dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie OSTRZEGAM PRZED MILLENIUM

    to był drugi bank do którego się wybralismy z zapytaniem o ofertę bo mąż miał tam konto Pani zapewniala nas że góra formalności potrwają 2 tygodnie, to było 28.04 wstępną decyzję otrzymalismy 25.05. choć znajomi z pracy otrzegali mnie przed millenium mi w sumie byliśmy zadowoleni, miałam sen, który niestety okazał się proroczy "kłopoty w przedsięwzięciach" 28.05 podpisywalismy decyzję kredytową marża 0,95 po obniżeniu prowizja 0,8 po obniżeniu na 13 lat 310tys. jedno nam nie pasowało a mianowicie zapis potwiedzenie wniesienia wkładu własnego w wysokości 67 tys. dodam, iż był to kredyt hipoteczny na dokończenie budowy domu w dniu podpisywania wykonane 60% Pani w banku nie miała pojęcia o co chodzi i napisała maila do tzw. wirtualnego analistyka ten odpowiedział po tygodniu że chodzi o to że mamy mieć te pieniądze na koncie byliśmy zdziwieni bo pieniądze wszystkie ok 300tys. już wydaliśmy i dlatego chcemy wziąść kredyt napisaliśmy więc oświadczenie że posiadamy do upłynienia mieszkanie w wawa o wartości 400 tys. to trwało następny tydzień po czym ta sama Pani poinformowała że władze banku to uznały a po następnym tygodniu analityk wymyślił aneks do umowy w którym przed wypłatą II transzy wpisano to samo co w I wersji udało nam się zgromadzić te 67tys tak jak żądał bank na koncie po czym się znowu okazało że tym razem to nie chodziło o środki na koncie zdesperowani próbowalismy rozmów z kierownictwem ale kierownikiem okazała się Pani która obsługiwała nasz kredyt i nie była zbyt zorientowana chciałam złożyć skargę ale okazało się że władze banku są dostępne tylko wirtualnie a skargę można złożyć tylko na fax Pani na infolinii poinformowała że telefony w centrali są zastrzeżone a Panie na recepcji w Millenium Plaza znają tylko jeden numer do sekretariatu gdzie nikt przez 3 godziny się nie zgłasza mężowi udało się dodzwonić na jakąś infolinię i porozmwać z kimś z departamentu kredytów i choć Pan rzewnie przeprosił za błąd pracownika do dziś nic nie jest załatwione a budowa w toku właśnie kładą dach właściwie to nie ma co bo na pewno tego kredytu tam nie weźmiemy!!!!!!!!!!Stracilismy tylko mnóstwo czasu własnego i nerwów !!!!!!!!!!!!!!
    zatem ostrzegam wszystkich zwabionych promocją i pierwszym miłym kontaktem w tym banku zdecydowanie lepsze warunki okazały się w starym PKOBP i GE MOney Bank

  2. #2

    Domyślnie

    A my dowiedzieliśmy się 14 czerwca, że warunki spełniliśmy i umowa będzie przygotowana w ciągu 2-3 dni i do tej pory jej nie ma, zobaczymy w poniedziałek bo 22 zrobilismy awanturę w oddziale (Łódź, Narutowicza) i obiecali umowę na 25. Pożyjemy zobaczymy.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bartelus

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    A ja wlasnie bylem juz 4 razy w banku, za kazdym razem mowia mi co innego, raz ze faktury nie sa wymaga przy wyplacie transz, raz ze potrzeba sa na 50%, raz ze moge sobie zrefinansowac zakup dzialki (najlepsze rozwiazanie) ale musza sie tego dowiedziec, i oddzwonia do mnie (oczywiscie nie zadzwonili). Zloze u nich wniosek, ale na wszelki wypadek zloze wniosek w drugim banku.
    Bartelus

  4. #4

    Domyślnie

    no tak jednak potwierdza się nasza przygoda z millenium radzę zadawać pytania pisemnie i żądać pisemnych wiążących odpowiedzi inaczej będziecie się bujać tygodniami pozdr

  5. #5

    Domyślnie

    Nas zwodził 5miesięcy, chcieli co chwila nowe dokumenty. Napisalismy odwołanie, to po dwóch tygodniach nikt nawet nie widział go na oczy. Zrezygnowalismy i poszlismy do pko. 2 tyg i jestesmy po podpisaniu umowy.

    Moze zorganizujemy ogólnopolski bojkot MILLENIUM
    marzenka

  6. #6

    Domyślnie

    Takie banki jak Mill. Lukas są wyłącznie dla finansowych kamikaze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony