dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar artmach
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    153

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gombrowicz
    Dzięki za wyjaśnienie! Tylko jeszcze ciągle nie wiem, dlaczego rurki, a nie np. deski czy coś innego, i na czym te rurki się trzymają po ułożeniu przed wylaniem?
    Wydaje mi się, że dlatego że są śliskie i mają mały przekrój. Najpierw wylewkarze robią kupki z betony na których kładą te rurki, potem wysypują resztę betonu i równają do tych rurek - zobacz na zdjęciu widać rurkę


  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał artmach
    Cytat Napisał Gombrowicz
    Dzięki za wyjaśnienie! Tylko jeszcze ciągle nie wiem, dlaczego rurki, a nie np. deski czy coś innego, i na czym te rurki się trzymają po ułożeniu przed wylaniem?
    Wydaje mi się, że dlatego że są śliskie i mają mały przekrój. Najpierw wylewkarze robią kupki z betony na których kładą te rurki, potem wysypują resztę betonu i równają do tych rurek - zobacz na zdjęciu widać rurkę

    Dzięki raz jeszcze! Teraz się wyjaśniło Ekipa która chciała wylewać chudziaka za 10zł za m2 nic o tych rurkach nie wspominała, czyli na pewno nie byłoby tak równo i styropian na nim ułożnony mółby się łamać, tak rozumiem tę różnicę w cenie.

  3. #23

    Domyślnie

    A jednak znalazłem drużynę, która wylała mi chudziaka za 10 zł za m2, i też równali "po rurkach".

  4. #24

    Domyślnie chudziak

    Witam
    Dziś zapłaciłem 10 pln za 1m2 chudziaka z betoniarki wyrównywany na rurkach i dodatkowo zacierany - wygląda bardzo dobrze. Grubość za to nie duża 6-7 cm.
    Pzdr

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony