dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 32
Pokaż wyniki od 621 do 627 z 627

Temat: TAPETY - 100 pytań o tapety, tapetowanie, rodzaje tapet, kleje, zrywanie tapet

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    skorlaje

Domyślnie

Jeżeli chodzi Tobie o Woods Cole & Son to mam tę tapetę i całe szczęście jeszcze jej nie ubrudziłam i raczej za tę cenę postaram się żeby nikt inny w najbliższej przyszłości też jej nie ubrudził
    Ale faktycznie jest papierowa i dość matowa w odbiorze i mam wrażenie, że zabrudzenie wcale tak łatwo by nie zeszło. Co innego, że wzór jest dość wyraźny i drobne zabrudzenie raczej nie będzie się rzucać w oczy.

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    klarion

Kod pocztowy
    02-510

Domyślnie

dzisiejsze tapety wyglądają bardzo fajnie, ale osobiście poza fototapetą albo małym fragmentem pokrytym tapetą nie chciałabym mieć jej więcej w mieszkaniu, jednak farba to farba, szczególnie zmywalna - dla mnie tapeta to bardziej element dekoracyjny niż wystrój całego pokoju

3. Niebanalna aranżacja wnętrza. Turkusowa sypialnia - jasna, przytulna i bardzo klimatyczna [ZDJĘCIA] Dekoracje wielkanocne – kompozycje z żywych kwiatów. INSPIRACJE Wykończenie wnętrz. Aranżacje w 6 stylach - która Ci się podoba? Drzwi przesuwne naścienne i chowane w kasecie. Montaż drzwi i sposoby otwierania

Domyślnie

Skorlaje chciałam ją położyć na ścianę przy schodach , ale boje się że jest właśnie zbyt delikatna. Wiem że można ją kupić też w formie fototapety tylko nie mogą mi wydrukować wysokości 560cm.OK szukam dalej.

Domyślnie brzoza...

Myślice,ze ta tapeta będzie pasowała do wiatrołapu?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brzoza.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	20,7 KB
ID:	217651  
    M32 - Zielona Równina

mieszkamy

Domyślnie

witam, poszukuje tapety - foto tapety która oddaje złudzenie zejscia do piwnicy/innego pomieszczenia/ etc.
    bede wdzięczna za pomoc

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Myślice,ze ta tapeta będzie pasowała do wiatrołapu?
    jesli bedzie na jednej scianie to tak
    tapety z drzewami sa bardzo wdzieczne i przyjemne w odbiorze
    a jest ich bardzo wiele i w wielu odcieniach

nie wiem, czy na 100% juz wybralas, ale dorzuce kilka pomyslow
    Cole & Sons Cow Parsley

Cole&Son Contemporary II / Woods

"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34

Domyślnie

Cytat Napisał adibu Zobacz post
    Skorlaje chciałam ją położyć na ścianę przy schodach , ale boje się że jest właśnie zbyt delikatna. Wiem że można ją kupić też w formie fototapety tylko nie mogą mi wydrukować wysokości 560cm.OK szukam dalej.
    adibu, mam tę tapetę w brzozy w kuchni. To jest dość gruby papier i spokojnie możesz ją położyć przy schodach.

Strona 32 z 32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia