dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 171
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 3403
  1. #1021

    Domyślnie

    BeaWroc- ja tez zastanawial sie dosc dlugo nad MIXem ale garaz na dwa stanowsika jakos bardziej do mnie przemowil i wtedy pokoj nad garazem ktory ma byc nasza sypialnia jest wiekszy. Nie mam przekonania co do tej zmiany kuchni, wydaje mi sie ze tam gdzie jest bedzie najlepiej, ale zalezy kto co lubi.Mam tak samo pomysl na lazienke i pralnie w pom. 7 i 8 a i u nas likwidacja WC i powiekszenie wiatrolapu. No i jestem za tym zeby zlikwidowac wykusz z tylu domu i zrobic porzadne , duze okno balkonowe-wyjscie na taras, bo te male drzwi balkonowe z boku kompletnie mi sie nie widzą. Tak ma zrobione Radovan zdjecia powyzej, tez zrezygnowal z tylnego wykuszu. Lukarny to tez kwestia gustu, moga wygladac korzystnie ale nie wiem czy nie bedzie ich juz za duzo jesli sa juz dwie u nas na poddaszu w miejscu pom.3 i 4 (dwie lazienki) ma byc jedna duza lazienka... Ach sie rozmarzylam , hihihi a my dopiero przymierzamy sie do zakupu projektu

  2. #1022

    Domyślnie

    Troszkę mnie nie było na forum ale juz cos urosło na zielonej trawce


    Widok od frontu, dzisiaj montowali kominy ale zdjęć jeszcze nie zrobiłem




    Widok od ogrodu

  3. #1023

    Domyślnie

    Markoebelo ślicznie !!!! naprawdę

  4. #1024

    Domyślnie

    Przyłączam sie z komplementami, śliczna Diuna i ślicznie pnie się w górę... Oj u nas jeszcze minie zanim bede mogła pochwalić się takimi fotkami POZDRAWIAM!

    Aaaa kto buduje w okolicach zachodniopomorskiego, lubuskiego czy może w okolicach Poznania?? Mam nadzieje, że znajde jakiegoś Diunowicza bliżej Nas... bo jak narazie same okolice Warszawy albo śląska a to daleko od nas.

  5. #1025

    Domyślnie

    kochani jeszcze raz prosze o jakies zdjęcia , z miejsca gdzie zaczynaja sie schody na góre i jest korytarz do garażu .
    z góry dziekuje.
    mam dylemat , jak to rozwiązac.

    pozdrawiam

  6. #1026

    Domyślnie

    Dziękuję i życzę Wszystkim duzo cierpliwości przy budowie

  7. #1027
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BeaWroc
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1.134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    210

    Domyślnie

    Markoebelo super domek rośnie , czytałam Twoje wczesniejsze wypowiedzi, bo chciałam się dowiedziec jaki projekt wkońcu wybrałeś
    Patrząc na zdjęcia garaż wydaje mi się jakiś szeroki, ile on ma , bo ja wybrałam diune mix ,zastanawiam sie , czy mój garaż tez taki będzie

  8. #1028

    Domyślnie

    BeaWroc jeżeli wybrałas Diune mix to Twój garaż tez taki będzie nic nie zmieniałem w szerokości wjazdu do garazu.

    pozdrawiam

  9. #1029
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mariola6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    263
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


    Na życzenie forumowiczów zdjecie z Diuny Mix, widok z miejsca gdzie powinny być schody ale na razie ich nie ma.

  10. #1030

    Domyślnie

    Witam
    My będziemy budować DIUNA II zm, z tego co się orientuję nikt jej nie buduje, ale jak możecie powiedzcie ile zużyliście stali i ile ona was kosztowała, i jak możecie to ile kosztuje "gruszka" betonu i też ile zużyliście....dzięki serdeczne
    Ola

  11. #1031
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    OluniaW jesli masz dobrego kierbuda to niech on Ci wyliczy stal.
    My wg uwag swojego kierbuda daliśmy dużo więcej zbrojenia niż było to w projekcie.
    Z tego co zauwazyliśmy Domusowi obliczenia w materiałach (także w stali) mocno nie wyszły - także najlepiej jest znaleźć fachowca, który Ci to powylicza odpowiednio do Twojej budowy.
    Jeśli np kierbud będzie dobry i zrobi Wam badanie gruntu przed wylaniem chudziaka to może się okazać, że będziecie potrzebowali dodatkowego zbrojenia.

  12. #1032
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BeaWroc
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1.134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    210

    Domyślnie

    OluniaW jesli chodzi o cene stali i gruszek , to ja dzisiaj szpreałam na forum muratora, są grupy budujące w danych miejscowościach i podaja namiary na sprawdzonych producentów czy hurtownie, pare rzeczy sobie skopiowałam, ale niestety dot. tylko ekip budowlanych.
    Pozdrawiam

  13. #1033
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ewa88
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    96
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Witam wszystkich chciałam podzielić się wspaniałą nowiną a mianowicie zamówiliśmy dziś projekt! w środę, a najpóźniej w czwartek będzie do odbioru) jak już pisałam będzie to Diuna II, oczywiście ze zmianami m.in. podpiwniczenie, powiększenie wiatrołapu o pom 9/1, i likwidacja spiżarni na rzecz większej kuchni
    pozdrawiam
    ps. piękne te fotki

  14. #1034

    Domyślnie

    na zyczenie widok z garazu na schody Po prawej stronie przyszla lazienka


    A to juz gora i przejscie z pomieszczenia z wyzszej czesci do pomieszczenia nizszego. W tym nizszym pomieszczeniu nie ma zbyt wiele mniejsca i zastanawiam sie czy nie przerobic tego - byc moze zamurowac widoczny otwor i zrobic wejscie do tego pomieszczenia z hollu - mialo by sluzyc jako garderoba.

  15. #1035

    Domyślnie

    Wiosna!!!

    nareszcie coś się dzieje...

    Od zeszłej środy nasza Diuna ma okna (na zdjęciach jeszcze z folią ochronną)


  16. #1036

    Domyślnie

    RADOVAN - Suuuuuper!!! Az zazdroszcze, ze Wasza Diuna już stoi Brak wykuszu z tyłu wygląda atrakcyjnie POZDRAWIAM!!

  17. #1037

    Domyślnie

    KIDU odn. pomieszczenia na górze to my będziemy robili wejście od korytarza wtedy będzie miejsce na pralnię i saunę
    Ola

  18. #1038

    Domyślnie

    kidu , dzieki za zdjecia. czyli rozumiem ze bedziesz miał łazienke na dole obniżona o dwa stopnie ? jesli tak , to powiedz czy zmiescisz sie z drzwiami i schodami w tym małym korytarzu gdzie bedą drzwi do garażu do łazienki i czy bedziesz dawał drzwi oddzielające salon od drzwi garażowych.

    pozdrawiam

  19. #1039
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BeaWroc
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1.134
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    210

    Domyślnie

    Witam Wszystkich
    Kidu, czy ta widoczna na pierwszym planie ścianka musi być tak dużo wymurowana czy można zrobić większe przejście do tego niższego pomieszczenia
    Chciałam tam zrobic pokoik dla mojego bzdziocha ale jak to drugie pomieszczenie takie cuś , to już sama nie wiem,chociaż biurko tam wejdzie w przyszłości ?

  20. #1040
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marttom

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    diuna 3

Strona 52 z 171

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony