dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 15
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 294
  1. #81

    Domyślnie

    a u mnie dzisiaj panowie ruszyli z kostką tzn robią póki co totalną rozpierduchę wokół domu... wykopy do kolana... już się nie mogę doczekać efektu końcowego bo już mam dość piasku wnoszonego do domu. Będzie semmelrock szaro-piaskowe castello antico + bradstone.

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana-76 Zobacz post
    Będzie semmelrock szaro-piaskowe castello antico + bradstone.
    To ja poproszę o zdjęcia jak położą kostkę. Wprawdzie my zdecydowaliśmy się na Libet antico, ale one w tych antycznych klimatach chyba dosc podobne i chętnie oglądam wszystkie realizacje z tego typu płytek.
    Trzymam kciuki za ładny podjazd i chodniczki.

    pozdrawiam
    Basia

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basiaw Zobacz post
    To ja poproszę o zdjęcia jak położą kostkę. Wprawdzie my zdecydowaliśmy się na Libet antico, ale one w tych antycznych klimatach chyba dosc podobne i chętnie oglądam wszystkie realizacje z tego typu płytek.
    Trzymam kciuki za ładny podjazd i chodniczki.

    pozdrawiam
    Basia


    A w jakiej cenie Libet antico? A ile za transport?

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał blechert.pl Zobacz post
    A w jakiej cenie Libet antico? A ile za transport?
    A to różnie, bo będzie część z Romano, część z Natulitu, ale po upuście będzie to ok. 70 zł za metr i transport po stronie producenta a z Wrocławia do mnie to jakieś 400 km jednak będzie.

    pozdrawiam
    Basia

  5. #85

    Domyślnie

    ja położyłem libet piccolę... i podoba mi się

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave Zobacz post
    ja położyłem libet piccolę... i podoba mi się
    W jednym kolorze czy jakiś wzorek?

  7. #87

    Domyślnie

    Ja też mam piccolę (granito i nero) z libetu. I też mi się podoba

  8. #88

    Domyślnie

    grave, Guliwerka fotki dawajcie, fotki...
    Ostatnio edytowane przez edde ; 01-05-2011 o 14:27

  9. #89

    Domyślnie

    ja mam zółtą generalnie z brązowymi rombami pośrodku... fotki poszukam

  10. #90
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Weigela

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    U mnie też właśnie kładą kostkę z Libetu.Antico Romano piaskowo-beżowa i Natulit też w tym samym kolorze.

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Weigela Zobacz post
    U mnie też właśnie kładą kostkę z Libetu.Antico Romano piaskowo-beżowa i Natulit też w tym samym kolorze.
    Weigela, plisss, pokażesz jakieś zdjęcia? Jak nie chcesz na forum, to mogę maila podać. Czy robisz wszystko w jednym kolorze? Ja chcę położyć Natulit i Romano ale te ciemne, torfowy brąz a na alejki Terrano, ale takiej kompozycji to chyba nigdzie na zdjęciach nie znajdę, więc chętnie zobaczę te same kostki jasne ułożone u Ciebie.

    pozdrawiam
    Basia

  12. #92
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana-76 Zobacz post
    a u mnie dzisiaj panowie ruszyli z kostką tzn robią póki co totalną rozpierduchę wokół domu... wykopy do kolana... już się nie mogę doczekać efektu końcowego bo już mam dość piasku wnoszonego do domu. Będzie semmelrock szaro-piaskowe castello antico + bradstone.
    Witam i ładnie proszę o fotki tego semmerlocka - też będę kładł tą kostkę brukową i każda informacja i sugestia na ten temat jest cenna.

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    My się przymierzamy do semmerlocka, ale w wersji stary bruk gdański.
    Może ktoś w międzyczasie taką sobie położył i się zamelduje ze zdjęciami

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniamgn Zobacz post
    Witam
    Jestem posiadaczką kostki granitowej od 12 lat i powiem szczerze że wymieniam z radością.Nie chodzi tu o wygląd-ten już się znudził ale przede wszystkim o odśnieżanie.Wkurzające,szczególnie jak są same kobiety w gospodarstwie.Mimo że położona dobrze to naturalne krzywizny są uciążliwe bardzo.
    Zmieniam na Libet piccolę.Śliczna.
    Pierwszy raz słyszę aby ktoś zmieniał kostkę granitową na betonkę! Bo sie znudziła i źle się odśnieża!
    Ja mam podjazd ok. 30 metrowy z kostki granitowej i nie mam z tym żadnych problemów. Oczywiście trzeba się zdrowo namachać aby odśnieżyć 120m2 ale gdy się ma kostkę położoną przez fachowców na odpowiednim podłożu to w zimie w dni słoneczne ciepło gruntowe i sama kostka pomagają w odśnieżaniu co widać na poniższym zdjęciu.
    Nazwa:  DSC00570.jpg
Wyświetleń: 8284
Rozmiar:  98,3 KB

  15. #95

    Domyślnie

    A tak u mnie to samo miejsce wygląda latem.


    Nazwa:  DSCN3240.jpg
Wyświetleń: 8284
Rozmiar:  98,2 KB

  16. #96

    Domyślnie

    Basiaw - u mnie w dobrej cenie betonówka ale z Polbruku po rabacie.
    Dodałem na moja stronkę zdjęcia kostki betonowej, niektóre nawet w bardzo dużych powiększeniach.
    Osobiście najbardziej podoba mi sie Napoli i sposób w jaki robią oni zwykły starobruk - mianowicie powierzchnia jest jakby "powygryzana", co powoduje, że gdy jest brudna wtedy jest ładniejsza o dziwo. Ale klienci i tak wolą kostki z posypką inaczej zwane płukanymi. Pozdrawiam

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał blechert.pl Zobacz post
    Basiaw - u mnie w dobrej cenie betonówka ale z Polbruku po rabacie.
    Dodałem na moja stronkę zdjęcia kostki betonowej, niektóre nawet w bardzo dużych powiększeniach.
    Osobiście najbardziej podoba mi sie Napoli i sposób w jaki robią oni zwykły starobruk - mianowicie powierzchnia jest jakby "powygryzana", co powoduje, że gdy jest brudna wtedy jest ładniejsza o dziwo. Ale klienci i tak wolą kostki z posypką inaczej zwane płukanymi. Pozdrawiam
    No proszę, to juz nie bronisz tak stanowczo granitu, czy rynek wymógł elastyczność?
    U mnie decyzje zapadły, w czerwcu układamy nawierzchnię z kostek w typie antico, wszystko w ciemnym kolorze (torfowy brąz), bez paseczków i zdobników, do ozdabiania i rozjaśniania będą rosliny.
    Gro powierzchni będzie stanowiło terrano (widoczne na zdjęciu) a na podjeździe kostka grubsza, natulit, ale ten sam kolor i wygląd podobny.

    pozdrawiam
    Basia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kostka1.jpg
Wyświetleń:	929
Rozmiar:	81,9 KB
ID:	54454  

  18. #98

    Domyślnie

    Basiaw - nie rynek jako taki, tylko panie w szpilkach wymogły na mnie zainteresowanie się bardziej płaskimi materiałami niż granit

  19. #99

    Domyślnie

    a Panie w szpilkach to nie rynek?

  20. #100
    ELITA FORUM (min. 1000)
    sebsa

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Rzgów
    Kod pocztowy
    95-030
    Posty
    1.107

    Domyślnie

    Basiaw - nie rynek jako taki, tylko panie w szpilkach wymogły na mnie zainteresowanie się bardziej płaskimi materiałami niż granit

    Blechert a można u ciebie liczyć na naprawdę dobrą cenkę dla kostki NOVA GRANIT bądź PICCOLA ok 120 mb z dostawą w okolice Łodzi. Nie mam jeszcze dopracowanego projektu. Ale w grę wchodziłyby kolory: Grafit, szary, żółty(najmniej)
    Proszę o propozycje na PRIV - ewentualnie prośba o kompleksową wycenę całości usługi jeśli obejmujecie terenem działania łódzkie i bylibyście zainteresowani. Jeśli coś służę zdjęciami terenu.
    pozdrawiam

Strona 5 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony