Podobno w Leroy'u mają na zamówienie. Nie nazywają tego jednak kuchnią węglową tylko kominkiem kaflowym (czy coś takiego). Przeszukaliśmy chyba wszystkie wątki na ten temat ale info o sklepach z tego typu artykułami nie ma. Pomóżcie. pls.
    Tylko świątynie i mosty zostają na wieki.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawdź sklepy z zaopatrzeniem rolnictwa - nam się udało ale to było kilka lat temu

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem bezpośrednio po takiej inwestycji. Płyty z fajerkami i bez, drzwiczki, ruszt, opasanie, szyber itp. kupiłem w magazynie GS w Radzyminie. Kafle w Wesołej bezpośrednio u producenta w cenie 1/4 jak w markecie. Glina, kupiłem (20PLN) w cegielni nie wypaloną zniszczoną cegłę i namoczyłem. Piach i gruz ceglany własny. Zdun (uwaga wymierająca specjalność) postawił mi kuchnię za 300 PLN w jeden dzień. Całość ok 1000PLN. Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczegóły na priv.
    ppp.j

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kajka_kj

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    piastów
    Kod pocztowy
    05-820
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał ppp.j Zobacz post
    Jestem bezpośrednio po takiej inwestycji. Płyty z fajerkami i bez, drzwiczki, ruszt, opasanie, szyber itp. kupiłem w magazynie GS w Radzyminie. Kafle w Wesołej bezpośrednio u producenta w cenie 1/4 jak w markecie. Glina, kupiłem (20PLN) w cegielni nie wypaloną zniszczoną cegłę i namoczyłem. Piach i gruz ceglany własny. Zdun (uwaga wymierająca specjalność) postawił mi kuchnię za 300 PLN w jeden dzień. Całość ok 1000PLN. Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczegóły na priv.
    Witam,
    ja potrzebuję szczegółów, pls o kontakt

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony