dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126
  1. #121
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja mam panele classen i sa piekne naprawdę ja mam kolekcje joy Orzech Venosta na poddaszu c3 na dole c4

  2. #122

    Domyślnie

    Odkopie trochę temat. Interesują mnie panele Classen Discovery Dąb Argenta Czekoladowy 35038. Ma ktoś jakieś nowsze opinie na temat classen seria discovery ?

  3. #123
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mmmmm111

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    9

    Domyślnie

    Hej to i ja spróbuje odkopać temat Planuje położyć panele Classen trip 4v Pekan Nevada ac5. Ma ktoś jakieś doświadczenie? panele są drogie i niby najwyższej jakości, a na stronie castoramy ( czy gdzieś tam) znalazłem opinie że się drapią i rysują.

    Wyglądają ładnie i powinny być chyba bardziej wytrzymałe niż najtańsza deska barlinecka .

  4. #124
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    weasel123

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    144

    Domyślnie

    Jak pójdziesz do Castoramy to weź z innego działu poziomice i posprawdzaj wyrywkowo czy proste przykładając do krawędzi. Ten system Megaloc jest niezły w kładzeniu ale wystarczy że panel jest mikroskopijnie krzywy i już się dobrze nie zepnie.
    Kupiłem z pół roku temu 20 paczek Classen Dąb Cordoba czy jakoś tak i układałem te marne 40m2 ze 2 tygodnie bo 4 razy jeździłem wymieniać krzywe sztuki. Na prawdę ciężko było złożyć całość bo czasem połowa była wygięta w banan (w poziomie) i nie spinały się z poprzednimi. Wystarczyło z 1mm krzywizny i kaputt, a niektóre były wygięte nawet po 4-5mm.
    Wykluczam możliwość że np paleta była zawilgocona albo jakaś pechowa bo z 2 sklepów brałem. Nie był to najtańszy szajs bo chyba ~40zł/m2 więc byłem lekko zaskoczony.
    A gdyby jednak trzeba było wymieniać to nie mów że reklamacja tylko zwrot - nie trzeba podawać przyczyny. Dostaniesz kase od razu i pójdziesz po nową paczkę, a reklamacja to ze 2 tygodnie. Można oddawać i dokupować nawet po 1 panelu
    Ostatnio edytowane przez weasel123 ; 25-03-2016 o 10:22

  5. #125
    Banned
    arztin2

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    9

    Domyślnie

    classen czy kronopol ??

  6. #126
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    weasel123

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    144

    Domyślnie

    do kogo to pytanie?

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony