dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 171
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 3403
  1. #981

    Domyślnie

    aga100, czy masz moze wiecej zdjec z Waszej kuchni? Zastanawiam sie czy scianka dzialowa po lewej stronie kuchni - ta przy kanalach wentylacyjnych, nie jest w projekcie za krotka (ma 60 cm). Zakladajac ze standardowe szafki kuchenne maja 60 cm, blat kuchenny jes jeszcze kilka cm dluzszy, a do sciany dojdzie jeszcze tynk, ew. jakies kafelki to moze okazac sie ze blat z szfkami bedzie wystawal poza ta scianke dzialowa. Wydaje mi sie ze moze to wygladac niekorzystnie od strony salonu. Czy zastanawialas sie moze nad tym?

  2. #982

    Domyślnie

    Mamy juz caly parter ze sciankami dzialowymi! A na gorze sciany szczytowe, scianki kolankowe i murlaty.
    Jutro wkleje foty

  3. #983

    Domyślnie

    KIDU nasz projektant kuchni mówił, że całość szafki bezie głęboka na 60 cm, jak spojrzysz np. na zmywarki wszystkie mają 55 - 58 cm głębokości. A wykończenie ściany (tynki, glazura) w obu miejscach będzie taka sama, więc nie powinno być źle - najwyżej coś pokombinujemy

  4. #984
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    cześć kris100
    fajnie że się odezwałeś!
    a Rafał milczy
    pozdrowienia
    my w piątek zalewamy ławy

  5. #985

    Domyślnie

    kris100 a moglibyśmy prosić o jakieś nowe fotki ? proszęęęęęęęęę

  6. #986

  7. #987

    Domyślnie

    KIDU śliczny domek rośnie widzę, że sporo podniosłeś ścianę kolankową ...

  8. #988

  9. #989

    Domyślnie

    scianka kolankowa podniesiona po calym obwodzie o 2*24cm - o 2 pustaki

  10. #990
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Witam

    Już kiedyś tu pisałam, mam takie pytanie - jaka jest szerokość salonu, bo wydaje się bardzo mała

  11. #991
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    monikaa13
    w Diunie III to 4,5 m, my poszerzyliśmy do 5,9
    dla nas teraz będzie ok

  12. #992

    Domyślnie

    nasza Diuna II juz jutro bedzie gotowa. Koncza murowac kominy i scianki dzialowe.
    Zastanawiamy sie powaznie czy nie zamurowac przejscia z garazu do czesci mieszkalnej. Obawiamy sie czy ew. 'smrodki' z garazu nie beda wchodzily na dom. Co myslicie o zamurowaniu tych drzwi?
    No i myslimy nad zamurowaniem jednego z okien w pomieszczeniu gospodarczym oraz zmniejszeniem okien w garazu.
    Ta Diuna jest estetycznie i wizualnie na projekcie super ale teraz wydaje nam sie ze ze nie wszystko co w projekcie jest rzeczywiscie potrzebne.

  13. #993
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mariola6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    263
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    U nas przedwczoraj zalali strop i zaczęli przyłączać kanalizację.

    KIDU - co do zamurowania tych drzwi do garażu, to moim zdaniem ja bym tego na razie nie robiła. Najpierw bym sprawdziła, czy rzeczywiście będzie śmierdziało spalinami a dopiero wtedy zdecydowałabym sie ewentualnie na zamurowanie. Przecież u tych znajomych mógł byc jakis specyficzny przeciąg, który powodował dostawanie sie spalin do domu. Ja przynajmniej nie zamurowuję wejścia do garazu a wręcz przeciwnie, uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie.
    http://mariola6.fotosik.pl/albumy/274848.html

  14. #994
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ola/Paweł

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    A my wczoraj odebraliśmy projekt. Zdecydowaliśmy się jednak na Diunę mix, zamiast DiunyIII. W porównaniu z wami jesteśmy daleko daleko, ale na samym początku najmniejszy kroczek do przodu cieszy

  15. #995

    Domyślnie

    Brak jedynie wymurowanego z klinkieru komina


    Pomieszczenie nad garazem - scianka kolankowa podwyzszona. Wysokosc do jetek ok 3m

  16. #996
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mariola6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    263
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    świetnie KIDU,
    Podoba mi się ta wyższa ścianka kolankowa. U mnie będą murować w przyszłym tygodniu i tak sie zastanawiam, czy nie podwyzszyć u mnie.
    Może masz zdjecie z pokoi po drugiej stronie. Tam jest ta ścianka niższa.

  17. #997
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Kidu
    gratulujemy postępów!
    jeżeli chodzi o drzwi do garażu, to raczej je zostaw - łatwiej później je zamurować, niż potem wykuć.

    Ola/Paweł - Mix jest wg nas najlepszym rozwiązaniem, naszą III tak zmieniliśmy że to prawie to samo co Mix - ale rok temu Mixu nie było....

    u nas w piątek zalano ławy!

  18. #998

    Domyślnie

    Jesli ktos z Polski Centralnej jest zainteresowany drewnem na wiezbe to ponizej podaje namiary solidnego dostawcy. Moja ekipa, ktora robila wiezbe, ocenila przywiezione drewno bardzo pozytywnie. Obecnie za m3 przycietego na wymiar, impregnowanego, przywiezionego w okolice Warszawy drewna na wiezbe placilem 790 PLN brutto (sklady w okolicach Warszawy sa duzo drozsze). Łaty i kontrłaty rowniez w tej samej cenie! Sosna i jodla w tej samej cenie. Drewno z lasow swietokrzyskich z tartaku w Iłży:
    Mariusz Dąbrowski
    +48 500 101 976, +48 502 781 550, tel/fax +48 48 616 35 76

  19. #999

    Domyślnie

    kidu piekna twoja diunka
    a cena za wiezba napradwde super.

  20. #1000

    Domyślnie

    Agaa100, pamietasz pytalem Cie ile Porothermu 25 P+W zuzylas na Diune II? Moje wyliczenia tez, jak Twoje, wskazywaly na 2550 sztuk (oraz dodatkowo ok 240 na scianke kolankowa). Pisalas mi ze zeszlo Wam praktycznie wszystko z 2500 szt. Tymczasem u nas zostal az 5 palet (300 sztuk)!

    A Domusa prosze aby przeliczyl stal na stropy i wience, nadproza i poprawil zestawienie przesylane wraz z projektem. Stali 12 zabraklo mi 20 pretow, a za to pretow 6 lezy u mnie cala sterta. Pewnie pomylili gdzies 6 z 12.

Strona 50 z 171

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony