dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 15
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 294
  1. #61

  2. #62
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ..kaczor..

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Drawsko Pomorskie
    Kod pocztowy
    78-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana-76 Zobacz post
    kaczor co to ?
    Nazywa się to "K-10 postarzana", producent KAMAL. Jest to tradycyjna kostka trójelementowa, tylko o nieco bardziej klasycznym wyglądzie.

  3. #63

    Domyślnie

    A ja też mam zryza czy granit szary czy rudy . Dach mam czarny a elewację brązowo żółtą a nawet lekko pomarańczową i sam nie wiem jaką kostkę dać.
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  4. #64

    Domyślnie

    Witam,
    polecam wszystkim usługi brukarskie firmy Jar-Bruk z Mazowsza. Tel. do właściciela 509 496 421, obiecałam, że będę ich polecała jak największej liczbie osób. Robili nawierzchnię z kostki granitowej u moich rodziców z Komorowie, efekt bardzo zadowalający...

  5. #65

    Domyślnie

    Jak widzę Wasze osiągnięcia, to aż się wstydzę pokazać alejki przed moim domem

  6. #66

    Domyślnie

    odwagi! to tylko forum, wiele zniesie...

  7. #67
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marek121

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja mam kostkę nostalit
    jednak żeby była ładna to wymaga mycia kercherem przynajmniej dwa razy do roku , w przeciwnym razie szybko porasta mchem i łatwo "łapie bród"
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCI0470..jpg
Wyświetleń:	3488
Rozmiar:	54,1 KB
ID:	42536   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCI0485..jpg
Wyświetleń:	3765
Rozmiar:	48,2 KB
ID:	42537   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCI0487..jpg
Wyświetleń:	3303
Rozmiar:	51,1 KB
ID:	42538   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCI0477..jpg
Wyświetleń:	3334
Rozmiar:	42,5 KB
ID:	42539  
    Ostatnio edytowane przez marek121 ; 09-02-2011 o 23:03

  8. #68

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał tacim Zobacz post
    A ja też mam zryza czy granit szary czy rudy . Dach mam czarny a elewację brązowo żółtą a nawet lekko pomarańczową i sam nie wiem jaką kostkę dać.
    Z mojego doświadczenia wynika, że do jasnych elewacji klienci zamawiają kostkę szarą, a do żółtych i kolorowych kostkę szaro-rudą. A poza tym kostka szaro-ruda daje większe wrażenie, że to kamień a nie jakiś beton.

  10. #70

    Domyślnie

    Popieram, tez wydaje mi sie ze szaro-zolta. pozdr

  11. #71

    Domyślnie

    I stało się jest 70% szara oraz ruda i czarna będzie mix
    mam teraz dylemat czy taras robic z kostki majster mówi, że lepiej betonową np libetu bo jest prosta a bruk krzywy i meble ogrodowe beda się kolebotać . Co wy na to ?
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  12. #72
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniamgn

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    zielona góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    2

    Domyślnie kostka granitowa czy brukowa?

    Witam
    Jestem posiadaczką kostki granitowej od 12 lat i powiem szczerze że wymieniam z radością.Nie chodzi tu o wygląd-ten już się znudził ale przede wszystkim o odśnieżanie.Wkurzające,szczególnie jak są same kobiety w gospodarstwie.Mimo że położona dobrze to naturalne krzywizny są uciążliwe bardzo.
    Zmieniam na Libet piccolę.Śliczna.
    Aha,jeśli ktoś jest z Zielonej Góry to jest fajny ogród wystawowy Libetu obok centali rybnej, chyba al. zjednoczenia.
    Można dostać oczopląsu i wreszcie zobaczyś wszystko w realu.Fachowo doradzą.

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniamgn Zobacz post
    Witam
    Jestem posiadaczką kostki granitowej od 12 lat i powiem szczerze że wymieniam z radością.Nie chodzi tu o wygląd-ten już się znudził ale przede wszystkim o odśnieżanie.Wkurzające,szczególnie jak są same kobiety w gospodarstwie.Mimo że położona dobrze to naturalne krzywizny są uciążliwe bardzo.
    Zmieniam na Libet piccolę.Śliczna.
    Aha,jeśli ktoś jest z Zielonej Góry to jest fajny ogród wystawowy Libetu obok centali rybnej, chyba al. zjednoczenia.
    Można dostać oczopląsu i wreszcie zobaczyś wszystko w realu.Fachowo doradzą.
    Cóż za wysublimowana autoreklama....

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomciooo Zobacz post
    Cóż za wysublimowana autoreklama....
    Jesteś pewien, że autoreklama? W prawdzie pierwsze słyszę, żeby ktoś wymieniał granit na kostkę betonową, ale może rzeczywiście odśnieżanie było tak uciążliwe, że ktoś postanowił to zmienić...
    A co do samej wymienionej wyżej firmy, to w najbliższą sobotę wybieram się do Szczecina obejrzeć na żywo ich produkty, czy to oznacza autoreklamę?

    pozdrawiam
    Basia

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basiaw Zobacz post
    Jesteś pewien, że autoreklama? W prawdzie pierwsze słyszę, żeby ktoś wymieniał granit na kostkę betonową, ale może rzeczywiście odśnieżanie było tak uciążliwe, że ktoś postanowił to zmienić...
    A co do samej wymienionej wyżej firmy, to w najbliższą sobotę wybieram się do Szczecina obejrzeć na żywo ich produkty, czy to oznacza autoreklamę?

    pozdrawiam
    Basia
    Jeżeli ktoś rejestruje się na takim forum w dniu napisania postu i jest to jego jeden jedyny post, w którym na dodatek zachwala firmą z konkretnej miejscowości oraz podaje jej adres to na 100% jest to autoreklama.

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniamgn

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    zielona góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    jeśli chodzi o rzekomą autoreklamę to zwyczajnie byłam ciekawa opinii o Libecie- które w sumie znalazłam i które sie potwierdziły.przepraszam że kogoś pochwaliłam, a to że piszę post w tym samym dniu co rejestracja to też grzech?

  17. #77

    Domyślnie

    Basiaw - a można wiedzieć, gdzie konkretnie w Szczecinie to można obejrzeć? Byłabym zainteresowana...

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamamilka Zobacz post
    Basiaw - a można wiedzieć, gdzie konkretnie w Szczecinie to można obejrzeć? Byłabym zainteresowana...
    Na stronie Libetu są adresy wszystkich przedstawicielstw, to w Szczecinie zdaje się na Szczawiowej, w sumie nie wiem za bardzo gdzie to jest, z mapa będziemy jechać
    My jesteśmy zdecydowani na ich kostkę, projektantka dopracowuje nam projekt (oferta w cenie jeśli się kupi kostkę a jak nie, to mam projekt za 400 zł), tylko musimy się zdecydować, czy antyczna czy inna. Za poważna decyzja, żeby opierac się tylko na obrazkach w internecie, więc w sobotę ruszamy na Szczecin

  19. #79

    Domyślnie

    Przepraszam, wysłało mi się dwa razy

  20. #80

Strona 4 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony