dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 28
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 541
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraktom
    masz świętą rację - nie wiem, już co robić by jakoś przetrwać te upały
    ucieszyła mnie natomiast wiadomość (jeśli dobrze wyczytałam w Twoim dzienniku) że tez macie Franka bo nasza Dzidzia ma być właśnie Frankiem!
    Pozdrawiam,
    tak, mamy Franka ale fajnie się złożyło
    a z upałami to

  2. #202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    "A dziękujemy Mi się podoba bryła i wykończenie Twojego domku - cały czas marzę o okiennicach ale to chyba daleka przyszłość, niestety. A kafelki do łazienki z kolecji Tubądzina - Inverno to była nasza pierwsza opcja! Długo się zastanawialiśmy, które wybrać i w końcu zostało OPOCZNO, ale te płytki bardzo nam się podobały. Bardzo jestem ciekawa jak wyszły w realu i czy jestes z nich zadowolona?
    Ps. nie obawiaj się ludowych kilmatów Wasz domek ma ku temu predyspozycje!
    Pozdrawiamy"

    pozwól że tu Ci odpisze bo dostanę rozdwojenia
    bryła naszego domku trochę"stodołowata" ale i tak go lubię
    okiennice to nasz największy "zbytek" ale teraz przy upałach sprawdzają sie rewelacyjnie
    Inverno w końcu nie położone - zachwyciły mnie jak je pierwszy raz zobaczyłam, ale potem przestało mi sie podobać że trochę błyszczą te jasne kafle no i są Calle też z Tubądzina - położone prosto, w poziomie, bez dekorów
    pozdrawiam ponownie

  3. #203
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Witaj Invonesca,

    No i też wyszło ładnie z tymi kafelkami - to te na poddaszu, prawda? Podoba mi się pokój Karoliny, mam na myśli maki na ścianach - super! My zabieramy się za pokój FrankaChce mu namalować białe owieczki na błękitnej ścianie ale nie wiem co z tego wyjdzie......
    I jeszcze jedno - zazdroszczę Wam tak wypielęgnowanego ogródka! U nas wygląda jak po wojnie i jeszcze długo tak pewnie zostanie
    Pozdrawiam Cię gorąco, Magda

  4. #204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraktom
    Witaj Invonesca,

    No i też wyszło ładnie z tymi kafelkami - to te na poddaszu, prawda? Podoba mi się pokój Karoliny, mam na myśli maki na ścianach - super! My zabieramy się za pokój FrankaChce mu namalować białe owieczki na błękitnej ścianie ale nie wiem co z tego wyjdzie......
    I jeszcze jedno - zazdroszczę Wam tak wypielęgnowanego ogródka! U nas wygląda jak po wojnie i jeszcze długo tak pewnie zostanie
    Pozdrawiam Cię gorąco, Magda
    podoba mi się pomysł owieczek na błękitnej ścianie nasz Franek też ma niebieski pokój - jak pewnie widziałaś na zdjęciach.
    Co do ogódka - u nas też dłuuuugo był krajobraz księżycowy - nie martw sie - roślinki szybko rosną
    pozdrawiam

  5. #205

    Domyślnie

    Zachwycający domek, piękne wnetrza.
    Dzięki za namiary na podłogę.
    JKJ7

    M05A

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie PRZENIESIONY Z DZIENNIKA BUDOWY

    Cytat Napisał Sylwia1667
    Cytat Napisał kraktom
    Kuchnia
    Marzy mi się jasna kuchnia.
    Gdzie w Katowicach robią takie cudeńka?

  7. #207
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    JKJ7 i Edzia Dziękuję za uporządkowanie naszego dziennika
    Pozdrawiamy!

  8. #208

    Domyślnie

    Położyliśmy panele w małym pokoju, Kronopol Sosna Antyczna seria Old Style gr. 8 mm na podkładzie z takich zielonych płyt.
    kraktom prosze napisz jaką wysokość (od wylewki) mają razem panele + te zielone płyty.
    A poza tym ile te panele kosztowały? Bardzo ładnie wyglądają

  9. #209
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga - Żona Facia
    Położyliśmy panele w małym pokoju, Kronopol Sosna Antyczna seria Old Style gr. 8 mm na podkładzie z takich zielonych płyt.
    kraktom prosze napisz jaką wysokość (od wylewki) mają razem panele + te zielone płyty.
    A poza tym ile te panele kosztowały? Bardzo ładnie wyglądają
    Razem jakieś 13mm z płytami grubości 5mm (płyty są różnej grubości). Panele kosztowały 28,90PLN brutto/m2 po rabacie 15%. Są podobne seria Rustic, mają 7mm grubości.

    Pozdrawiam

  10. #210

  11. #211

    Domyślnie

    To chyba najładniejszy dom, jaki na tym forum widziałam!!!! piekny styl, cudownie dobrane szczegóły! Aż chce się ogrzać przy kominku... Wspaniale połączyliście starego ducha z nowoczesnym wykonaniem.

  12. #212
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał samigom
    To chyba najładniejszy dom, jaki na tym forum widziałam!!!! piekny styl, cudownie dobrane szczegóły! Aż chce się ogrzać przy kominku... Wspaniale połączyliście starego ducha z nowoczesnym wykonaniem.
    Witaj!
    dziękujemy za słowa uznania i pozdrawiamy!

  13. #213

    Domyślnie

    witam
    jak to sie stalo że nie widziałam waszego domku wcześniej ..................bardzo, bardzo mi się podoba - trzeba przyznać ze macie "swój styl". Kuchnia extra - kredens - super , oczarował mnie okap kuchenny. Mi marzy się kuchnia murowana z murowanym okapem
    pozdrawiam Was cieplutko ewe
    ewe

  14. #214
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewe
    witam
    jak to sie stalo że nie widziałam waszego domku wcześniej ..................bardzo, bardzo mi się podoba - trzeba przyznać ze macie "swój styl". Kuchnia extra - kredens - super , oczarował mnie okap kuchenny. Mi marzy się kuchnia murowana z murowanym okapem
    pozdrawiam Was cieplutko ewe
    Witaj,
    fajnie, że Ci się podoba Życzymy powodzenia z murowaną kuchnią
    Pozdrawiamy,

  15. #215
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    AAJ2004

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    383
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam
    Coraz ładniej w tym Waszym gniazdku...
    Tomku, mam pytanie... Co to za cegła, z której zrobina jest ścianka wewnętrzna między kuchnią a jadalnią? Tzn. jaki jest producent i jak się ta cegła nazywa? Szukamy tez cegły na ścianki, ale albo kolor nie taki, albo za bardzo postarzana, jakaś taka jakby zbyt głęboko poorana... Ta Wasza wydaje się jak w sam raz. Możesz zdradzić gdzie można ja kupić?
    pozdrawiam
    pozdrowionka
    AAJ2004

  16. #216
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał AAJ2004
    Witam
    Coraz ładniej w tym Waszym gniazdku...
    Tomku, mam pytanie... Co to za cegła, z której zrobina jest ścianka wewnętrzna między kuchnią a jadalnią? Tzn. jaki jest producent i jak się ta cegła nazywa? Szukamy tez cegły na ścianki, ale albo kolor nie taki, albo za bardzo postarzana, jakaś taka jakby zbyt głęboko poorana... Ta Wasza wydaje się jak w sam raz. Możesz zdradzić gdzie można ja kupić?
    pozdrawiam
    Hej,
    podam Ci stronkę z wszystkimi danymi n/t cegły - to ręcznie formowana cegła Wienerberger - Kadyks Kupiliśmy ją w Rybniku, w Lubarze - w centrum budowlanym; radzę pomysleć wczesniej o zamówieniu cegły bo czeka się na nia dośc długo
    Pozdrawiam, Magda

    http://209.85.129.104/search?q=cache...lnk&cd=1&gl=pl

  17. #217
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    AAJ2004

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    383
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wielkie dzieki
    i pozdrawiam
    pozdrowionka
    AAJ2004

  18. #218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    zazdrostki śliczne i abażur również (z IKEA prawda?)
    teraz tylko trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie koncówka to pewnie już zleci
    pozdrawiam
    PS. Ma ta firma od zazdrostek stronę www? bo coś nie mogę znaleźć

  19. #219

    Domyślnie

    Piekne te zazdrostki!!!

    Cały czas jestem pod wrażeniem waszego domu, bardzo mnie urzekł. Swój pewnie wykończę w bardziej nowoczesnym stylu, ale nie powiem, kilka rzeczy chyba zapożyczę od was. Te zazdrostki wyglądają przepięknie! I bardzo podoba mi się wc.

  20. #220
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ivonesca
    zazdrostki śliczne i abażur również (z IKEA prawda?)
    teraz tylko trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie koncówka to pewnie już zleci
    pozdrawiam
    PS. Ma ta firma od zazdrostek stronę www? bo coś nie mogę znaleźć
    Witaj Ivonesca!
    jak zwykle dzięki za miłe słowa Masz rację - abażur z IKEA. Ta firma co robiła nam zazdrsoki ma swoją stronkę, ale jest w połowie nieaktywna! www.polandia.qui.pl Ponoć mają ją aktualizować. Co do samej firmy - siedzibe mają w Sosonowcu (podaje nr tel. 032 290 30 45), bardzo fachowa obsługa, szalenie miłe Panie i wogóle jestem zachwycona ich asortymentem (mają bardzo dobrze wydany katalog)- zamawiam kolejne zazdrski tyle że do kuchni
    Dzięki, że trzymasz kciuki za rozwiązanie. Mam nadzieję, że wszyscy wyjdziemy z tej imprezy cało
    Pozdrawiam, Magda

Strona 11 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony